Zánět močových cest

0
před 7 lety veru.red

Zdravím holky. Nemáte někdo radu, jak se zbavit opakovaných zánětů močových cest? Zrovna od včera mi začal tento problém Zatím popíjím urologické čaje a doplňky s brusinkami. Nechci skončit na antibiotikách, spíš nějaký doplněk, co pomohlo vám. 

0
před 7 lety Anywetta@

Možná by mohla pomoci tinktura z Lichořeřišnice http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=8880
Já ji používám, když mě začíná bolet v krku nebo jako prevenci. Ale dočetla jsem se, že vhodná i na zánět močových cest...

1
před 7 lety Danah

Nedám dopustit na Kordyceps. Je výrazně protizánětlivý a dokonce má schopnost regenerovat ledviny. Je to doplněk stravy,a není moc chutný. :-) 

0
před 7 lety Jana

Mě zabralo pravidelné a DLOUHODOBÉ pití džusu s brusinkami. Je ale dobré sledovat % obsah brusinek, většina jich má jen malé množství,ale dají se sehnat i světlé výjimky : ). Pokud bydlíte u hranic s Německem, tam se dá sehnat v Lidlu džus s obsahem 50% brusinek. Pila jsem to cca půl roku, 0,5L lahev týdně a musím zaťukat, už 2 roky jsem neměla ani náznak zánětu (dřív jsem je mívala cca 2-3x do roka). Třeba to pomůže i Vám.
Pilulky s obsahem brusinek mi nepomohly vůbec a jsou pekelně drahé. Taky se dá koupit koncentrát z brusinek (vyrábí česká firma myslím že z Jablonce n. Nisou) a tu jsem pila také v tom období.

0
před 7 lety veru.red

Děkuji Vám moc za vaše odpovědi. Brusinkový džus jsem měla a docela mi chutnal :), bohužel jsem potřebovala něco, co mi zabere okamžitě. Nakonec jsem si koupila volně dostupné tabletky uroval akut, který mi doporučila kamarádka, prý má hodně zkušeností se záněty. Již druhý den jsem pocítila zlepšení a příznaky ustoupily. Každému zabere něco jiného, důležité je, že to zabere :).

0
před 7 lety žanda

Ahoj, já teda na opakované záněty netrpím nebo to nedokážu říct. Zánět močových cest se u mě objevil poprvé před měsícem. A to jsem doufala, že když už je mi 28, tak že od takových problémů budu mít klid. No každopádně jsem prochladla a v noci se mi zánět rozjel.Byl zrovna víkend,takže jsem si počkala,až se otevře lékárna a běžela jsem si pro brusinkové čaje a paní z lékárny mi poradila uroval s manosou. Ještě jsem si zašla pro brusinkový čaj a mazala zpátky do postele. Proležela jsem celý víkend pod peřinou a s termoforem na podbřišku, protože ten mě teda pěkně bolel, stejně jako záda. No a prolévala jsem se čajema a džusem a na bolest jsem si dávala algifen. Naštěstí všechno zabralo a v neděli večer už jsem byla ok. Teď jenom doufám, že se mi záněty nebudou vracet

0
před 7 lety Slunew

dcera tím docela trpěla - zařadila nezávisle na akutnosti do jídelníčku sušené brusinky (ráno do kaše nebo jogurtu) a naučial se běžně pít urologický nebo brusinkový čaj. Hlavně však upravila "hygienu" - častěji než dříve mění vložky (nepoužívá tampóny) - prostě aby byla v suchu, dokonce si bere druhé spodní prádlo na tréninky a cvičení, aby si to propocené hned převlékla, to samé v létě na koupaliště )k moři) má vždy 2 spodky od plavek a hned po vylezení z vody se převléká do suchého.... a hlavně okamžitě při prvním příznaku začne brát doplněk z brusinek a zvýší popíjení čaje.... musím říct, že se to hodně zlepšilo....

0
před 7 lety emma46

S těmi brusinkami naprosto souhlasím, dělám to úplně stejně, vyrábím si doma vlastní müsli, kam si vždycky přidám brusinky, když si děláš kaši ráno, tak taky a v jogurtu jsou taky vynikající, navíc si nechávám od maminky udělat vždycky 2-3 sklenice brusinkové marmelády a myslím, že mi to jako prevence funguje výborně. A když se ten zánět náhodou objeví, tak to řeším urologickými čaji a urovalem akut, ale antibiotikům se snažím vyhýbat, co to jde.

0
před 7 lety Danah

Jogurt je velmi chladná potravina, (i podle čínské medicíny) pozor na něj. Navíc ráno je potřeba mít teplou snídani,  studený jogurt není pro ledviny dobrý.

0
před 7 lety Slunew

Ale o jogurtu k snidani nikdo nepsal,jen,ze v nem jsou brusinky taky dobre...rano do kase nebo jogurtu,ale o ranu nic...ten ma k svacine nebo druhe veceri

0
před 7 lety Danah

Omlouvám se. Pochopila jsem, že "ráno do kaše nebo jogurtu" znamená totéž, co "k snídani do kaše nebo jogurtu". Něco mi uniklo? 

0
před 7 lety Slunew

Ale rano do jogurtu tam neni,je tam rano do kase;-)ale to je slovickareni,nereste,proste jogurt nesnida...

0
před 7 lety Danah

OK. Zlatá angličtina!! :-))))

1
před 7 lety alena.prchlikova@

Mílé dámy, z vašich příspěvků, které mě pobavily, jsem si vzala ponaučení, že ráno není dobré snídat jogurt, což většinou dělám. Tak snad se mi podaří alespoň v chladném období ho vyměnit za nějakou jinou snídani, asi bude nejlepší kaše. Nemám žádné problémy výše popsané, ale na brusinky nedám dopustit, mám je moc ráda...Koupila jsem i pár keříčků na zahradu, ale moc se jim nedaří, vloni bylo 5 bobulek na jednom keříku. 

0
před 6 lety Danah

Alenko, jsem šťastná, že ses pobavila. Navíc to splnilo svůj účel. :-))) "Škola hrou." o))))

0
před 6 lety Luisa

Výborné a levné brusinky mají v Ikee, jíme je preventivně a k tomu nám i chutnají. Luisa  www.yellobar.com/luisa

0
před 6 lety Danah

Protože je tohle moje nová zkušenost a informace, varuji vás všechny před byznysdoktory, kteří nerozeznají antibiotika od chemických léčiv, zvaných sulfonamidy. Obojí má stejný antibakteriální účinek, ale způsob užívání léků je absolutně opačný. Jsou předepisovány na záněty močových cest, stejně jako na angíny.Jediné východisko je číst příbalové letáky, nevěřit doktorům, ale sobě, a nezapíjet sulfonamidy čajem s citrónem ani ničím kyselým! Nekombinovat s acylpyrinem. Příkladem sulfonamidů je Biseptol nebo Trimethoprim.

