Znáte MMS?

0
před 9 lety vercounek

MMS je zkratka pro Master Mineral Solution (Mistrovský Minerální Roztok)Jedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného (MMS), který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové (Aktivátor). Jedná se o geniální lék, který dokáže vyléčit malárii, rakovinu atd

1
před 9 lety vercounek

bližší info například zde, přímo od Jima Humble http://www.youtube.com/watch?v=0wVGC4RxpY8

0
před 9 lety Lucka

O tomhle slyším poprvé, ale abych byla upřímná, na mě žádné "zázračné stoprocentní" roztoky neplatí.

Netvrdím, že nemůže mít nějaký účinek, sama jim ale nevěřím.

0
před 9 lety vercounek

no já sem si to vyzkoušela, takže věřím :) jinak bych to sem ani nedávala

0
před 9 lety Lucka

A co jsi tím vyléčila?:)

0
před 9 lety vercounek

no hlavně se tí luxusně detoxikuje, mě se nádherně vyčistila pleť, například a když se o mě pokouší rýma, tak je hned pryč. Známá se tím zbavila neustále táhnoucích se chřipek, dokonce přestala používat i brýle a to měla 2,5 dioptrie. Vždy když se člověk cítí "oslaben", nebo že na něj něco jde, stačí si dát třeba na noc skleničku s pár kapkama a je klid....:) takže já to mám spíš preventivně.

0
před 9 lety Lucka

A můžu se zeptat na cenu? I když já asi stejně zůstanu u babských rad jako cibule, česnek nebo med... :))

0
před 9 lety vercounek

na netu se to dá koupit kolem 350 kč, mam to už půl roku :) a sem ani ne v půlce

0
před 7 lety misuge

Ahoj, mám zkušenosti s užíváním CDS a velmi kladné....pokud se o toto téma zajímate je možné nakouknout i do této skupiny, kde jsou konkrétní postřehy lidí, kterým CDS pomohla.
https://www.facebook.com/groups/382886911808866/

0
před 7 lety Stana

Bohužel člověk neví čemu věřit. Buď se jedná o placebo,nebo lék či výmysl. Při hledání na internetu narazíte na výrobek přímo s příbalovým letákem, který můžete prohlédnout a uvádí se, že jde o látku nebezpečnou, apod.

0
před 7 lety Andrea

Mám doma, vyléčila jsem tím angínu v zárodku (měla to být moje třetí letošní, takže nástup spolehlivě poznám), do dvou nebo třech dnů jsem byla zdravá ,a to jsem ani nedodržela přesné dávkování (má se dávat 1 kapka MMS každou hodinu po dobu 8 hodin, já si dala 1 kapku po dvou hodinách jen 3x za den). Je to sice šíleně hnusné a smrdí to jako savo - k aktivovanému roztoku se nesmí přičichávat (otupilo mi to na půl dne čichové buňky :D ), ostatně funguje to jako taková slabší desinfekce, ale podle všeho mi to pomohlo. Strávila jsem několik měsíců vyhledáváním informací o MMS, než jsem se definitivně rozhodla to vyzkoušet. Na spoustě stránek je srozumitelně vysvětleno, že smícháním roztoku chloritanu sodného a kyseliny citronové vzniká chlordioxid, který si naše tělo pro boj s patogeny vyrábí přirozeně samo a my mu ho takto jen dodáme (váže se jen na kyselé buňky, těch zdravých si nevšímá). Navíc do dvou hodin se přeměňuje na kuchyňskou sůl. Je ovšem důležité dostatečně pít, protože patogeny musíme nějak pomoci vyplavit z těla ven a když to neděláme, tak je nám pak nevolno. To je přirozený jev. To jen tak v krátkosti. Na internetu se potuluje pochopitelně spousta odpůrců, buďto z řad lékařů (ne, lékaři opravdu nemají za úkol uzdravit, pouze "léčit"), protože MMS přece není schválené a už vůbec ne léčivo a navíc by přišli o pacienty, kteří by se takto začali sami léčit, nebo jiných lidí, kteří byli líní si o MMS něco nastudovat nebo ho vyzkoušet a pokud ho vyzkoušeli, tak zvolili špatný způsob dávkování nebo se zalekli počáteční detoxikační nevolnosti :). Taky by si lidi měli uvědomit, že tohle je mnohem menší zlo než ty komerční léky vnucované farmaceutickými společnostmi, které mají především nespočet nežádoucích účinků a především mají za cíl získat co největší počet stálých pacientů a pasovat jejich nemoci do chronických stádií.

