Zdravotní pojišťovny

0
před 8 lety Danah

Zajímají mě názory na Vaši zdravotní pojišťovnu. Máte dobrou zkušenost? Jak jste informováni? Napadlo mě založit tuto diskuzi, protože si právě pročítám hezký časopis, který vydala zdravotní pojišťovna. Zdá se, že má zájem na mém zdraví, a nabádá- Čtěte vždy složení potravin na obalech. Další článek má nadpis: Onemocníte po některých potravinách?

0
před 8 lety zabakvakava@

Mě zklamala moje nová,slibovali hory doly výhod a nakonec jsem zjistila že to po novém roku všechno zrušili...přemýšlím že se vrátím ke staré nebo spíše najdu nejakou úplně jinou....

0
před 8 lety elllzi@

ja ted delam pro axu ta me pride momentalne nejlepsi. ale jínak zkusenosti nemam. hlavne si nedelejte stavebka ty uz se nevyplati vubec.

0
před 8 lety happy.lenulka@

já mám vzp a hodlám u ní zůstat. je to jediná pojištovna, u které mám jistotu, že mě ošetří všude. už se mi stalo mnohokrát že jsem u lékařů našla seznam pojistoven se kterými mají smlouvu a se kterými ne a vzp tam vždy byla. nerada bych si pak vybírala doktora podle toho zdali tam smím nebo ne.

0
před 8 lety Jana H.

elllzi@ - je fajn, že pracujete pro Axu...a nabádáte místní,aby si nezakládali stavebka, no ono založit si životku taky není vždycky výhra, ale Vaše odpověď je trochu mimo mísu... tato diskuse je o zdravotních pojišťovnách, nikoliv o pojišťovnách jako takových a ani o stavebních spořitelnách

0
před 8 lety Jana H.

jsem u ZPMV a neměla jsem nikdy problém... těch výhod dnes již taky příliš není, ale rodiny s dětmi si celkem kvitují výhody pro děti... je fakt, že si vybavuji, že patronem nějaké akce je Petr Havlíček a co se týká potravin nějakou osvětu jsem také u této pojišťovny viděla.

0
před 8 lety karča

Jsme celá rodina u 205 už hodně dlouho, výhod jsem využívala v minulosti (Manažerka vlastního zdraví....), s problémem jsem se ještě nesetkala, takže vyhovuje.

0
před 8 lety elllzi@

ajo pardon myslela jsem jako pripojisteni. jinak mam taky vzp a nemam sni problem

0
před 8 lety Danah

Děkuji vám za odpovědi. Neplatím si pražádné připojištění, protože si myslím, že u mě se jedná o daň za solidaritu- chodím jen k dentistovi.

0
před 8 lety Robinsonka

Já jsem u Vzp a jsem tam spokojená. Nemusím mít strach že mě někde neošetří a tak. Vzp má také svou komunitu111 ve které ženy diskutují o zajímavých tématech týkající se zdraví a různých onemocnění. Více informací zde http://www.trijednicky.cz/

0
před 8 lety monca

Chtela bych se zeptat jestli je normalni,ze si v zdr.pojistovne okopirovali prukazni karticku k bankovnimu uctu pri proplaceni skoly v prirode.Dekuji za odpovedi.

0
před 8 lety Falk Novák

K tomu časopisu. Moje babička říkala: papír snese všechno.

0
před 8 lety pavlatko

Jsem u VZP a novinky mám z první ruky, jsem členkou Komunity 111, která je zřízana právě VZP, tam řešíme cokoli od zdravotních potíží, kde máme chaty s odborníky, ale taky to, čemu nerozumíme v pojištění a dozvídáme se o nových benefitech a navýšení financí, teď např. navýšení částky pro celiaky, rozšíření v Programu Zdravý život na 1.500 viz http://www.trijednicky.cz/produkt-mesice/vzp-nabizi-mimoradne-vyhody-do-konce-cervence?strana=1