0
před 6 lety Jana

Danah, mohla byste, prosím, uvést více podrobností?
Chemická léčiva jsou horší pro organismus než antibiotika?
Způsob užívání je opačný - co tím myslíte?
děkuji
Jinak máte pravdu co se týče čtení letáků - 3/4 všech léků, co mi předepíše lékař (nebo dětem pediatrička) si vůbec v lékárně nekoupím. Protože to, co se dozvím při čtení, mě vyděsí!

Stačí přečíst si příbalový leták a poroučím se. Mám zkušenosti, že v lékárně brblaj, že si chci před samotným nákupem léku přečíst příbalový leták, ale nakonec mi př. leták půjčí, já pustím dalšího na řadu ať nezdržuji, v klidu si leták přečtu a pak většinou pěkně poděkuji a odcházím domů bez léku.

Jinak, i antibiotika se často předepisují širokospekrální a s nimi lze léčit např. jak angínu, tak m.m. - je to správné?

1
před 6 lety Danah

Jana: Může to být nejspíš tak, že se bojí říci pacientovi, že mu jsou předepsána chemoterapeutika, což sulfonamidy jasně jsou čistě chemické léčivo, a pacienta vystrašit tak, že to odmítne brát.  Radši zvolí milosrdnou lež a řeknou "antibiotika". Potom má pacient dojem, že chemoterapeutika slouží jen k léčbě rakoviny, což není vůbec pravda. 
Sulfonamidy jsou špatně rozpustné v kyselém prostředí. Pokud si chudák pacient myslí, že mu čaj s citrónem udělá jedině dobře, tak neudělá. Kdo má navíc trochu potíže s ledvinami, může u něj dojít k ledvinové kolice právě kvůli nerozpustným sulfonamidům. 
Sulfonamidy se nemusí přísně dobrat až do konce krabičky, ale podle zdravotního stavu. Zato antibiotika se mají dobrat všechna. 
V minulém století byli ještě pacienti s antibiotiky upozorněni, že nemají pít mléko, protože se účinek antibiotik zeslabuje. Byl jim předepsán vitamín B k obnovení střevní mikroflóry. Dnes? Antibiotika jsou stále silnější, ale o vitamínu B doktoři mlčí jak partyzáni. Natož o mléku. 

1
před 6 lety Jana

Děkuji, Danah!

-2
před 6 lety

Jinak stačí přestat chlastat povrchovou vodu a užívej trochu více melouna.

-2
před 6 lety

Tvoje viry v močáku pochází z povrchové vody dej si spíše Mattoni nebo Magnesiu a vyléčíš se automaticky.

0
před 6 lety Klára

Ahoj Veru, tak já ti můžu po několikaletých peripetiích se záněty močových cest  a spodku doporučit jedně Uroval manosa akut, je to od Valosun, koupíš normálně v lékárně, nebo aspoň u nás mají u dr.Maxe. Používám asi tak půl roku a mám úplný pokoj, dřív jsem měla nachlazený močák, jen když jsem se třeba míň oblékla a vystavila se trochu chladnějšímu počasí jaen na pár minut a musím říct, že bolest jakou jsem zažívala při zánětech bych nepřála ani svému největšímu nepříteli. No vyskoušej jedno balení a pokud ti bude vyhovovat, tak ti doporučuji uřívat jako prevenci, nebo spíš když jen pocítíš náznak, že se něco chystá tak hned nasadit . Navíc když se zaregistruješ na stránkách Valosun tak získáš slevu 30% na všechno co mají ve svém sortimentu.

0
před 6 lety Denisa

Ahojky ví někdo o nějakém novém přípravku, který by měl obsahovat enzym Serrapeptázu? Ten název začínal nějak na S, ale bohužel jsem si to já hlava děravá nezapsala. A teď to nemohu dohledat. Měl by léčit organismus, záněty, krevní sraženiny a spoustu dalších věcí. Prý by mohl pomoct i při mých věcných problémech s močákem.

0
před 6 lety Slunew

do vyhledávače zadejte přímo název tohoto enzymu a objeví se vám webovky o něm i s možností nákupu

1
před 6 lety Slunew

musím říct, že zase jednou nezklamala příroda :) už jsem to tu psala, že dcera má se záněty moč.cest opakované problémy (jako velká spousta žen :( ), měli jet se školou na týden na vodu - šílená představa, nakoupily jsme kde co aby "přežila", pak se u nás před 14 dny konaly historické slavnosti a byla tam "babka kořenářka" a měla za studena lisovanou čistou šťávu z brusinek. říkala, že jako převenci si ji ředit na pití, ale při akutních obtížích pít několikrát denně panáka. tak ji dcera vyfasovala s sebou a přestože byla týden v mokrém neoprenu, spala ve vlhkém spacáku ve stanu a neustále se máchala v alpské ledové vodě, tak přežila v naprostém pořádku bez jakýkoliv obtíží....dávkovala kdykoli, když potkala láhev (vypila za pobyt 0,5 l), což nás stálo 260Kč, což by byla krásná cena oproti tabletkám a čajům ale hlavně to oproti očekávání 100% zafungovalo...takže pokud máte šanci někde sehnat, tak doporučuji, ale musí být za studena lisovaná, nesmíte z ní dělat čaj...prostě nijak tepelně opracovávat aby se účinné látky nezničily

0
před 6 lety Danah

Slunew: To je úžasná zpráva, dobře se to čte. Přírody není třeba se bát, když jsme ji poznali. O lidech si tak jistá nejsem. :-))

0
před 6 lety Viktorka

Hollky já teda hrozně dlouho používala brusinkové tabletky jako prevenci, protože jsem na záněty trpěla fakt často a dlouho a už jsem to nedávala a ani v práci už se to nelíbilo, buď nemocenská a nebo jsem si musela vybírat dovolenou na léčbu. Pracuji jako zahradnice takže fakt podmínky vybírat nemůžu, když je teplo pracuji v teple, když je zima, pracuji v zimě...Takže pro mě blbý povolání, ale nemohu si vybírat. Někdy jsem záněty mívala i po sexu...Potom mi doktorka poradila právě brusinkové vitamíny a dnes teda používám Uroval Manosa Akut, používám jako prevenci a musím zatukat, jsem bez zánětů, bolestí a trápení!!!!Každopádně slůně to že dcerce pomáhá ten sirup je super a za zdraví dítěte není žádná cena dost vysoká!!!Takže držím palečky at už se netrápí.

