Zdravé hubnutí

0
před 4 roky Elen

Víte, jak na to? Podělte se :-)

0
před 4 roky Olina

Ahoj, já za sebe mohu doporučit hodně odříkání a tvrdé dřiny. První týdny mi poradili ve Světě zdraví. Zkus se kouknout na jejich stránky.

0
před 4 roky Elen

Ahoj, mockrát děkuji za radu. A v jaké pobočce? Ať vím, kde jste byla spokojená :-) Děkuji ještě jendou.

0
před 4 roky Olina

Jsem z Prahy, takže jsem chodila do jedné pražské. Kdyžtak pošlu do sz. Opravdu je moc doporučuji. Byli profesionální, moc mi poradili a tím i pomohli. Zhubla jsem 11kg a váhu si už 3/4 roku držím.

0
před 4 roky Sylva

Mně zase pomohli v centru hubneme pro zdraví, www.hubnuti-ostrava.cz. Měla jsem po porodu hodně kil navíc a pořád s nima nešlo hnout. Tak jsem se obrátila na výživového poradce z výše zmíněného centra, ten mi napsal co mám jíst, chodila jsem na pravidelné kontroly a musím říct, že po třech měsících jsem se fakt cítila skvěle a dole bylo 8 kg. Zatím pokračuju dál ve stravování, ještě hubnu, ale jde to už pomaleji.

0
před 4 roky Verunka

Ahoj, mám takový problém...snažím se zhubnout a se změnou stravy přišla i změna zažívání...má s tím někdo zkušenosti? Co dělat?

0
před 4 roky Jana

Ahoj, mně moc pomohli ve Světě zdraví v Brně na Pekařské. Vůbec jsem díky nově zjištěné nemoci nevěděla, jak se stravovat, co můžu a co ne. Co se týče zažívání, to moc dobře znám. Chce to vydržet ( trvalo mi to cca 3 měs. než se vše upravilo ).

0
před 4 roky Naty

Ahoj všem...slyšeli jste o projimadle dietlax? Je to dietické projimadlo, díky nemuz sundate nejake to kilecko... mate nektera zkusenosti? http://dieticke-projimadlo.cz/

0
před 4 roky Ludmila

Neexistuje dieta vhodná pro všechny. Já zhubla až pod vedením nutričního specialisty ze Světa zdraví. (www.svet-zdravi.cz) Speciální metodou zjistili informace o fungování mého organismu, které jsou pro hubnutí naprosto klíčové a sestavil mi výživový plán, který pro mě byl splnitelný a já tak zhubla.

0
před 3 roky Šárka Mlčnov

největší úspěchy s hubnutím mám zkušenost s pomocí skutečného odborníka, a to odborníků ze Světa zdraví. Nebojte se na ně obrátit, díky jejich podpory a profesionality a hlavně radám, se mi trvale podařilo zhubnout 20 kilo, bez žádných drastických diet a jojo efektu.

0
před 3 roky Kamča

I mně Ve Světě zdraví opravdu pomohli v těžkých chvílích, kdy jsem potřebovala zhubnout nejen nadbytečná kila, ale už se mi začaly objevovat i zdravotní potíže s nimi spojené. Zvládla jsem to jen díky nim!

0
před 3 roky Daniela78

Pokud jde o zdraví, nevyplatí se jen tak něco odkládat, proto jsem neváhala a obrátila se na poradce ze Světa zdraví, na jednu z nejbližích poboček.Přivítala mě příjemná nutriční poradkyně a vyslechla si, co bych chtěla na sobě změnit. Sestavila mi vzorový jídelníček, který jsem se snažila půl roku dodržovat a podařilo se mi tak zbavit velké množství mého tělesného tuku a nyní se cítím o moc lépe.

0
před 3 roky Zdenka Albrechtice

s hubnutím jsem bojovala celý život, vždy jsem zhubla a pak zas obratem přibrala. Co jsem se obrátila na odborníky, na nutričního specialistu ze Světa zdraví, kde jsem pravidelně docházela, jsem zjistila, kde jsem dělala v životě chybu. Už vím, jak se stravovat tak, abych znovu nepřibrala. Velice mi jejich konzultace pomohly pochopit, o čem to je, abych zůstala štíhlou, co jíst, čemu se vyvarovat.

0
před 3 roky Romča Vajmonka

Já byla taky na té základní diagnostice u nás na pobočce ve Světě zdraví. Trvá to ne víc jak hodku, je na to akční cena 200 Kč. Hned se tak dozvíte, jak jste na tom s tukem, svaly, kostmi, obsahem vody, nebo třeba na kolik se vaše tělo cítí let. Bylo to super zjištění, než jsem začla hubnout.