0
před 6 lety Eva

moje stávající pojištovna OZP mne velmi zklamala. v letácích, brožurách, na jejich stránkách jen kecy,kecy,kecy jak jim záleží na mém zdraví. Záleží jim jen na mých penězích. Desetiletí jsem zdravá, vpodstatě jsem kromě preventivních prohlídek neotravovala u lékaře, a když jsem se začala zajímat o nějaký benefit za to, že se starám o své zdraví , tak měla loni velký problém mi proplatit vitamíny. Poprvé za 20 let, co jsem u nich, jsem od nich dostala nějaký benefit, za to, že je skoro nic nestojím. Po zkušenostech s jejich přístupem jsem požádala v červnu tohoto roku o změnu pojišťovny. V červenci jsem se nechala očkovat proti klíštěti a když jsem požádala o proplacení vakcíny, protože to mají v programu a holedbají se, že každému dospělému proplatí vakcínu, byla jsem odmítnuta, že nic nedostanu, protože od nich odcházím. Tak takhle to je, vážení pojištěnci. nedělejte si iluze, jsou to zloději a podvádějí své pojištěnce. 

1
před 6 lety Anywetta@

Měla jsem pojišťovnu Ministerstva vnitra, ale zaregistrovala jsem se u jiného zubaře a tato pojišťovna byla jediná, kterou neměl. Říkal, že už několikrát žádal, aby měl smlouvu i s touto pojišťovnou, ale neprošlo mu to. Změnila jsem pojišťovnu na Vojenskou, ta má smlouvu se všemi mými lékaři, i když jich naštěstí moc není. :-) Myslím, že je jedno, která pojišťovna, důležité je, aby měla smlouvu s lékaři, kam člověk chodí, jinak mezi nimy rozdím nevidím.

0
před 6 lety Pavla

Já ministerstva vnitra mám už dlouho a takový problém jsem neřešila nikde. Když jsem něco potřebovala poradit, začla jsem na pobočku, tam mi poradili.

0
před 6 lety Adriana

Využíváte u pojistovny treba i nějaký ty jejich bonusy, benfity, výhody? nebo to vůbec neřešíte? \já jsem si pročítala jejich web a nevím, jestli se do něčeho pouštět, přijde mi to složité.....

0
před 6 lety Pavla

Já u 211 jo. využívám i jejich sjednané slevy u některých obchodů

0
před 6 lety DAN

Řešíte zahraniční pojistení u svých pojistoven nebo máte nějakou jinou vytipovanou?

0
před 6 lety Lůůůůca

Nechávám se připojistit u mé zdrav.poj.. Jen tam zajdu a přikoupím si zahraniční pojištění. O víc se nestarám

0
před 6 lety ivanadamcova

My jsme u RBP a jsme spokojeni.

0
před 6 lety Merila

jsme už strašně dlouho též u Min.Vnitra. Zatím jsem tohle téma ale nepotrebovala resit

0
před 6 lety Magda

já to též řešim normálne jako pripojisteni u pojistovny

0
před 6 lety alzbeta66

Jsme celá rodina u zpmvčr, výhody pravidelně sleduj a snažím se využívat. Zahr. pojištění řešíme stejně jako holky nade mnou přes pojišťovnu, přijde mi to nejjednodušší.

0
před 6 lety karolinavolna

přešla jsem k 211 a zatím jsem spokojená. Bonusy se snažím sledovat a využívat, samozřejmě, že je nikomu necpou, ale stačí párkrát kliknout na stránku nebo se mrknout na facebook a jsem informovaná.

0
před 5 lety Linda

Cestovní pojištění řeším se svou pojišťovnou online. Když mi to nabízí, tak je podle mě zbytečné chodit jinam.

0
před 5 lety Terča

Na jejich stránkách jsem si našla, že přispívají na pupečníkovou krev. Jsem těhotná a uvažuji o tom. Nechali jste si někdo uložit?

0
před 5 lety Dana

Mám právě po porodu a nechala jsem si ji uložit. Využila jsem příspěvku zpmvcr, pokud myslíš tu samou.

0
před 5 lety Terča

Přesně tu myslím. Právě jsem si procházela stránky a narazila na to (http://www.zpmvcr.cz/prevence/preventivni-programy-2015/program-pro-tehotne-a-kojici-zeny1/). Což je dobré takové výhody pro maminky.

0
před 5 lety Eliška

Pupečníková krev je na co dobrá? Slyšela jsem o možnosti odebrání, ale moc jsem po tom nepátrala.

