Vitamíny pro kojící

0
před 2 roky Lucie

Holky nevíte, jestli se dělají nějaké speciální vitamíny pro kojící a těhotné matky? nebo je to jedno? a mohu brát to co beru normálně? jako multivitamíny?

0
před 2 roky Marie

Ano přímo pro těhotné, snažící se o miminko, a kojící mamky se dělají vyvážené vitamíny https://www.ogestan.cz/, mě je doporučila moje doktorka, když jsem otěhotněla.

0
před 2 roky Sylva

Maminky, chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti s https://pravaja.cz/tehotna-a-kojici/? Říkala jsem si že bych brala nějaké vitamíny je to dobrý nápad?

0
před 2 roky Lucie

A kde ho prosím kupujete?

0
před 2 roky Marie

Můžete ho koupit v lékárně, já jsem ho objednával z eshopu https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/

0
před 11 měsíci Marta

Taky jsem užívala Ogestan a byla jsem s ním spokojená.

0
před 8 měsíci Karolína

Ahoj holky, tak nějak jsem taky pátrala po tom, jaké vitamíny jsou pro mě, jako kojící, nejvhodnější. Jako na trhu je toho celá řada, ale já jsem našla tyto vitamíny https://www.ona-pharm.cz/superfolin-1/. Jsou docela dost doporučované, tak jsem vás chtěla poprosit o váš názor. Díky moc.

0
před 7 měsíci Katie

Ahojky :) Dívej, určitě vitamínky v těhu ber, to je doporučované. Aby ti nic nechybělo a mimi mělo vše, co potřebuje. Chytré miminko jsou super vitamíny, taky jsem je brala a byla jsem s nima moc spokojená.

0
před 7 měsíci Nina

Já jsem si je objednala včera z lékárny pilulka, protože ho mají teď v akci za dobrou cenu :)

0
před 7 měsíci Kája

Jaký je tam cenový rozdíl ?

0
před 7 měsíci Rita

Taky jsem na chytré miminko dívala a oni mají těch vitamínků víc :) Podle čeho se rozlišují? Jaké si mám koupit v 1. trimestru?

0
před 7 měsíci Tonka

Ahojky, já jsem brala tyto vitamíny https://www.chytre-miminko.cz/produkty/chytre-miminko-superfolin-2/ a začala jsem právě hned v 1. trimestru a pak jsem s chytrym miminkem pokračovala celé těhu.

0
před 7 měsíci Jiřka

A ty jsi brala jaké vitamíny?

0
před 7 měsíci Tonka

Chytré miminko dělá Superfolin :) takže jsem brala ten.

0
před 6 měsíci Pavla

Ženy, jaké vitamíny berete v době kojení? Co je na jeho podporu nejlepší? Já jsem totiž minulý těhu neměla vůbec mlíko, tak se tomu chci vyvarovat :(

0
před 6 měsíci Zuzana

Pěkný den :) Maminy, kdy je podle vás nejlepší začít užívat vitamíny (kyselina listová) jako podporad před otětněním? A je prospěšná i v těhu? A jsou nějaké vitamíny, které byste doporučily?

0
před 6 měsíci Elen

Já jsem brala na doporučení kamarádky Superfolin 1 a jak jí tak i nám se teda zadařilo :)). Takže za mě velká spokojenost a rozhodně to má něco do sebe. Za chvíli budu přecházet na tu dvojku a mám v plánu ho brát i když budu kojit.

0
před 6 měsíci Nikča

stačí to brát třeba jenom 3 měsíce nebo se musí brát celou dobu těhotenství ?

0
před 6 měsíci Elen

Podle mě by se to mělo brát celou dobu :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 12


Přidat příspěvek