0
před 3 roky Jiřinka

Ahoj, to co tady všichni píšete je sice moc hezké, ale takle lidstvo dříve nejedlo, zkus zapřemýšlet jak asi jedli. Jedli sezonní ovoce, jedli maso, které si ulovili, jedli spoustu zeleniny, ryb a hodně pili. Potom se koupali ve studené řece a hráli si.( a jsme opět u toho- otužuj se potom tělo také hubne,hlavně si vytváříš imunitu, člověk dřív neměl mikiny, ani ústřední topení...). Tohle byl celý jejich den plný pohybu,když se utíkali schovat před nebezpečím. A ano ještě v nedávné době jedli lidé max 2x nebo 3x denne, ráno se nasnídali pak šli na pole kde pracovali až do večera a pak se nejedli. A ano jedli chléb neboť byl domácí a pak veškerou energii spálili na polích. Co tím chci říct: Přečti si knížku: Jídlo na prvním míste( whole30) nebo Primal Blueprint od Marka S. a pak novou knížku, která teď vyšla v CZ Svoboda v Jídle. Stravuj se jako naši předci. tzn: jíš 3- max 4 denně, ale 3 jídla denně stačí. Žaludek si taky musí odpočinout. Jez maso,ryby,vajička, hodně zeleniny a kousek ovoce. Nic jiného nejez,po dobu 30 dní. pak postupně zařazuj potraviny abys věděla která ti nedělá dobře a tý se budeš vyhýbat a dáš si jí jen když na ní budeš mít opravdu chuť- musíš si vždy říct: " Stojí mi to za to?"...budeš možná překvapené ale 3 jídla denně opravdu stačí, hlavně se tomu neříká snídaně ani oběd... ale první, druhé a třetí jídlo. Takže můžeš jíst ráno maso,kuřeíc stehno apod. První jídlo o 3 vajíčkách,kupě zeleniny a kousku ovoce tě zasytí a dá ti mnohem více energie až na 4 hodiny. Než nějaký sladká koláč z kterého se uvolňují rychlé sacharidy a putují hned do tuků. Doporučuji sledovat skupinu- Just Good, instagram veru_niee a tam i psát veškeré dotazy. Sama jsem whole30 jela to hubnutí jde sama a je to bonus, v tomto programu jde o to být svobodný a ne otrok jídla, rozhodovat sám za sebe. Hlavně se mi zlepšil spánek a energie, zažívání a mnoho dalších problémů, doporučuji pro ty kteří bojují se střevama. Ale užívat k tomu nějaké léky ale bez cukru. doporčuji: http://vegall.cz/clanek/zobrazit/specialni-baleni-immun44-v-lekarnach

0
před 3 roky Lola KJH

zdravé hubnutí je jen tehdy, pokud se hubne pomalu a ne nějak drasticky, kdy se většinou stejně dostaví jo jo efekt. Dobře mi poradili v centru Svět zdraví (www.svet-zdravi.cz), pomohli mi k mé původní váze, kterou jsem měla před narozením mých dvou dětí.

0
před 3 roky Dianunka

pokud to myslíte s hubnutím vážně, jsou připravení vám pomoci ve Světě zdraví. Pravidelně jsem tam chodila, měřili mi hodnoty, hned jsem věděl, kolik třeba tělesného tuku mám méně a získala jsem cenné odborné konzultace, co mohu jíst, jak často a čeho se vyvarovat. https://www.svet-zdravi.cz/sluzby/hubnuti

0
0
před 3 roky Vladěna Karlovy Vary

Zdravě zhubnout znamená hubnout pomalu a tak, aby se nedostavil jo jo efekt a abychom neztráceli jen vodu v těle, ale hubli opravdové tuky. Já si nechala poradit, jak nejlépe a zdravě zhubnout bez jojo efektu u nás na pobočce ve Světě zdraví. Díky jejich přístroji, který měřil obsah tuku v těle, jsem vždy zjistila, kolik procent tuku v těle mám méně a to mě nejvíce motivovalo.

0
před 3 roky Emma

A jaký vám napsali ty "odborníci" jidelníček? Vladěno??
a kolik peněz z vás vysosali? :D Já myslim, že tyhle prachy radši investujte na kvalitní potraviny, založené na nizkosacharidovém stravování. 