0
před 5 lety Kobr

Vy, co máte zpmvcr.cz - využíváte někdo ten jejich nadstandartní program? Děkuju

0
před 5 lety sharunka03

Kobr: teď nevím, jestli je to z nějakého nadstandartního programu,ale zařídila jsem si z programu "zdraví nás baví" příspěvek na plavání, kdy mi proplatí 211 korun a to je hezký :-)

0
před 5 lety PeppKo

Kobr: Ahoj, zpmv mám, ale nejsem si jistý, co myslíš tím nadstandartním programem…

0
před 5 lety Kobr

N211 http://www.zpmvcr.cz/n211/ Pokrývá to např. operace nebo nadstandartní sádry.

0
před 5 lety Markét

O této možnosti jsem neslyšela. A to jsem u nich pojištěná http://www.zpmvcr.cz/karta-zivota/ mám jenom toto, ale to asi nemá s tím nic společného.

0
před 5 lety Pavel

Taky jsem u 211 a nic podobného nemám.

0
před 5 lety Milan

Manželka má OZP i s dcerou a já jsem u VZP, ale asi to příští rok změním. VZP nemá žádnou online aplikaci na kontrolu kdo co na mě vykazuje a s bonusama už taky zaspala dobu. Do podpory kuřáků, obézních a alkoholiků k odnaučení jdou miliony, ale že by se někdo zamyslel nad prevencí a větší podporou sportu a zdravého životního stylu to ne... Strašně mě to štve...

0
před 5 lety Pavlína

mám 211 a jsem u ní moc spokojená. už nejednou jsem dostala příspěvek na mou dceru např na rovnátka, což se podle mě hodí,protože přiznejme si, rovnátka nejsou úplně levná záležitost.:) 

0
před 5 lety Patric

Jak velký byl ten příspěvek na rovnátka?

0
před 5 lety Milan

Myslím, že OZP letos přispívá na rovnátka do 15ti let. Já jsem u VZP a žádná hitparáda to není:-(

0
před 5 lety Tomáš

Jsem po škole ale neudělal jsem zavěrečné zkoušky v září jdu na oprané zkoušky musim i tak zaplatit zdravotní pojištění když ještě nemám ukončenou školu? Děkuji

0
před 5 lety Zuzana Šimíčková

Dobrý den,
chtěla bych změnit pojišťovnu, protože s VZP nejsem spokojená. Jak to vlastně funguje? A která pojišťovna je podle vás lepší - ČPZP nebo RBP?

0
před 5 lety heim

Kdyz jsem prijel z ciziny, ptal jsem se a je to tak~  do konce cervna kazdeho roku se vyplni zadost o prestup k jine pojistovne, ktery plati od zacatku dalsiho roku. Takze pulrocni lhuty.

0
před 5 lety Rostinka

Známá má pojištěné dítko u ČPZP. A nemůže si stěžovat. Říkala, že prý hradí celá rovnátka a to nejen ty na pevno, ale také vyndávací. A co vím, tak letos měli akci na vitamíny.

0
před 5 lety Zuzana Šimíčková

Takže teď (v září) už nemůžu změnit pojišťovnu? A má ČPZP nějaké bonusy pro dospělé (kromě těch rovnátek)?

0
před 5 lety Chjom

Můžete, ale nebudete to mít s takovýma výhodama. Já osobně bych na nic nečekal a měnil pojišťovnu okamžitě. A bonusy nějaké mají, ale sám jsem nikdy nic nevyužil a ani se v tom moc nevyznám...

0
před 5 lety Klárka

Co vím já, tak mají bonusový program, kde přispívají na lázeňské pobyty, aktivní pohyb v rámci cvičících kurzů jako je joga a taky na nadstandartní pokoje při porodu. Celkem dobrý.

0
před 5 lety Bobina

Taky mají různé akce, na kterých dávají třeba nějaké dárky nebo můžete využít nějakých slev. Podívejte se tady http://www.cpzp.cz/main/akce.php Tady totiž najdete seznam všech nejbližších akcí

0
před 5 lety Zdenička

Tan odkaz mi nejde bohužel otevřít, nemáte v něm někde chybku? Celkem bych se na ty jejich akce i podívala. Jen tak pro inspiraci :-)

0
před 5 lety Bobina

Když na ten odkaz kliknu, tak se mi zobrazí kalendář plánovaných akcí. Nevím, v čem máte chybu? Ale tak posílám znova: http://www.cpzp.cz/main/akce.php

0
před 5 lety Linda

Příspěvky od pojišťovny využívá snad každý co znám. My jsme u 211 a využili jsme taky letos celá rodina.

