Zkušenosti s léčbou rakoviny

0
před 6 měsíci Jana

Přeji krásný den, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s léčbou rakoviny? Maminka má nález na plicích, a já jsem z toho hodně špatná, mámě je teprve 55, čekají jí chemoterapie, máte někdo zkušenosti z pohledu druhé osoby? Co pro ni udělat?

0
před 6 měsíci Martina

Prošla jsem si léčbou rakoviny s manželem, je to chvíle, kdy musíte být pro maminku oporou. Po chemošce jí může být hodně špatně, a je dobré, když budete s ní. Pokud by Vás to zajímalo, tak mohu také doporučit přípravek Ovosan, který obsahuje velkou část fosfolipidů, a pomáhá tak buňkám k lepší regeneraci a rychlejší léčbě.

0
před 6 měsíci Jana

Kde jste na něj narazila? To Vám doporučil lékař?

0
před 6 měsíci Martina

Ano doporučil nám to lékař, u kterého se manžel léčil, podívejte se na stránky https://jaknarakovinu.cz/, manžel volal i s panem doktorem Bednarčíkem, který mu vysvětlil celé fungování Ovosanu.

0
před 5 měsíci Andrea

Dobrý večer, já se taky léčím s rakovinou, mám za sebou 4 bloky chemoterapie. První dva bloky byly hrozné, byla jsem moc unavená, slabá, jen jsem zvracela. Pak mi známá doporučila Penoxal  a další dva bloky chemoterapi jsem zvládla o poznání lépe a s minimem vedlejších problémů. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 5


Přidat příspěvek