0
před 3 roky Teodora

Nehubnu drasticky, hubnu tak, že jím vše dle jídelníčku, který jsem si nechala na míru sestavit od odborníka a pravidelně se s ním scházím a měří mi hodnoty, jak to s mým tukem v těle je. Jestli jsem se zlepšila, nebo naopak, jestli jsem švindlovala :D (i to se mi stalo..) Je to boj no, co si budeme říkat. Já teď chodím do Světa zdraví (www.svet-zdravi.cz), zatím mám dole 7 kilo, ale jojo efekt se nedostavil a taky přiznám, že jeden týden , možná i dva jsem se jídelníčku striktně neřídila...šlo to hned na další schůzce s poradcem poznat, když mi měřil hodnoty :D

0
před 3 roky Timea

Teodora, mohu se tě zeptat? Na základě čeho se ve Světe zdraví sestavují jídelníčky? Slyšela jse že na základě krevní skupiny, je to tak?

0
před 3 roky Teodora

Timeo, i na základě krevní skupiny. Mají tam speciální přístroj, který měří hodnoty v těle, obsah tuku v těle. Takže když jsem třeba nezhubla váhově, tak na tom přístroji se ukázalo, že mám nižší procento tuku v těle než minulou návštěvu a to  mě taky nakoplo. Jinak hlavně jídelníček byl postaven tak, že jsem nikdy nehladověla. Což doma jsem hladověla a proto to dlouho nevydržela a po pár dnech jsem do vždy vzdala.

0
před 3 roky Libuše

Kašlete na odborníky, nejdřív si něco přečtětě: http://www.priroda-zenam.cz
a pak vyřadte pečivo a všechny polotovary které obsahují mouku a cukr :) Už jen toto stačí pro začátek + jezte 3 x denně dosyta a zhubnete. Já jsem teda přímo na Low Carb na facebooku je i skupinka :) a Doporučuji sledovat stránku Just Goog by mee :) jsou tam recepty na zdravé knedlíky, dorty a pečivo :) Jedu od ledna a mám dole přes 7 kg :) je mi přes 50 let a přesto šla váha dolu ale co víc ty centimetry, uz se tesim na leto az si budu moci obleknout své oblíbené šaty protoze já nekončim jedu dál :) muze se ovsem stát že mi už budou velké :D ale o to líp pro mě 

0
0
před 3 roky Martina

pokud šlověk chce, tak to zvládne a když nechce, bude hledat důvody proč ne. Takže zdrave papejte, sportujte a hlavně nezapoměňte občas brát i doplnky které vašemu tělu prospěji k lepší kondici

0
před 2 roky Tomina

co se u toho doporučuje brát? který přípravek je na to vhodný? 

0
před 2 roky Lebron

Já myslím, že zdravě hubnout je jednodché, jen je potřeba opravdu chtít a nehledat zkratky. Je jasné že pro to prostě něco musíte udělat. Sportovat, vysadit nezdravé jídla, nestresovat se a toto snažení pak maimálně podporovat nějakými bylinnými doplňky stravy jako je třeba https://www.eushops.cz/SLIM-FITNESS-SNIZENI-HMOTNOSTI

0
před 2 roky Leona

Taky se podělím o svoji zkušenost..dlouho sem se snažila zhubnout a jíst zdravě,ale nešlo mi to ak jsem dala na radu své známé a zašla si do světa zdraví, kde mě pořádně vyšetrili,přeměřili a pomohli s jidelníčkem.Po půl roce jsem se sebou velice spokojena a v dietě pokračuji dál..

0
před 2 roky alex

Za mně pohyb! Fitko mně ale nebaví, tak jsem hledala něco jiného. Kamarádka mi doporučila CoolDance, prý díky tanci zhubla 20 kil a neskutečně zpevnila tělo. Teď tam chodím 3 měsíce a jsem opravdu spoko. Mrkni- https://www.cooldance.cz/

0
před 12 měsíci Verča

to já mám zkušenosti s poradnou, která mi poradila jak zhubnout vysněných 15kg, docházela jsem na konzultace, sestavili mi výživový plán a přidala více pohybu a úbytek kg byl po čase znatelný(docházela jsem do poradny Svět zdraví)

0
před 11 měsíci Mirka

Holky, to co tady čtu je prostě jako o mě :( Pro něco se nadchnu, začnu držet dietu, která je zaručená a výsledky nikde. Buď dřív, než přijdou, tak selžu nebo přijdou, ale já to stejně nevydržím a už mám zase nájezd na lednici...

