Vitamíny pro těhu

0
před 8 měsíci Vikka

Ahoj holky, chci se zeptat... s manželem plánujeme miminko a já vím, že bych měla brát vitamíny - možná kyselinu listovou, ale... Nejsou nějaké komplexní vitamíny?

0
před 7 měsíci Nella

Ahojky, nám to dlouho nešlo, tak jsme hledali všemožné podpůrné produkty. Byl nám u dr doporučen tento doplněk stravy https://www.chytre-miminko.cz/produkty/chytre-miminko-superfolin-1/. Jsou to vitamíny. Po necelých dvou měsících užívání se zadařilo. Čili já doporučuju tyto vitamínky.

0
před 7 měsíci Hanka

A má to opravdu nějaký vliv ?

0
před 7 měsíci Adriana

Jak dlouho než jste otěhotněly jste superfolin braly ?

0
před 7 měsíci Madla

Nám se nedařilo dlouho :( Hledali jsme všemožné podpůrné látky a kamarádka mě pak odkázala na https://www.chytre-miminko.cz/produkty/chytre-miminko-superfolin-1/. Tak jsem ho brala cca 3 měsíce a podařilo se :)

0
před 7 měsíci Sofie

Jo, to znám :( Nám se taky nedaří. Ale děkuji za tuto diskuzi, zkusím vytamínky. O Chytrém miminku jsem už slyšela, tak se na ně mrknu a koupím. Jak dlouho jste je brali, než se zadařilo?

0
před 7 měsíci Nikča

Byla jsem na tom Sofie úplně stejně a rozhodně je takových žen víc ... trvalo nám to cca dva roky, ale nakonec se povedlo a jsem ve třetím měsíc :) takže nevzdávat to a je potřeba trochu trpělivosti i když je to náročné ale vyplatí se to ;) a vitamíny jsou určitě super věc !

0
před 6 měsíci Jana

myslíte že to má fakt vliv na to otěhotnění ?

0
před 6 měsíci Dana

Samozřejmě jenom to ne, ale je určitě dobré když tělo dostává jistý přísun prospěšných vitamínů

0
před 6 měsíci Miluše

Co se na to zeptat gynekologa, ten by ti na to určitě uměl odpovědět přesněji ;)

0
před 6 měsíci Nikča

Nebo ono stačí mrknout na internetu nebo přímo na stránky těch vitamínů, mívají tam o tom různé psaní jako třeba superfolin

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 2


Přidat příspěvek