O těchto svinstvech by se mělo hovořit hlasitě a neděje se to. Bohužel v dnešní době převládá lidská naivita, stádovost (co se řekne nebo napíše v médiích, tomu lidé slepě důvěřují, ale neověřují) a hlavně nevědomost. Jak se nás ti nahoře snaží zredukovat a že je to perfektně naplánované do nejmenšího detailu. Spousta lidí si neuvědomuje, kolik věcí se nám tají. Od nekvalitních potravin, přes chemické léky, zbytečné a nebezpečné očkování, škodlivé mikrovlnné záření až po chemtrails a nejspíše neexistující globální oteplování. 

Hm, vůbec jsem neměla v plánu se takto rozepisovat :D 

0
před 7 lety Pipos

Mila Andreo, a nenapadlo vas, ze MMS je jenom dalsi v rade svinstev, pouze rafinovane podstrcene a zabalene do marketingove pohadky? Proc by to melo byt neco jineho nez aspartam, chemtrails nebo ockovani?

0
před 7 lety xizal@

Protože to neprodává lékárenská loby. Ve spoustě států už je to zakázané a víte proč??? Protože lidem to opravdu pomáhá a lékárnám to likviduje tržby. Někdo s tím už léčí i některé druhy rakoviny. Lidi v posledních stadiech různých hrozných nemocí se obracejí k poslední možné záchraně a ono to buď pomáhá a nebo ulehčuje. Nejsem prodejce, takže nemám za to nic, že to sem píšu. Moje příklady z rodiny. Dcera /10 let/ těžký stav, malátnost, nachlazení nebo co. Znáte to. Horečka už přes 40, tak žena zavolala záchranku. Doktorka hned napsala antibiotika. Odjela. Říkám ženě, než jí je dáš, dej mi 20 minut. Udělal jsem roztok MMS a dal to dceři pod nos vdechovat. Za 10 minut bez horeček a za dalších 10 po malátnosti, žádné příznaky. Za 1/2 hodiny běhala po bytě jako by se nic nedělo. Znáte děti. Sami jsme koukali jak puci. Taky proto tomu věřím.

0
před 7 lety olga

chvála mms. ja som mala 5 rokov opakované bakteriálne zápaly pľúc a priedušiek, lekári bezradní vyskúšali všetky ATB, mms som našla na nete, študovala tri mesiace a vyskúšala - perfektne funguje, odvtedy všetko riešim mms

0
před 7 lety Stana

Je někde na spolehlivých stránkách vysvětleno jeho správné použití?

1
před 7 lety karča

Koukala jsem taky hned na stránky a to tyto: http://www.mmskapky.cz/Co_je_MMS.html Nakolik jsou to důvěryhodné informace, netuším. U mě to zatím vyvolává nedůvěru, strach a nejistotu. Možná proto, že jsem o tom nikdy nic neslyšela. Možná až to bude víc známé nebo až mi poteče do bot...

0
před 7 lety Raskenius

Pro +Stana tak s MMS  přišel pan Jim Humble a na jeho autorizovaných českých stránkách je vysvětleno mimo jiné i základní užívání odkaz je: http://www.czmms.info/. Já sám jsem to cca před 6 lety používal - to to tady v čechách ještě nebylo přivezl jsem si to z Švýcar. a zrovna dneska jsem si to objednal znova...

0
před 7 lety Stana

Děkuji, podívám se na to. Mám už také objednané, ale bojím se právě toho ředění. Viděla jsem několik videí a od určitých erudovaných lidí, vím, že to funguje. Ale chci to zkusit sama a't mohu konečně posoudit celou věc objektivně.