0
před 6 lety radim

Na záněty nejen močových cest pomáhá omezit/vynechat lepek.

0
před 6 lety Stana

To radim: Můžete mi prosím objasnit, jak z fyziologického hlediska ovlivňuje lepek, zánět močových cest?

0
0
před 6 lety radim

Objasnit by to šlo, jen by se asi dost teoretizovalo. Od špatného trávení lepku, obzváště pečiva, přemíru konzumace, zamoření organismu, až po přešlechtění dnešní pšenice atd. Ani doktoři to jen tak nevysvětlí, natož já. Důležité je, že to funguje. Můžete klidně udělat na někom pokus, kdo s tím má často problémy. Třeba na coeliac.com jsou zajímavé názory.

Rachael: Thank you for sharing this. I used to get frequent bladder infections that were prone to quickly creeping up into my kidneys. After going gluten-free more than a year ago, I have only had one, and that was right after diagnosis. I've never gone that long without a UTI since my first one 11 years ago!

Zjednodušeně: Měla časté problémy s infekcema močáku, které i přecházely do ledvin. Přešla na nejezení lepku, po dobu celého roku neměla ani 1 infekci. To se jí nestalo dlouho. Od doby první infekce před 11 roky.

Jedna z mála, ale takových reakcí je tam víc. Minimálné to stojí k zamyšlení.
Zdroj: http://www.celiac.com/articles/21636/1/Gluten-Sensitivity-and-Bladder-Disease/Page1.html 

0
před 6 lety Karel

Kromě brusinek si myslím že je dobrá i medvědice lékařská - http://www.arkokapsle.cz/produkt/medvedice-lekarska-25

Obsahuje třísloviny, které působí adstringentně a protizánětlivě a látky, které mají močopudný účinek. Medvědice celkově močové cesty zklidňuje posiluje a zmírňuje bolesti. Maximální protizánětlivá a desinfekční účinnost medvědice se může rozvinout pouze v alkalickém (zásaditém) prostředí. Proto je dobré vzít trochu jedlé soli před užitím

0
před 6 lety indiska

Zdravím, trpím už od dětství zánětem močových cest, brusinky mám moc ráda a urologický čaj taky piju často, urinal akut používám, když to na mě opravdu přijde, někdy není nazbyt a musím řešit antibiotiky a už se toho opravdu chci zbavit. Bylo mi řečeno, že by mi teoreticky mohly pomoci homeopatika, co si myslíte vy?

0
před 6 lety Slunew

homeopatie výborně funguje u osob, které tomu opravdu věří - jinak ze skušeností z rodiny i okolí, na lidi, co to "jen" zkouší nebo ji berou aby uspokojili okolí, které jim ji nabízí - tak nefunguje.ale zkuste si sehnat brusinkovou šťávu - a pijte ji pravidelně po troškách a v případě akutního zánětu klidně denně i 250 ml...a hlavně zkuste změnit styl oblečení a ještě více v určitých momentech zpřísnit hygienu...vis diskuze někde v začátcích ... souvisí jedno s druhým.... taky jsme měli doma velké obtíže a při nastolení vše těch níže uvedených pravidel + té šťávy musím "zaťukat" už přes rok máme klid a to dcera absolvoval i lyžařský výcvik a na podzim sportovní kurz na vodě....

0
před 6 lety AndreaPisk

Já si myslím, že homeopatie už dokáže vyléčit nebo zmírnit takové množství nemocí, ať už akutních nebo chronických, že by ti to pomoci klidně mohlo. Já jsem třeba řešila bolesti krku, jakoby zatuhlý krk, bolesti a přišla jsem na to, že ty bolesti jsou od zad, nějaký 5.-6. obratel že mám nějaký špatný, od toho mívám i migrény, ale pomohlo mi to tím, že se mi zmírnily tyto bolesti a migrénu mám opravdu jen tak jednou za půl roku ;) Ale chce to opravdu dobrého homeopata, který ti opravdu věnuje dobrou péči ;) A mimo jiné, jak říká Slunew, musíš tomu opravdu věřit ;)

0
před 6 lety indiska

Já jsem si právě sehnala kontakt na pana Rudolfa Sehnala, který má pracovnu v centru Prahy, což mám kousek a četla jsem na něj opravdu dobré, pozitivní ohlasy, takže už vím, kam bych šla, jen teda nevím, jestli mi v tomto dokáže pomoct.

0
před 6 lety AndreaPisk

Já si třeba myslím, že za to první sezení nic nedáš, pokud máš opravdu problémy a chceš se jich zbavit ;) Není to úplně levná záležitost, ale když už za to ty peníze dáš a budeš dodržovat pokyny, tak by ti to fakt mělo pomoct ;) Toto ti ale řekne konkrétněji homeopat, já mám zkušenosti své a pozitivní ;)

0
před 6 lety indiska

Jo, tak já jsem se objednala na první schůzku, tak jsem zvědavá, co mi teda doporučí a jestli mi to pomůže, kdyžtak dám vědět výsledky.

0
před 6 lety Zuzka

Chtěla bych se podělit se svou zkušeností. Opakované záněty mě trápily zhruba od 18 let. Co 2-3 měsíce hrozná bolest až jsem brečela, sezení na záchodě, antibiotika, brusinky, teplé oblečení, omezený sex...  :'( Teď mi je 25, musím zaklepat na dřevo, ale zánět mě více jak rok už nepotkal. Jediným recept u mě bylo - vynechání hormonální antikoncepce. Vyzkoušela jsem na záněty opravdu vše, různá antibiotika, Unidrox, brusinky, lichořeřišnice, přípravky na zvýšení imunity, jít se hned po sexu vyčůrat, neprochladnout...ale výsledek pořád stejný, zánět se po delší či kratší době znova ukázal. Poslední co bylo, tak opravdu vysazení hormonální antikoncepce. Tu jsem vysadila v prosinci 2013, menší podráždění bylo ještě v červnu 2014 (ale zánět jako takový ne, jen se mi chtělo častěji na záchod, ani to neřezalo) a od té doby mám naprostý klid. Nehlídám si, jestli jdu po sexu čůrat nebo ne, nenosím všude s sebou prášky proti bolesti. Nádhera. Navíc po vysazení antikoncepce jsem zhubla 7 kilo ze 65 na 58kg, hlavně na stehnech a břiše a nedržela jsem žádnou dietu, nic, prostě to byla jen voda z antikoncepce. Tuto váhu si držím více jak rok a nijak se neomezuju. Jsem více spokojená, pryč jsou dny, kdy jsem brečela ani nevím proč, prostě nepřirozené hormony z antikoncepce. Přeji Vám všem podobnou zkušenost, mějte holky rády sebe i své tělo, pokud máte přítele, kterému na Vás opravdu záleží, bude jen rád, že je Vám dobře, i když budete muset použít kondom či Pharmatex...  ]:-D 

