Vitamíny v těhu a před

0
před 8 měsíci Verča

Pěkný den :) Holky, kdy je podle vás nejlepší začít užívat vitamíny (kyselina listová) jako podporad před otětněním? A je prospěšná i v těhu? A jsou nějaké vitamíny, které byste doporučily?

0
před 7 měsíci Alena

Jasně, že je. Ale osobně bych ti doporučila komplexnější vitamíny, než jen jedny. Užívala jsem tyto https://www.chytre-miminko.cz/produkty/chytre-miminko-superfolin-1/ a spokojenost maximální. Užívala jsem je pak i v těhu a vše proběhlo hladce.

0
před 7 měsíci Hanka

Jaký to má na mě a miminko vliv ?

0
před 7 měsíci Kitty

Jen ten nejlepší :) Mrkni se na jejich stránky :) Jsou to přímo stránky pro snažilky a maminky a mají tam vše moc hezky popsané.

0
před 7 měsíci Lili

Mě jejich stránky https://www.chytre-miminko.cz/produkty/chytre-miminko-superfolin-1/ opravdu hodně pomohly, protože jsou udělány jak pro snažilky, tak i těhulky. Spousty cenných informací. A pravně tam najdeš info i o vitamínech :)

0
před 7 měsíci Daria

Můžu se zeptat jestli jste se o tom třeba bavily s gynekoložkou ? Jaké tady na ty vitamíny mají názor ?

0
před 6 měsíci Lili

Já jsem se na to třeba ptala a ta mi ty vitamíny vřele doporučila a mezi prvními zmínila právě superfolin tak na tom něco bude

0
před 6 měsíci lussyB

Já si myslím, že vitamíny jako na podporu těhu jsou na nic. Já měla strach z nemocí, takže v období kdy jsme se snažili o miminko jsem se snažila zůstat zdravá a udržovat se v dobré kondici. Brala jsem kozí kolostrum a zdravě jedla. Nám se poštěstilo zachvilku.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 8


Přidat příspěvek