Zánětlivé puchýřky na zdravé tkáni v krku

0
před 8 lety happy.lenulka@

Nemáte někdo zkušenosti? Podle doktora se jedná o "nemoc nenemoc", která se může vyskytnout u kohokoli a že se nedá léčit antibiotiky a že většinou sama odezní, ale že to může trvat i několik měsíců. Jediné co předepsal je nějaká sůl, kterou má člověk několikrát denně kloktat. Problém je v tom, že jde o dost nepříjemné onemocnění, když máte v krku bolestivé puchýřky, které občas dost bolí a nemůžete skoro polykat - jako při hnisavé angíně.
Zajímali by mě případně nějaké přírodní metody řešení a tak. Zatím kurýrujem jen heřmánkem, epamem 8, solí a kloktáním alkoholu.

0
před 8 lety Lucka

Lenčo, je to jakoby podobné aftům? Já když měla afty, narazila jsem na tuhle stránku http://www.homeopatie.cz/clanky/metoda/6.htm
Nevím, jestli ti to pomůže, jinak mimo heřmánku jsou nejlepší pro dutinu ústní šalvěj, jitrocel a řebříček. Všechny mají desinfekční účinek a pomáhají k uzdravení - nejen od těch aftů. A dle starých osvědčených babiččiných rad je úplně nejlepší lékořicový čaj, ale to nevím, jestli se dá sehnat, možná jestli by něco bylo ve zdravé výživě.

0
před 8 lety Sunriska

Propolis také působí dezinfekčně a když mě začíná bolet v krku, nebo cítím, že na mě něco leze, pokapu na piškoty a baštím. Druhý den jsem jako rybička, jenom se to musí podchytit hned na začátku. Zředěný s vodou se dá také kloktat, jenom pozor na ne moc chutnou, hořkou chuť.

0
před 5 lety Veronika

Před rokem jsem sama mělo něco jako zánět v krku, a na antibiotika to prej taky nebylo, tak jsem si koupila v lékárně Tantum Verde a pomohlo mi to. V lékarničce se mi to pak pře zimu hodilo ještě.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 1


Přidat příspěvek