0
před 5 lety Irena

Ahoj, měla jsem podobné problémy, záněty močových cest byly už od dětství mou noční můrou. Asi od 12 let do 20 jsem minimálně 2x do roka měla zánět. Byla jsem naprosto zoufalá, protože jsem se ze všech sil snažila tomu předejít. Dodržovala jsem dostatečnou hygienu, vyhýbala se prochladnutí, dokonce jsem i na radu lékařky vyměnila barevné spodní prádlo za čistě bílé a z bavlny. Už mě to unavovalo, pak jsem přešla z důvodu stěhování k jiné doktorce a ta mi doporučila Uroval manosa AKUT. Od té doby, musím zaklepat, záněty zmizely. Nechci ponechat nic náhodě a kromě užívání Urovalu, stále dodržuju další preventivní opatření. Vím, že každý reaguje na přípravky tohoto typu jinak, ale na mě účinkoval dokonale a věřím že pomůže více z nás, které mají podobné problémy.

0
před 5 lety Markéta

Mě na časté záněty pomáhá toto, jsou to čisté bylinky bez chemie a chce to brát preventivně -  http://shop.ajurvedaguru.cz/bylinne-kapsle/tribo--100-tablet-/ a chce to kmbinovat s pitím čajů... já mám vyzkoušený tento http://shop.ajurvedaguru.cz/harmonizujici-caje/bylinny-xl-caj-mocove-cesty-a-mechyr--20-xl-sacku/, dokonce je docela dobrý :-)

0
před 5 lety pavla

já mám se záněty nějaké zkušenosti, v poslední době se mi naštěstí vyhýbají, takže jsem ráda. Dřív jsem zkoušela různé produkty na záněty močových cest a pak jsem několikrát narazila na uroval akut v diskuzích a ten jsem zkoušela taky. Ze všech věcí mi zabral nejlíp, takže už jsem u něho zůstala. Zabírá rychle, pokud zánět podchytíte včas a nasadíte ho při prvních příznacích. A určitě doporučuju hoodně pít, ale vyhněte se kávě.

0
0
před 5 lety Jana.S

Ahoj, mně teda na vyléčení zánětu močového měchýře pomohla antibiotika v kombinaci s Wobenzymem. Nejdřív se mi do toho moc nechtělo, vzhledem k ceně, ale jelikož jsem měla často opakující se chronické záněty, tak jsem si nechala poradit. Brala jsem ho i po dobrání antibiotik cca 3 měsíce a teď už se nějakou dobu žádný zánět neobjevil. A jak tady mnohé damy píšou, brusinky a brusinkové urologické čaje mi také velmi pomáhaly.

před 5 lety Andrea

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 5 lety Petra

Přírodní doplňky jsou nejlepší! Já odmítám antibiotika co nejvíc to jde, a už si ani nepamatuji kdy jsem nějaké brala naposledy...Souhlasím s holkama, že klasika jako brusinky a urologické čaje jsou dobré, ten uroval manosa akut mám taky vyzkoušený a za mě taky dobrý...Při jakékoliv nemoci se snažím těch tzv. "léků" brát co nejméně a kombinace antibiotik a wobenzymu mi přijde drsná....každopádně proti gustu...

0
před 5 lety trikolkausa

Ahojky, hledám všude možně na internetu nějaké rady, jak se zbavit opakujících se zánětů močových cest. Rad jsem vyčetla mnoho, některé se opakují, ale mnoho z nich se liší a to hlavně co se týče různých podpůrných produktů apod. Co zabralo nejvíce Vám? Já už jsem toho vyzkoušela hooodně a už moc nevím, co zkusit nového. Ještě jsem četla, že má dobrý vliv i ten UROVAL manosa AKUT+ http://www.valosun.com/produkty/uroval-manosa-akut-plus-30.html. Prosím, znáte někdo? Užíval jste někdo? Pomohlo Vám? Moc děkuji.

0
před 5 lety Slunew

užívaly jsme ho, relativně fungoval, ale jen při akutních obtížích-čistou š´távou z brusinek jsme se problémů zbavily téměř a již se záněty neopakují

0
před 5 lety Ala

Za mě na zánět močáku probiotika Probiolact. Brala jsem ho při antibiotikách a pomáhá i jako prevence.

0
před 5 lety trikolkausa

TO Slunew: Relativně fungoval? Jak to myslíte? Fungoval jen při akutních potížích, ale jako prevenci jste ho nezkoušela? Nebo jste ho užívala i v době, kdy jste zánět neměla, ale i přesto se vám to stále vracelo/vrací? Ráda bych někoho s informacemi o tom, jak dlouho jste užívali UROVAL manosa AKUT+, za jakých okolností. Zda opravdu jen při potížích nebo i jako prevenci, která je podle mě při tomto onemocnění důležitá :-(

0
před 5 lety Slunew

jak píšete, při akutních problémech zabrala, ale jako prevence nefungoval - sice už záněty nebyly tak silné, ale byly, zcela zmizely až po koncentrované šťávě - od té doby + veškeré běžné hyg.úpravy - typyu nemít na sobě mokré plavky(prádlo po cvičení) a pod - už hodně dlouho nic :). Vždy, když víme, že bude nějaký "problematický" pobyt - třeba voda nebo v zimě lyžařský pobyt - tak tak týden předem nasadíme š´távu, případně ještě s sebou na tu vodu - a už 3 roky klid....předtím zcela opakovaně, jaro, každá voda,každý tábor a každé lyže déle jak 2 dny....