0
před 5 lety Volka

Taky využívám příspěvky dost hojně pro sebe i děti a manžela. Je to aspoň malá pomoct pro rodinný rozpočet :)

0
před 5 lety Linda

Celkově je to dobrá služba klientům od pojišťovny :) Navíc si ráda čtu na jejich blogu zdravijakovasen.cz.

0
před 5 lety Lucie

Taky jsem pojištěncem u zpmvcr.cz. Jejich příspěvky jsem zatím nevyužila, ale jak se dívám, jak hojně všichni využíváte, tak se na to přístí rok mrknu a taky to zkusím. Pokud teda nějaký bude pro mě.

0
před 5 lety sharunka03

Lucie: tam si každý něco najde z jejich programu, od kojence po seniora :-)

0
před 5 lety Lucie

No já jsem právě zvědavá. Říká to víc lidí, taky děkuji za odpověď :)

0
před 5 lety sharunka03

Není zač, rádo se stalo :-)

0
před 5 lety Eva

Někdy je lepší si najít informace apod.

0
před 5 lety Orfula

VZP jsou zloději, čtvrtinu příjmů si stáhnou na vlastní potřebu, zatámco ostatní se drží pod 5%. S celou rodinou jsme utekli k OZP a radost máme my i naši lékaři, kteří pokaždé při předložení průkazu pochvalně zachrochtají.VZP má smůlu, že se musí starat o veškeré homelesstvo apod., ale to není hlavní problém. Tím je nabujelá arogatní administrativa, velké baráky na drahých adresách a pak další věci, které by vykoukly z auditu. Je škoda, že se VZP nebojí žádné kontroly, protože podle zákona fungovat prostě musí.

0
před 5 lety Leona

taky jsme změnili za 211

0
před 5 lety Hanáková

V létě jsme přešli ke zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra a hned chceme vyyužít příspěvek na encefalitidu....náhodou nevíš, jak zažádat o příspěvek?

0
před 5 lety Leona

http://www.zpmvcr.cz/prevence/preventivni-programy-2015/program-ockovani1/
ale udělej si první Kartu života, s tou toho získáš více.

0
před 5 lety Adulina

Zvažujeme přestup celé rodiny k jiné zdravotní pojišťovně. Jsme u VZP a už mě nebaví, že tahle jediná v podstatě na nic nepřispívá. Využívat budeme nejvíc asi příspěvky na plavání, sport, možná nějaké specializovaná vyšetření. Děti už mam větší takže mě moc nezajímají příspěvky na nepovinná očkování. Naopak zubní péče a péče o očí, připadně přispěvek na nějaké vyživové doplňky.

0
před 5 lety Martina

A koukala jsi se už na nějaké? určitě nějakou vybereš. Osobně mám Ministerstva vnitra a jsem s ní jako holky spokojená.

0
před 5 lety Marky

Proti VZP mám spoustu námitek, o jejím efektivním hospodaření si též myslím své, ale když mě letos v lednu oslovili zástupci nějaké lesnické zdravotní pojišťovny s údajně věšími výhodami, tak jsem s díky odmítla a přešla v Ministerstu vnitra. Uvidime jak budu spokojena ale snad to bude lepší než u VZP

0
před 5 lety justyna

Zdravím, vím že to nepatří k danému tématu, ale potřebuji poradit. Jsem sama se synem a nevyšla jsem tento měsíc s penězi. Nemáte některá z Vás zkušenosti s půjčkou www.penizeprolididneska.cz/a/br3 ? Známá půjčku zkoušela a byla velmi spokojená. Peníze jí přišli na účet hned a dokonce prý neplatila žádné úroky. Má někdo z Vás s nimi ještě nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv informace

0
před 5 lety Marcelka

Ahoj je někdo z vás pojištěny u ministerstva vnitra? Jake mate zkušenosti a jake je jejich pokryti?

0
před 5 lety Bedla26

Ahoj jsme s manželem oba u ZPMV a nemám s ní problém. Před dvěma lety jsme přešli od VZP - hlavnim duvodem byly příspěvky na děti- dají se dostat docela zajímavé peníze. pravda je,že doba se změnila a i tak je to pořád s příspěvky lepší než kdekoli jinde.

0
před 4 roky Nika

Všechny vyhody které je možné čerpat najdeš k dispozici tady http://www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/program-slev-a-vyhod/

0
před 4 roky Aduška

Ahoj mužu se zeptat jak je to s přechazenim mezi pojišťovanami? Jake jsou podmínky.