0
před 10 měsíci Mary

Vyzkoušela jsem všelijaké doplňky stravy a tablety na hubnutí. Nakonec jsem dala na radu kámošky a začala jsem hubnout s www.svet-zdravi.cz.

0
před 9 měsíci Adina

A který program jste si u nich vybrala? Mají na výběr vícero.

0
před 9 měsíci Mary

Začala jsem půlročním, ale prodloužila jsem si hubnutí na devět měsíců. Dala jsem dole dvanáct kilogramů a jsem velmi spokojená.

0
před 9 měsíci Marika

A daří se ván váha držet? Nenastal u vás jo-jo efekt?

0
před 9 měsíci Mary

Nenastal zatím a doufám, že si váhu udržím. Snažím se stravovat tak jak jsem se to naučila ve Světě zdraví.

0
před 9 měsíci Emina

Mě hodně pomohly recepty, které najdete na www.svet-zdravi.cz. Jsou chutné a zdravé.

0
před 9 měsíci Míša

Dívala jsem se, dá se podle nich chutně vařit. Zkusila jsme to.

0
před 9 měsíci Verča

A vy Míšo jste ve Světě zdraví hubla?

0
před 9 měsíci Míša

Hubla, ale nepodařilo se mě dát dole kilogramy, které jsem chtěla. Tak to zkouším stravováním podle jejich receptů.

0
před 8 měsíci Vanda

Ještě bych doporučila trochu se hýbat. Mě pomohlo jezdit na kole. Líp jsem pak hubla.

0
před 8 měsíci Linda

Ten pohyb je taky důležitý, ale dá se zhubnout i bez něho. Mě se to podařilo cílenou úpravou jídelníčku.

0
před 8 měsíci Nina

A jen tak sama jste si stanovila zdravý jídelníček Lindo?

0
před 8 měsíci Linda

Sestavila jsem ho za pomoci výživové poradkyně ze Světa zdraví.

0
před 8 měsíci Leila

A absolvovala jste nějakou diagnostiku organismu jak doporučují na www.svet-zdravi.cz?

0
před 8 měsíci Linda

Nechala jsem si udělat analýzu a rozbor krve.

0
před 8 měsíci Gitka

Taky jsem takto u nich začínala, je to lepší pro výživovou poradkyni, aby se jí dobře sestavil výživový plán.

0
před 8 měsíci Linda

A už jste v programu? Daří se vám už hubnout?

0
před 8 měsíci Diana

No, holky, já nevím, já bych ale k žádným poradcům nechodila :( nemá to smysl... vyhozený peníze za to, co si najdete samy na netu. Nejlepší způsob hubnutí je proteinová dieta.

0
před 7 měsíci Klér

když si někdo neví rady, tak není jiná možnost, než to zkonzultovat s poradcem

0
před 7 měsíci Klér

Linda: manžel v programu Světa zdraví zhubl za půl roku okolo 20kg, takže se podařilo

0
před 7 měsíci Gitka

Docházím k nim dva měsíce, zatím jsem zhubla dva kilogramy, a cítím se moc dobře. Těším se, že opravdu zhubnu tolik kolik potřebuji.

0
před 7 měsíci Gina

Hlavně, že jste spokojená, držím palce, ať se vám podaří zhubnout.

0
před 7 měsíci Petra

Absolvovala jste diagnostiku organismu jak doporučují na www.svet-zdravi.cz.

0
před 7 měsíci Gitka

Ano, absolvovala, přesně tak doporučují na jejich stránkách.

0
před 7 měsíci Petra

Výživová poradkyně mě sestavila výživový plán a už jsem začala.

0
před 7 měsíci Dáda

Kolik by jste ráda zhubla?

0
před 7 měsíci Petra

Ráda bych dala dole patnáct možná i víc. Uvidím jak to zvládnu.

0
před 7 měsíci Verča

Ahojky, pokud mohu radit, tak osobně bych doporučila dietu https://mixslim.cz/. Ta je podle mě nejlepší na hubnutí. Sama jsem ji držela a neskutečný pokroky snad od prvního dne :)

0
před 6 měsíci Míša

Hokly, prosím o info... Docela by mě zajímalo, na základě čeho ve Světe zdraví sestavují jídelníčky a stanovují hubnoucí plán?

0
před 4 měsíci Monča

Snad nevadí, že se podělím, ale před časem jsem narazila na jeden článek, kde mají podle mého názoru docela dobré rady, které se hubnutí týkají: https://napovime.cz/navod/jak-zhubnout-bricho/ Co myslíte? :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 5


Přidat příspěvek