0
před 5 lety trikolkausa

@Slunew - tak to jsou takové ty základní věci, které by měla každá žena trpící na záněty dodržovat. Mám na mysli ty mokré plavky a převlíkání se z nich apod. To stejné i co se týče nošení správného spodního prádla atd. atd. těch věcí je fakt hodně no. A tu brusinkovou šťávu kupujete kde? Jsem ráda tedy, že Vám to pomohlo aspoň při akutních potížích, přesně tak jak mi to doporučila moje paní doktorka, tak to si ho určitě koupím aspoň do mé domácí lékárničky, aby jsem ho měla po ruce, když už by to na mě zase přišlo :-) 

0
před 5 lety Slunew

u nás na farmářských trzích (H.Králové) bývá paní, která ji prodává, tak u ní si ji kupujeme - bývá i na takových těch vánočních, velikonočních jarmarcích, takže si u ní vždy 2-3 lahvičky koupíme a nehrozí, že by došlo :)

0
0
před 4 roky Danka

Mě pomáhají inhalace, používám i preventivně: http://www.lecive-inhalace.cz/list/default/10?slug=infekce-mocovych-cest

0
před 4 roky Kris

Zánět močáku byl po delší dobu nedílnou součástí mého života. S tím souvisely časté návštěvy urologa, antibiotika a občas přeléčení v nemocnici. Tam mi jeden spolupacient poradil, ať si koupím probiotika. Jemu prý moc pomohly. V lékárně jsem si koupil Probiolact. Taky mi pomohl. Pří poslední kontrole bylo vše v pořádku a tento stav trvá.

0
před 4 roky HankaLa

Proti zánětu močových cest lze používat i probiotika. Přesně jak píše Kris. Krom toho mají spoustu kladných účinků na organismus včetně zvyšování imunity, což se hodí každému. Tak šup pro probiotika :)

0
před 4 roky Slávka

Mně na opakované záněty pomohl URO-vaxom. Trpěla jsem tím několik let, zánět mě trápil cca 2× do měsíce. Po přeléčení výše zmíněným lékem mám již dva roky pokoj.

0
před 4 roky Míša

Mi pomohly brusinky brusinky a zase jenom brusinky :) Nejlepší jsou v extraktech.

0
před 4 roky Veronika

A jaký brusinkový preparát jste použila Míšo?

0
před 4 roky Míša

Já používala Cran-Urin a dalo se to používat i po delší dobu, nemůžu vynachválit :)

0
před 4 roky Jana

Tak to nevím, ale mě spíše zabírají supercranberry od barnysu. Ty používám už strašně dlouho a vždycky jsem právě s nima měla největší spokojenost. Už jsem zkoušela kde co ale ty jsou fakt nejlepší. =)

0
před 4 roky Kamila

Tak ono je to všechno na stejný princip, ne? Všechno to obsahuje nějaké brusinky a všechno se bere pravidelně nebo alespoň nějakou dobu, ne? Jako o tom přímo od barnysu jsem sice nikdy neslyšela, ale tak nějak si to myslím. Každopádně ale jsem pro - brusinky jsou strašně dobré a určitě proti ničemu takovému nic nemám.

0
před 4 roky Jana

jj - skoro všechny takové doplňky obsahují brusinky a tady tento doplněk právě celkem velké množství. I když to ale všechno obsahuje prakticky to samé, tak jenom supercranberrymi pomohly. Všechno ostatní bylo jen takové pošimrání zánětu, ale nikdy mi to pořádně nepomohlo. Tak právě předávám informaci dál, abyste už moc nehledaly a netrápily se s nepříjemnými záněty. =)

0
před 4 roky Kamila

Já jsem si to myslela. Jako věřím a určitě vyzkouším. Vypadá to fakt hodně dobře - koukala jsem se jim na ty stránky a fakt je to moc dobré. Už i podle toho popisku a referencí od lidí to fakt vypadá dobře. Toš to jsem zvědavá. Hned to vyzkouším.

0
před 4 roky IIIIkkkk

Zdravím, lidi - nějak jsem tady od vás nevyčetla, jak dlouho se musí brát ty supercranberry, aby to začalo fakt účinkovat?

0
před 4 roky vit20

Ahojte, pročítám diskuzi a mohu konstatovat, že opravdovou prevenci nejen na záněty močových cest, ale také na odbourání kamenů, bláta a písku je Peruanská bylinka - Chanca piedra. počtěte si na googlu - osobní zkušenost, co je zánět dnes nemám ani páru....účinnost o proti Brusinkám je 100%.

0
před 4 roky Jitka

Urcite hodne pij - kdyz ucítís, ze to není ono, tak urologické caje, a nejaký doplnek stravy bych zkusila, treba s brusinkama

0
před 4 roky Helga

Ja jako podpůrnou léčbu močového měchyře používám probiotika. rozsah jejich působení je tak velký, že mi pomáhají i s těmito potížemi. Používám na močák rowatinex a probiotické vaginální tablety a druhý den je vše ok.

0
před 4 roky Jana

Jako ono se dá brát i supercranberries, které sice jsou přímo na zánět, tak se můžou brát i jako prevence. Též vyzkoušejte. Jako já osobně nemám žádný "zaručený" způsob, jak se toho zbavit, nebo jak se s tím dá bojovat. Ono chce zkoušet, co pomůže konkrétně vám.

0
před 4 roky Helga

Fakt? A nebude to potom mít ve svém důsledku negativní vliv? Myslím tím jakože nebude potom problém, že když budu pak ve výsledku mít skutečně nějaký zánět, takže mi to nebude vlastně zabírat? Nemůže se to stát? JInak ale už jsem o těch supercranberry slyšela a vypadá to fakt hodně dobře. Asi si je koupím do zásoby, aby kdyby náhodou nastala situace, tak jsem je měla po ruce. :-)

0
před 4 roky Jana

Ne to ne. To je totiž naprosto přírodního původu a brusinky ještě nikomu neublížily nebo nějak podobně nepůsobily. Takže když budete brát supecranrberry i jako prevenci, tak vám pak úplně v pohodě budou fungovat i ve chvíli, kdy náhodou budete mít zánět. Jenže když ale navíc budete brát supercranberry i preventivně, takže žádné záněty s velkou pravděpodobností ani mít nebudete.

0
před 4 roky Helga

Jo tááák. Tak to je v pohodě, a to bych tím pádem mohla mít ty supercranberry na celý rok nejen jako prevenci, ale potom i na léčbu. Tak bych se tím pádem zánětům vyhla úplně a měla bych alespoň konečně klid.

0
před 4 roky MareK

Zdravím lidičky... Mám taky takový menší problém s močákem... Mohou tedy ty supercranberry taky chlapi? Jak dlouho se to musí brát? A dá se to koupit někde v nějaké lékárně?

