Zánět močových cest a jejich příčina

0
před 5 lety Irča

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, zda-li někdo z vás se nepotýkal se zánětem močových cest a neví, co by mohlo být příčinou. Dnes jsem dostala jednorázové antibiotikum a v pondělí opět na kontrolu. Měla jsem krev v moči a tři dny mě velmi pálilo, když jsem šla na toaletu a začali mě bolet i záda, asi tak v půlce zad se mě objevily bolesti. Marně si lámu hlavu,co by mohlo být příčinou. V poslední době jsem hodně ve stresu,ale to je mnoho lidí a tímto netrpí. Ještě k tomu užívám urologický čaj a zakoupila jsem si urinal akut. Prosím o pomoc.

0
před 5 lety radim

atb jsou cesta do pekel. Jinak něco na zamyšlení jsem psal 
http://www.lidicky.cz/diskuse-nazory/zdravi-nemoci/zanet-mocovych-cest#post_179395

0
před 5 lety Jarka

dobry den je to prochladnuti at od noh ci normalne jen prochladnuti tela.. udelala jste dobre ze jste to resila ihned, neni to nic prijemneho. ja jeste doporucim susene brusinky ci brusinkovy dzus prikoupit. jeste mam dobre zkusenosti s uro-brusinky. stresem to nebude si myslim :)
 http://www.nutricius-doplnky-stravy.cz/uro-brusinky

0
před 5 lety Karla

Dobrý den Irčo, stres působí na každého jinak a je opravdu příčinou řady nemocí. Respektive, jakmile je člověk vystaven častému stresu, imunitní systém není natolik odolný a pak se jednoduše určité nemoci mnohem lépe projevují. Já to přesně takhle měla! Pokaždé, když jsem byla nějakou dobu ve stresu, tak se mi to projevovala různými mykózami a záněty močových cest. Půl roku jsem brala wobenzym a snažila jsem se každé ráno chodit běhat a cvičit různé relaxační cviky. Také je super, když si večer lehnete do postele, zavřete oči a projedete si v hlavě celý den a to především ty příjemné chvíle! Jinak pokud jste ještě nebyla u lékaře, určitě to nepodceňujte, poněvadž problém může spočívat samozřejmě i v něčem jiném. 

0
před 3 roky Lili

Holky, mám tušení, že mám zánět močáku...Dost mě to bolí, při čůrání pálí. K dr až zítra. Co do té doby na bolest? Brufen?

0
před 3 roky Evka

Jasně, ten je na to nejlepší...je protizánětlivý a uleví ti od bolesti! https://www.zbozi.cz/vyrobek/brufen-400-30-tbl/ Ale k dr určitě jdi!

0
před 3 roky Jarka

No, taky ten brufen doporučuji... na akutní bolest je nejlepší... pokud však opravdu jde o zánět, tak stejně pomohou až ATB...

0
před 3 roky Jiřička

To je pravda... Brufen pomůže od bolesti, ale neléčí... Takže pokud zánět, tak ATB...

0
před 3 roky Pavla

Aj, zánět močových cest je zlo... Nejvíc v tom, že se rád vrací. Měla jsem ho, ale mě se naštěstí nevrátil. Jinak ATB a než zaberou, tak Brufen od bolesti...

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 10


Přidat příspěvek