0
před 7 lety Karlička

Mě tam pořád nesedí ten oxid chloričitý. Je to silné oxidační činidlo používané na bělení. Navíc je to plyn. Nevím, ale představa, že mi něco takového vzniká v těle... a ještě s "vůní" Sava :D Taky už sem slyšela, že farmaceutické firmy údajně mají léky, které vyléčí, ale prodávají jen zpola účinné.... tomu věřím, ale s tímhle bych byla velice opatrná, kór při tom ředění. Stačí jiná koncentrace a reakce může být zcela jiná. V chemii stačí rozdíl v podobě dvou enantiomerů (zrdcadlově symetrické útvary) a každý z nich je naprosto jiná sloučenina. Podle mě je to taky další marketingový trik.

1
před 7 lety Stana

No taková sůl NaCl kterou užíváme, může být za určité koncentrace taky žiravina. Obsahuje molekulu chloru jak víme z názvu chlorid sodný.Ale solíme bez obav:)

Stránky jsou dobré, bohužel jsem objednala na vyle.se.cz, které jsou uvedeny jako producenti špatných výrobků.

0
před 7 lety Raskenius

+Stana já objednal tady na doporučení známého co to u nich objednal již několikráte...
http://www.czchem.cz/chemie/51-chloritan-sodny-roztok-1-ks.html

1
před 7 lety Raskenius

Jo a kyselinu citronovou seženeš v každé drogerii, nebo lékárně. Spolu a jakožto MMS-lék se to bohužel díky farmaceutické lobby prodávat u nás nesmí... Na mnou výše uvedených stránkách máš pak podrobný jednoduchý návod - co a jak a na co a kdy...

1
před 7 lety xizal@

Normálně se to má ředit destilkou, ale po čase se vám to tak zhnusí, že už to nedáte do pusy. Kluci přišli na to, že se to dá ředit džusem bez přidané kyseliny citrónové. Takový je ale v prodeji jen jeden a to německý ananasový co prodávají v Lídlu 1l ve fialovém obalu. Pak už se to požívat dá. Taky koupele nebo vdechování výborně fungují.

0
před 7 lety Pipoš

Ach jo, Einstein mel pravdu...

Prectete si toto:
http://www.fda.gov/ForConsumers/ConsumerUpdates/ucm228052.htm

A toto:
http://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_Mineral_Supplement

Nekteri diskutujici by si meli osvezit ucivo chemie ze zakladni skoly. Zejmena rozdil mezi chloridovym aniontem a molekularnim chlorem.

Dale by bylo dobre zminit, ze dioxid chloru je akutne toxicka latka. Zarazi me, ze na webu propagujicim zdravou vyzivu a zivotni styl, se najdou lide, kteri jsou ochotni spolknout prumyslove oxidacni cinidlo.

Limit na zbytkovy obsah dioxidu chloru v pitne vode je 0.8 mg/dm3. Vzhledem k tomu, ze MMS je cca 28% roztok chloritanu, lze predpokladat, ze koncentrace vzniknuvsiho chlordioxidu bude mnohoradove vyssi nez tento limit.

0
před 7 lety xizal@

Jo to už tady tvrdilo lidí. Jak o homeopatii, tak o antibiotikách /přeloženo Protiživotu!/ a vše funguje. Je to říznuté tou kyselinou citrónovou, takže je to úplně jiná látka. A navíc!!! Na celém světě už to užívají miliony lidí a ještě jsem neslyšel o jediné otravě!!!

0
před 7 lety Pipoš

Jakou jinou latku mate na mysli? Ja mluvim o oxidu chloricitem, ktery vznika z roztoku chlornanu sodneho pusobenim slabych kyselin.

Staci se zeptat Google, a vypadnou na vas desitky pripadu otrav touto latkou...

1
před 7 lety xizal@

Otravou MMS? Tak sem dejte jediný odkaz prosím.

0
před 7 lety Raskenius

Hmm a jde o to, že +Pipoš píše o Chlornanu - Chlornan sodný NaClO
ale MMS je Chloritan sodný NaCIO2
nebude třeba v tom kámen nedorozumění?
Protože Chlornan pokud moje chemické znalosti ze školního studia stačí je skutečně toxický...