0
před 4 roky Jana

Marku s velkým K :-D Supercranberry určitě můžou i chlapi. To není nic proti ničemu. =) JInak se to bere zhruba dva až tři dny podle toho, jak silný ten zánět je a jak dlouho trvá léčba a odeznění příznaků. =) Já jsem to brala den a bylo všechno v pohodě. =)

0
před 4 roky MareK

Tak to je super. Tak to asi nakoupím velkou zásobu supercranberry ať mám i já i přítelkyně, kdyby náhodou nás to chytlo. Mě právě teď o prázdninách chytl močák na fesťáku. I když jsem s tím nikdy neměl sebemenší problém, najednou to bylo tady a já jsem z toho byl vyjukaný jako bambi. Ale děkuju za tip a za radu. Do příště budu vědět a budu nachystaný.

0
před 4 roky Jana

jj kupte supercranberry jsou fakt na záněty nejlepší. Určitě budete maximálně spokojeni. Já jsem teda byla moc... =)

0
před 4 roky Natálka

Zdravíčko, dámy a pánové... Je možné, aby se zánět močového měchýře přenášel z muže na ženu při sexuálním styku? Máme totiž takovýto problém s přítelem a nevíme, jak se toho zbavit. Sotva se totiž jeden vyléčí, ten druhý to hned dostane a pak se opakuje furt dokola a dokola. Už jsme vyzkoušeli kdeco, ale pořád si to nějak předáváme. Sex jsme teda dost omezili, ale ani to nám moc nepomáhá... Poradíte proto, prosím? Už jsme fakt zoufalí. Mohly by pomoct ty supercranberry?

0
před 4 roky Jana

No to je klidně možné. Jako pokud ještě nejste zaléčení a už máte pohlavní styk, nebo někam jdete a sedíte třeba na studené zemi, tak je naprosto jasné, že se toho jen tak nezbavíte. To ale potom pozor. Pak by se to mohlo změnit na chronický zánět a pak se toho budete strašně těžko zbavovat. Raději, jak píšete, to pořádně zaléčte těmi supercraberry a uvidíte. Určitě vám to pomůže a budete mít zase klid. =)

0
před 4 roky Petra

Ach jo,tri roky nic a ted zniceho nic.Vychechtana jsu na zachod a po vycurani nastalo peklo.Nejhorsi je,ze vsechny lekarny maji zavreno.Ziji v Nemecku a maj tu super jeden prirodni produkt v tabletach.Kdyz uz zanet neni rozjety do extremu tak to zabere,kombinuji to i s lichorericnici a zabere to,ale ted to cekani do rana jen na urologicaki je peklo a atb do sebe opravdu rvat nechci.Ach jo;-(

0
před 4 roky Jana

No tak vyzkoušejte ještě Peťo objednat si něco z česka. Podle by třeba ty supercranberry neměly být problémem. Pokud si je najdete někde na internetu, kde se prodávají i do zahraničí, tak by to mělo být v klidu. Navíc když je budete mít takhle připravené, tak už vás to nikdy nepřekvapí a vy vždy bude připravena. :-D

0
před 4 roky Petra

Jani,moc dekuji.Kouknu po nich.Ja vzdy tady v Nemecku pouzivam Canephorn-jsou to jako prirodni antibiotika a doplnuji je s Angocinem-jsou to lichoresnicove tablety s z anti infekcnim ucinkem.Tak uvidime,jinak pak pohotovost.Je to tu peklo,sice cekate 5 hodin na luzku,s kapackou v ruce a cekate na vsechny vysledky a az pak vas pusti domu,mozna.Uz jsem to jednou zazila,ale s mocakem si to neumim predstavit.Obcas byly i chvile kdybych se nechala radsi zabit;-)

0
před 4 roky Petra

A je fajn,ze tu koupite v lekarne za dobrou cenu i 100%brusinkovou stavu.Sice i po naredeni se krouti huba,ale kdyz to pomuze;-)

0
před 4 roky Natálka

No my s přítelem určitě vyzkoušíme ty supercranberry. To se nám oběma zdá jako nejvhodnější varianta. To bude v pohodě. =)

0
před 4 roky Kiki

Zdravíčko, lidičky... A mohou se ty supercranberry brát i jako doplněk vitaminu C? Brusinky totiž samy o sobě obsahují obrovské množství vitaminu C, tak že bych to pomocí tohoto doplňku stravy doplňovala...

0
před 4 roky Petra

Zeptala bych se v lekarne az si pro brusinky pujdes,tam ti poradi.Ja uz se z toho pomalu lizu,teda doufam:-)

0
před 4 roky Patrik

Zánět močových cest je dost nepříjemná nemoc. Já si to zažil asi 4x a vrátit bych to určitě nechtěl. Vždy jsem skončil s bolestmi u lékaře, pak následovala antibiotika a neschopenka. i když jsem občas jedl brusinky a pil brusinkový čaj. Pak mi známý řekl o Probiolactu. Jsou to nějaká probiotika. Zkusil jsem je a zabraly úžasně. Teď je jím občas i jako prevenci a mám klid.

0
před 4 roky Alis

Zánět močáku jsem měla letos 3x. Nejhorší to bylo v létě. Stačilo koupání v chladnější vodě. Pokaždé jsem dostala antibiotika. Pak mi jednou v lékárně poradili Probiolact. Jsou to probiotika a zabírají skvěle. Je to sice teprve měsíc, ale cítím se v pohodě.

0
před 4 roky Lucka

Zdravím, na záněty močáku trpím dost často. Kamarádka mi poradila, ať si koupím Uroval v lékárně. Za tři dny jsem klid. Mohu doporučit. Také doporučuji hodně pít a teplo.

0
před 4 roky Sandra

Rozhodně mohu doporučit UrinalAcut, na ten nedám dopustit. Trpím na močák dost často a Urinal vždycky pomůže. Sice může byt pro některé trochu dražší, ale zase to za to stojí ;) Přeji hodně štěstí.

0
před 4 roky Karel

Ahoj Já osobně jsem velice spokojená s Urovalem. Dříve jsem kupovala v lékárně, dnes si jej však obstarávám u http://www.valosun.com/. Jinak pitný režim je snad samozřejmostí a nesmíme ho podceňovat .

0
před 4 roky Paťas

Zánět močáku mám docel často. Vlastně míval jsem. Od doby, co užívám Probiolact se zánět neukázal. A je to víc než půl roku.

0
před 4 roky hankaRezková

Ahoj za mě Uroval je vítězem na plné čáře. Musím uznat, že antibiotika už nechci musela jsme používat probiotika, abych dala do kupy svoje tělo. Ale je pravda, že jsem je začala nakupovat tam co Uroval. Vše i pro moje děti najdu na valosun.com.