0
před 4 roky DenI

U 211 jsem hlavně kvuli kartě života = přístup ke svým údajům, co za tebe pojištovna zaplatila, kdo tě kdy léčil, co ti napsal, kolik co stálo- podrobně rozepsané to mají na webu

0
před 4 roky Magda

Manžel chtěl přejít k www.zpmvcr.cz, tak jsme to zkusili a jsme spokojení. Využíváme jejich programy a příspěvky což je docela dobré pro rozpočet :)

0
před 4 roky Jana

Jakou kartu života máte?

0
před 4 roky renata.vlckova2

nám vyhovuje 211 a u té také zůstaneme.

0
před 4 roky Hvizda

A co ti na ní nejvíc vyhovuje renato?

0
před 4 roky Jinka

Mě vyhovuje i cestovní připojišťění, které si u nich zřizujeme. Hlavně příspěvky a celkově jednání a služby.

0
před 4 roky Hvizda

A příspěvky jste které využili?

0
před 4 roky Jinka

Manžel daruje krev, takže on pro dárce a pro syna na celiakii. A bylo to teda dobrý, protože peníze se nelíhnou že.

0
před 4 roky Hvizda

Tak to vám muselo zpmvcr dát docela dobré přilepšení. Za manžela určitě.

0
před 4 roky Renča

Hvízdo nidy se nám nestalo, že by nějaký doktor neměl smlouvu s 211, což je pro mne hodně důležité, jinak využíváme příspěvek na ozdravné pobyty pro dceru a využila jsem i příspěvek manžel u porodu.

0
před 4 roky Aneta

Tatínka u porodu jsem taky využila od pojišťovny. Mám www.zpmvcr.cz jen nevím, proč ty nemocnice za to chtějí platit. Tak je super, že někdo pomůže.

0
před 4 roky Renča

To taky nevím, ale je to super, že ti na to dá pojišťovna. Přdce jenom dítě je zásah do rozpočtu extra citelný, tak aspoň něco.

0
před 4 roky Anna

Já mám stejnou jako vy a příspěvky využívám. Ale hlavně se mi líbí, že u doktorů ani nikde není žádný problém.

0
před 4 roky Sandra

Docela se mi líbí, že člověk může se několikrát za rok rozhodnout jakou pojišťovnu chce a může přejít.

0
před 4 roky Monika L.

Měla jsem od rodičů VZP, ale po narození dcery jsme všichni přešli k OZP. Mě u OZP přesvědčily bonusy, příspěvky, cestovní pojištění zdarma, doktor na telefonu zdarma a zároveň dostupnost péče mi vyhovuje.

0
před 4 roky k11k

Velice Vás prosím o vyplnění krátkého dotazníku. Jsem studentkou 2. ročníku magisterského studia a oboru Všeobecná sestra na Fakultě zdravotnických studií na Západočeské univerzitě v Plzni. Chtěla bych Vás tímto požádat o vyplnění anonymního dotazníku, který je určen pro všechny ženy starší 18 let. Získaná data budou sloužit pro zpracování diplomové práce na téma „Prevence karcinomu děložního čípku a využití Liquid Based Cytology“. Cílem je zjistit zejména postoje a přístup žen k prevenci karcinomu děložního čípku. Velice si vážím Vaší ochoty a času při vyplňování dotazníku. Předem děkuji. https://goo.gl/forms/HL4XfVMdfGCRt4PP2

0
před 3 roky Miloš

Já jsem u VZP a jelikož zdravotnické služby nijak zvlášť nevyužívám, tak si vlastně ani nemám na co stěžovat. Každý měsíc si podle aktuálních podmínek - https://www.vimvic.cz/clanek/zdravotni-pojisteni-v-roce-2018 - zaplatím zdravotní pojištění, když už u doktora něco potřebuji, tak mě bez problému přijmou a nic víc v podstatě nepotřebuji :)

0
před 11 měsíci donaaa

Ahoj, my teď spíše před dovolenou řešíme cestovní pojištění. Jako zdravotní pojišťovnu máme VZP, ale přes ni cestovní pojištění řešit nechceme. Zaujala nás nabídka na https://www.insiacare.cz/cestovni-pojisteni-kratkodobe/ , máte s nimi někdo zkušenosti?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 3


Přidat příspěvek