   Já jsem jak jsem psal již dříve používal MMS již před cca 6 lety, a dnes ještě jak můžete vidět žiji. A rozhodně mě více otrávili farmaceutické „léky“ plné skrýtých čistých jedů jako například Fenol. který se přidává do léků na Diabetes (Victoza).
    Fenol se dámy a pánové používal za druhé světové v koncentračních táborech jako injekce smrti!!!
    Jako třeba Warfarin (původně jed na hlodavce)(na ředění krve) atd. atd.
    Co jsem si sám naordinoval vysazení léků a přechod na jinou stravu - světe div se můj zdravotní stav se zlepšil a mám to i laboratorně potvrzené.
    Takže farmacii nevěřím ani dobrý den, jde jim jen o to udržet nás co nejdéle ve stavu nemocnosti!!!
    Kdyby jsme byli zdraví zkrachovali by!!!

0
před 7 lety Pipoš

Oh, omlouvam se za svou chybu a dekuji za opraveni. Nicmene, merit veci zustava stejny: bavime se o ucinku OXIDU CHLORICITEHO, ktery vznika z roztoku CHLORITANU ucinkem slabe kyseliny.


Pokud jde o otravy, lze zpravy najit zde:
http://www.calgarysun.com/2012/02/15/sketchy-supplements-on-calgary-website-prompt-health-canada-warning

nebo tady:
http://www.smh.com.au/national/death-in-paradise-20100108-lyxv.html
http://www.dailypost.vu/content/prosecutor-decides-no-charges-can-be-laid-case-death-linked-mms


Dale je dobre zminit, ze v USA je pravni precedens, ktery prisoudil uzivatelum MMS financni odskodneni od prodejce:

http://www.atg.wa.gov/uploadedFiles/Home/News/Press_Releases/2010/VassaloSmithStipJudgment2010-03-08.pdf

0
před 7 lety Frodik

Otevřený dopis o MMS od paní prof. Strunecké, přikládám jako přílohu ve Wordu ke stažení a přečtení.

0
před 7 lety Andy

Zrovna jsem zde diskutující chtěla taky odkázat na otevřený dopis paní prof. Anny Strunecké, jako to udělal Frodik.
A nebo si přečtěte její kníhu Jak přežít dobu jedovou. Je tam o tom celá kapitola. Přece nebudete pít desinfekční a bělící prostředek!!! Nad tím mi zůstává rozum stát.

0
před 7 lety pospa

Ta paní Strunecká Dělá dobrou osvětu ohledně přidavných látek v potravinách ale ohledně MMS se plete.( Přece nebudete pít desinfekční a bělící prostředek!!!)Copak jste neslyšely o savu na desinfekci pitné vody?To samé savo se používá i na bělení.Ale k MMS.Já ho používám 5 let a nikdy se mi nic nestalo a funguje to.Akorát je potřeba dodržet postup.Existuje několik dobrých  internetových fór kde se probírají zkušenosti.např. http://upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36 a samozřejmě i jejich stránky 
http://www.czmms.info/.Už to tu někdo řekl ,varují nás před tím právě proto že to funguje a je to levné.

0
před 7 lety roztomilymedvidek

Lidi myslete,kdyz uz do vas vsude hrnou jedy,aby byl clovek stale nemocny,tak je logicke,ze jsou vsichni proti MMS. Ja osobne netestoval,ale otestuju o vanocich,pokud clovek koupi kvalitni vyrobek a bude dodrzovat prisne protokoly,myslim ze se nema co stat. Pani Strunecka je fajn,bojuje proti jedum dnesni doby,pak ale nechapu proc je proti MMS ,kdyz to bojuje proti jedum..