0
před 4 roky radka

Za mě jednoznačně umeocet (není to pravý ocet má to jen v názvu - je kvašená štáva meruněk s mořskou sol ) vždy když mě to chytne piju trochu zředěné ve vodě. Návodu jak užívat je plno na netu...Po 15 letech jedniné co zabere hned a na dlouho. On ten umeocet umí likvidovat ty breberky a je sihodně zásaditý... Doktoři nic nepomohli jen předepisovali antibiotika...ani brusinky žádná sláva...také čaj lapacho není špatný jako doplněk.

0
před 4 roky Jitule

Ahoj na záněty močových cest trpím často a není to nic příjemného. Mě osobně to jen přitěžuje a když to přijde, sotva chodím. Našla jsem přípravek Uroval Megabrusinka Forte a musím říct, že mi to pomáhá. Jinak doporučuji klid, teplo a dostatek tekutin. 

0
před 4 roky Amča

Zánět močáku mám docela často. Je to nepříjemné. Teď už si s tím vím rady. Když se objeví první potíže, dám si Probiolact a zánět se nerozjede.

0
před 4 roky Dagmar

Po operaci rakoviny si mi stále vrací zánět močových cest.Piji čaje,ale moc to nepomáhá.Preventivně si dám lichořišišnici,ale výsledek je stejný.Na urologii mi po vyšetření řekli,že jsem v pořádku a je to hrozně nepříjemné,hlavně v práci.

0
před 4 roky Slunew

zkuste sehnat čistou šťávu z brusinek - my si ji kupujeme vždy na farmářském trhu - a v období, kdy je pravděpodobnost, že by se mohl zánět objevit ji pijeme lžíci ráno a večer a  funguje to velmi dobře. A pokud to nehneme včas nasadit, tak velmi rychle zafunguje i jako léčba - pak to bereme co 2 hod a do 2 dnů dobré....

0
před 4 roky Mikeš

Zánětu močáku jsem se zbavil, když jsem začal na radu urologa, užívat Probiolact. Beru ho jako prevenci a zánět se nevrací.

0
před 4 roky Amina

Se zánětem močových cest jsem měl problémy dlouho. Neustále se vracel. A nikdy to nebylo příjemné. Vyzkoušel jsem urologický čas, brusinky i různé preparáty s nimi, ale nikdy to na dlouho nepomohlo. Navíc jsem to začal brát až při potížích a pak to zřejmě nemělo ten pravý účinek. Hledal jsem radu na netu a dočetl se o Probiolactu. Ptal jsem se i v lékárně a tam mi ho také doporučili. Zkusil jsem ho, beru ho čas od času jako prevenci a močák se uklidnil. Navíc si užíváním Probiolactu posiluji imunitu a o je paráda.

0
před 4 roky Evina

Zánět močových cest je díky Probiolactu minulostí. Opakoval se několikrát do roka, ale teď už mám klid.

0
před 4 roky Alice

Nejlepší s tím bojovat přírodní cestou. Vyzkoušej kanadské brusinky SuperCranberry, seženeš je v každé lékárně ;-)

0
před 4 roky Šárka Hoff.

Já mám velké problémy s močovým měchýřem a ty se mi neustále opakují, buď v silnějším nebo slabším podání, také nechci antibiotika, hledám opravdu účinné brusinky

0
před 4 roky Cherry

Zánět močáku byl po delší dobu nedílnou součástí mého života. S tím souvisely časté návštěvy urologa, antibiotika a občas přeléčení v nemocnici :( Je to hrůza

0
před 4 roky Terry

Ahoj, já teda na opakované záněty netrpím nebo to nedokážu říct. Zánět močových cest se u mě objevil poprvé před dvěma měsíci. A to jsem doufala, že když už je mi 25, tak že od takových problémů budu mít klid. No každopádně jsem prochladla a v noci se mi zánět rozjel.Byl zrovna víkend,takže jsem si počkala,až se otevře lékárna a běžela jsem si pro brusinkové čaje a paní z lékárny mi poradila SuperCranberry.

0
před 4 roky Pavli

já mám se záněty nějaké zkušenosti, v poslední době se mi naštěstí vyhýbají, takže jsem ráda. Dřív jsem zkoušela různé produkty na záněty močových cest a pak jsem několikrát narazila na supercranberry od barnysu v diskuzích a ten jsem zkoušela taky. Ze všech věcí mi zabral nejlíp, takže už jsem u něho zůstala. Zabírá rychle, pokud zánět podchytíte včas a nasadíte ho při prvních příznacích. A určitě doporučuju hoodně pít, ale vyhněte se kávě.

0
před 4 roky Kája

Ahoj já osobně jsem velice spokojená se SuperCranberry. Jinak pitný režim je snad samozřejmostí a nesmíme ho podceňovat .

0
před 4 roky YvonkaES

SuperCranberry používám taky a je to pohoda :) Sice musím vícekrát v roce než bych chtěla, ale co se dá dělat...

0
před 4 roky Kika

Prosím vás...:( mám zánět močáku. Dr. mi dal ATB, ok beru je...ale co s tou bolesti? :/

0
před 4 roky Dáša

Se zánětem močáku mám vlastní zkušenost. Bolesti, užívání antibiotik a to pořád dokola. Stačilo se trochu nachladit. Když jsem byla na urologii potřetí, řekla mi doktorka o probiotikách. Vyzkoušela jsem Probiolact a zánět je pryč.

0
před 4 roky Hanka

musíte mit ledviny v teple, pit hodne caju a vody a pak brusinky, brusinky, brusinky :)

0
před 4 roky Teacony

Měla jsem jednou uplně sileny zanet, jsem nemohla ani vstat jak to bolelo a pak se mi to neustale vracelo, byloto silene, pak jsem zacala brat superCranberry a pak to samo odeznelo

0
před 4 roky Linduška

Taky jsem potrebovala opravdu silny kalibr, ale jednou jsem uz musela mit antibiotika, jsem na to opravdu nachylna, ale hned jak citim prvni priznaky, tak okamzite bez vahani saham po brusinkach, v posledni dobe se mi taky osvedcily ty SuperCranberry :) po pak hodinach v teple uz je mi dobre

0
před 4 roky Cara

tohle urcite nepodcenovat, uz jsou pryc ty doby kdy jsem vystavovala hole bricho a zada a foukalo mi na ledviny, ted volim radeji delsi topy, hlavne at jsem ok

0
před 4 roky Verča

já používám Cran-Urin, bomba naloz brusinek, které dokázou odstranit priznaky uz v ten den.

