Únik moči

0
před 12 měsíci Sanny

Dobrý den přeji, prosím o vaše rady v rámci řešení problému s únikem moči. Nejdůležitější jsou diskrétní a opravdu spolehlivé pomůcky. Jaké jsou podle vás nejlepší?

0
před 12 měsíci Inka

Ahoj Sanny, ano, to máš pravdu. Při inkontinenci je nesmírně důležité se cíti v pohodě a věřit pomůckám, že se na ně můžeš spolehnout. Osobně preferuji tyto https://www.lekarnahartmann.cz/diskretni-inkontinencni-kalhotky . Jsou výborné - spolehlivé a diskrétní.

0
před 12 měsíci Sanda

No právě. Já jsem zkoušela celou řadu pomůcek a zatím jsem se necítila dostatečně komfortně. No, ale ty od Hartmanna jsem zatím nezkoušela. Takže moc děkuji za tip, zkusím a dám vědět, jak jsem spokojená.

0
před 12 měsíci Klára

Kvalitni znacka, u nic jsme zacali i s nasi babickou a byla moc spokojena. :-)

0
před 12 měsíci Dana

A kdyz uz babicka zacala, jake mela nasazovaci kalhotky? Byva to pry mnohdy pohodne a diskretni

0
před 12 měsíci Saša

Nad čiperná babca mela ze zacatku tyto MoliCare Lady a Men Pants a bylas nimi moc spokojena.

0
před 12 měsíci Hanina

Holky, taky se po nejakych musim uz poohlizet, pro nasi maminu, delaji i nejaky vzorecky, na vyzkouseni?

0
před 12 měsíci Zdeňka

Dobrý den, inkontinenční pomůcky je potřeba vybírat podle savosti a podle toho jakým stupněm inkontinence trpíte (mám zkušenost od babičky, která inkontinencí trpěla). Dnes už je super, že jsou tyto pomůcky opravdu dobře udělané a pokud zvolíte tu správnou, nebudete muset mít obavy z nějaké "nehody". Pěkný článek o savosti pomůcek na únik moči např. tady https://www.dentimedshop.cz/cs/savost-aneb-kolik-kapek-v-jedne-vlozce.html

0
před 12 měsíci Saša

Ano delaji vzorecky na vyzkouseni, s nimi jsme take zacinali a pak jsme koupili to co vyhovovalo.

0
před 11 měsíci Erika

K tomu úniku moči bych já osobně třeba zse doporučila navštívit web https://www.moliklub.cz/. Ten je na inkontinenci zaměřený. Věnuje se jak celkovému problému, tak i prevenci, vč. infa, jak s únikem moči žit.

0
před 11 měsíci Alka

Holky, já bych se zase ráda zeptala, jaké jsou podle vás nejlepší inkontinenční hygienické pomůcky? Jde mi hlavně o diskrétnost a pak taky o kvalitu, zejména co se týká pohlcení pachu. Díky moc.

0
před 11 měsíci Sara

Ahojky, babinka s tim take dlouhou dobu bojovala nez prisla na ty spravne, znacka MoliCare ji sedla perfektne.

0
před 11 měsíci Hanka

Ta MoliCare je super, sedne kazdemu hned, do kazde situace, na lehky unik moci, take se daji nosit jejich diskretni kalhotky na sport, proste super.

0
před 11 měsíci Alexa

Take natu znacku nedam dopustit :-) zatim jsem mela tedy zkusenosti jen s vlozkami pri lehkem uniku moci po porodu ale obstali nejlepe ze vsech co jsem vyzkousela.

0
před 10 měsíci Jarmila

Asi jo. Teda ne, je to tak. Musím ale říct, že ta diskrétnost je to nejdůležitější, co Hartmann pro klienty může nabídnout.

0
před 10 měsíci Lili

Únik moči je řešitelná. Nejdůležitější je diskrétnost. Velmi výborné, účinné a hlavně diskrétní jsou inkontinenční pomůcky od Hartmanna. Oni jsou na tuhle problematiku výborní. Docela se jí věnují, vč. poradny, cviků a podobně.

0
před 9 měsíci Sandra

Při problémech s inkontinencí jsou výborné cviky. Pokud nevíš, jak na ně, tak mrkni sem https://www.moliklub.cz/cviky-pro-posileni-svalu-panevniho-dna. Tady je máš vypsané a popsané. Jako mě osobně se hodně osvědčily.

0
před 9 měsíci Enny

Ahoj Sanny, ano, to máš pravdu. Při inkontinenci je ale pak taky nesmírně důležité se cíti v pohodě a věřit pomůckám, že se na ně můžeš spolehnout. Osobně preferuji tyto https://www.lekarnahartmann.cz/diskretni-inkontinencni-kalhotky . Jsou výborné - spolehlivé a diskrétní.

0
před 8 měsíci Hanka

Pomůcek při úniku moči je celá řada. Můj dotaz ale zní, jak je to s jejich diskrétností a také účinností. Absorbují dostatečně a jsou tlumí zápach?

0
před 4 měsíci Draha

Ty co má naše babi jsou diskrétní, savé, prodyšné a nepropouští zápach. 

0
před 4 měsíci Týna

A kterou značku pro babičku máte? Uvítám tip.

0
před 4 měsíci Draha

Má značku Seni, nakupujeme na http://care4you.cz/. Bereme větší množství, doprava nad 1000Kč je zdarma,to nám vyhovuje.

0
před 4 měsíci Týna

Dík za odpověď, už jsem stránky prošla, opravdu mají výběr velký.

0
před 3 měsíci Bohdana

Jak budeme mít s touto značkou zkušenost dejte prosím vědět.

0
před 3 měsíci Terka

Ahoj, někdo zkušenosti s pomůckami od Seni?

0
před 3 měsíci Bigi

Neznám tuto firmu, ale takový problém mám, takže od nich určitě pomůcky k inkontinenci vyzkouším.

0
před 2 měsíci Dagmar

Ahoj, kupuju si Bella http://care4you.cz/qx?searchtext=seni&SearchForm=true&OK.x=0&OK.y=0 a spokojenost. Proč?

0
před 2 měsíci Helena

Je normální stav, že při zakašlání nebo hodně silnému smíchu mám problémy s únikem moči? měla bych to jít hned akutně řešit k doktorce? děkuji za každou radu! Opravdu hodně se za to stydím.

0
před 2 měsíci Aneta

Normální to určitě není, ale řešit se to dá. Byla jsem to řešit u doktorky, která mi napsala recept na inkontinenční pomůcku, která se zavádí dovnitř. Tlačí tam na močák, a Vy tak máte vše pod kontrolou. Můžete ji tam mít až dvanáct hodin.

0
před 2 měsíci Helena

Takže bych musela si jít někde pro recept? normálně se to koupit nedá bez receptu? a jak se to řeší, když chcete jít na záchod?

0
před 2 měsíci Aneta

Inkontinenční pomůcku Diveen si můžete koupit i bez receptu sama v lékárně. Pokud budete mít recept od doktorky, tak je tam jenom menší doplatek, myslím 80 korun. Pokud si ji budete kupovat bez receptu, tak uhradíte plnou cenu. Pokud potřebujete jít na záchod, tak nic neřešíte. Nemusíte ji před návštěvou wc vytahovat.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 8


Přidat příspěvek