0
před 4 roky Alča

To je dobrý tip, potřebuju nějakou super bombu, protoze me tyhle obtize chytaji celkem casto. :(

0
před 4 roky Ludmila

Brusinky jsou dobré...ale jako prevence...na samotný zánět pak jedině prášky :( Takže k doktorovi...Než to zabere, tak od bolesti aspoň brufen...

0
před 4 roky Nana

no, přesně...od bolesti je třeba něco hned, brusinky spíš jako prevence...

0
před 4 roky Nikol

cran-uris jsou super, můžu potvrdit. Mám doma hned to mega balení :D furt jsem měla s močákem nějaké problémky, ale od té doby co zobu brusinky to už ustoupilo, sláááva :)

0
před 4 roky Fana

Pryč se zánětem močáku? Zkuste probiotika Probiolact. Mě moc pomohl. Díky doktorovi za radu.

0
před 4 roky Nataša

Probiotika na zanet mocaku?!?

0
před 4 roky Martin

Já vyzkoušel Probiolact jako prevenci na zánět močáku a pomohlo to. Je to už nějakou dobu a mám pokoj.

0
před 4 roky Zora.Vra

Vyzkoušela jsem plno různých tabletek s brusinkami na močový měchýř, ale moc nefungují. Často skončím nakonec u antibiotik. :( Toto jaro jsem objevila Urinal Lady https://www.belupo.cz/produkt/18-urosal-lady, který ma jinou účinnou látku a zaučinkoval skvěle. Po 2 dnech jsem byla zase v pohodě. Máte s ním taky zkušenosti?

0
před 3 roky Evina

Taky jsem na zánět močáku vyzkoušela mnoho tabletek s brusinkama. Většinou moc nezabraly a když, tak jen na chvíli. Takže jsme pak mazala k doktorce a dostala antibiotika. Asi před před dvěma měsíci mě to chytlo zase. Naše doktorka tam nebyla, tak jsem zašla jen do lékárny. Tam mi dali Probiolact. Bylo mi to divný, ale vzala jsem si ho. A udělala jsem dobře.

0
před 3 roky johny prusa

stálé zdraví,
možná jsou také dobré přípravky tibetské medicíny, zajímavá je stránka B.Tichanovského a jeho pojednání o Epamech tibet.medicíny.

0
před 3 roky Sarkez

To je nejake homeopatikum?

0
před 3 roky johny průša

Stálé zdraví
jedná se o přírodní bylinné přípravky, B.Tichanovský je chiropraktik a terapeut, tvůrce Epamů, několik jsem jich vyzkoušel a nestěžuji si, ovšek každý jedinec je originál, co zabírá na jednoho nemusí púsobit na jiného. takže tak...

0
před 3 roky Maty

Se zánětem močáku jsem si užil svoje. Chodil jsem dlouho po doktorech. Když můj urolog odešel do důchodu, přišla místo něj nová doktorka. Ta mi řekla o Probiolactu. Bral jsem ho nějakou dobu jako prevenci a se zánětem byl amen.

0
před 3 roky Silvie

Ahoj, souhlasím s příspěvkem víše, medvědice lékařská je dobrá. Mě pomohl až přípravek Urosal Lady, který obsahuje právě i medvědici. Koupila jsem v lékárně na doporučení paní lékárnice a spokojenost.

0
před 3 roky Pavlína

Ahoj, na zánět močových cest jsem trpěla docela pravidelně a hodně ale co jsem začala užívat šípek, ten je totiž na záněty močových cest dost dobrý, tak záněty odezněli.

0
před 3 roky Zlatka

No, já tady té alternativě moc nevěřím... Mě na zánět zabraly jen ATB a od bolesti brufen, no... https://www.zbozi.cz/vyrobek/brufen-400-100-tbl/

0
před 3 roky Slunew

to Zlatka- ale to je jen řešení akutních problémů, ne dlouhodobé řešení a vyřešení problému...

0
před 3 roky Ingrid

Chcí vás pozvat na událost, která se koná teď pár dní v daných městech- vše na - http://vegall.czJmenuje se to turné plodnosti :)

0
před 2 roky Darina

Ahoj dámy, zánětem močáku už trpím delší dobu. Vyzkoušela jsem už snad cokoliv a nic nepomáhá.

0
před 2 roky Sára

Ahoj Darčo, já byla stejně bezradná jako ty, až jsem jednou vyzkoušela Canephron. Fakt pecka.

0
před 2 roky Darina

Ahoj Sáro, o Canephronu jsem zatím nic neslyšela, co to je zač?

0
před 2 roky Sára

Ahoj Darčo, mě ho kdysi předepsala k antibiotikám moje doktorka a teď ho beru preventivně. Fakt parádní přírodní věc. http://www.canephron.cz/

0
před 2 roky Darina

Ahoj Sáro, hmmm ten Canephron vypadá zajímavě a prosimtě kde se dá koupit

0
před 2 roky Sára

Ahoj Darčo, já ho kupuju u DR Maxe nebo v Benu lékárně, ale myslím si že v jiných lékárnách

0
před 2 roky Darina

JÉÉÉ díky Sáro, obě dvě lékárny mám tady za rohem.

0
před 2 roky Nikola

Dobrý den děvčata, taky se přidávám, Canephron už beru přes rok a jsem spokojená jak nikdy dřív.

0
před 2 roky Dita

Hmmm Canephron, tak o tom jsem nikdy neslyšela, ale podle Vašich reakcí to musí být bájo věc.

0
před 2 roky Lída

Ahoj Canephron je úplně bájo, můžu všem vřele doporučit.

0
před 2 roky Nataša

OOOO, Teď jsem se koukala na web Canephronu a vypádá to jako super přírodní lék. Určo vyzkouším.

0
před 12 měsíci Anička0258

Ahoj, základ je být v teple. Nesmíš prochladnout od noh a chránit si záda. Já na zánět močového měchýře taky hodně trpím. Na zimu jsem si koupila vlněné vesty z https://www.vlnenezbozi.cz/ , díky kterým mám záda pořád v teple.

0
před 12 měsíci stepanecka.S

Mě doporučila kamarádka Mega Brusinky od Naturevie, objednávám tady - https://www.naturevia.cz/e-shop/brusinky/mega-brusinky-50-10-cps-detailt. Kamarádka je může používat, i když je těhotná, není v nich žádná chemie. Fakt mi pomohly, už se mi opakované záněty nevrací.

0
před 7 měsíci lussyB

Naprosto souhlasím, já brala od Naturevia přímo tyto https://www.naturevia.cz/e-shop/brusinky/max-brusinky-8500-mg-cran-max-36tbl-detail a top! 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 7


Přidat příspěvek