1
před 7 lety Stana

Paní Strunecká je vysoce erudovaná v oboru chemie a biochemie. Ke svým tvrzením má své důvody, které jsou opodstatněné. Nicméně je spoustu lidí, kteří MMS vyzkoušeli a chválí si ho. Také ale uživatelé udávají, že jim je špatně, zvrací, mají průjem. Jsou i případy selhání ledvin a celkového kolapsu organismu- u lidí kteří užívali dlouhodobě vysoké množství. Proto není vůbec špatné vyslechnout si a zhodnotit obě strany. Kdo MMS užívá by měl hlavně pochopit, že se má jednat o LÉK, TUDÍŽ VELICE ZÁLEŽÍ NA DÁVKOVÁNÍ A KONCENTRACI, PROTOŽE I LÉK VE VYSOKÉM MNOŽSTVÍ MŮŽE ZABÍT. To myslím obecně. Pokud někdo začne na 14 kapkách, a stále zvedá množství, nemůže se divit, že organismus takovou zátěž nezvládá, a nedokáže  tak rychle vylučovat toxiny. I detoxikace pokud je provedena špatně a neodborně, po " domácku" jak lidé chytře zkouší, bez důležitých znalostí, tak i po silné detoxikaci vám bude špatně a můžete zatížit játra a ledviny, tak že to způsobí celkový kolaps. Lidé by si měli shánět info a být opatrní a ne si ordinovat vysoká množství, s tím, že více je lépe. Chce to taky přemýšlet.

0
před 7 lety roztomilymedvidek

Ale to uvadi J.V Humble vzdy,ze se musi dodrzet jeho postupy a v zadnem pripade nikam nespechat.. Osobne jsem jak jsem psal nezkousel zatim MMS ani CDS,ale mam toho uz hodne nastudovano. Nejsem chemik a nemam odborne znalosti,ale staci cist nezkorumpovane informace a clovek na to dojde sam. Reknu to natvrdo: na hlavu nam sypou letadla sracky typu nanocastice hliniku,retezce nas nuti kupovat levne potraviny plne jedu,oblekame barevne obleceni kde sou taky jedy a v neposledni rade vam lekar predepise leciva plne jedu. Vsechno jen o penezich,trvale nemocny clovek je trvaly prijem penez. MMS je jen moznost jak toto eliminovat,coz neni v zajmu nikoho kdo vas chce cucat,takze z tohoto duvodu je to po celem svete zakazane.

0
před 7 lety koralky-ivet

nezkoušela MMS ani CDS, za mě vítězí UMEOCET:)))) ten je nadevše!

0
před 7 lety Stana

To máte pravdu, že pan Humble to uvádí, dokonce varuje před užíváním MMS pokud má někdo problém s ledvinami. Jenže lidé mají svůj rozum a ne každý se tím řídí. Proto je dobré se opravdu zajímat a seznámit se i s riziky. V diskuzích o MMS, kde je spoustu dobrých zkušeností uživatelů, jsou probírány a tyto problémy. To, že někdo si nasadí velká množství a pokračuje ikdyž mu je špatně. Což pan Humble opět nedoporučuje.

0
před 7 lety roztomilymedvidek

Je to asi 4 dny co jsem zacal pouzivat MMS,zatim na cisteni zubu a uz pozoruji kladne vysledky,pouzivam 10 kapek chloritanu a 10 kapek kyseliny chlorovodikove a 1 deci destilovane vody. Kartackem si masiruju vsechno v hube a co me zbude po mamaceni tim si proplachnu hubu,super. Jako doplneni pouzivam zubni pastu bez skodlivych latek od firmy DXN. Tato pasta ma extrakt z houby reishi.

1
před 7 lety Roman Kopačka

Samozřejmě kdo má zdravý rozum a dá si čas a práci tak musí přijít na to,že farmaceutické společnosti stále bojují proti každému kdo dovede lidem pomáhat s jejich onemocněním a to ve spousty případech za ceny v řádech stokorun nebo tísíců.U nich jde o astronomické částky a nepustí nikdy pravdivé informace o tom jak jsou jejich"léky"škodlivé a že nechtějí člověka vyléčit-ale pořád "léčit."Je to neskutečný podvod na lidi a na laickou veřejnost,která tomu nerozumí.Když vidím jak "léčí"např.rakovinu tak je mě z nich zle!!!A jejich tabulky jsou dělané tak,že když není do pěti let u pacienta návrat nemoci dají si ho k úspěšně vyléčeným!!!Ale návrat nemoci bývá častý.Je nutno řešit příčiny a to oni nedělají!!!Je nutné tělo odkyselit,změnit jídelníček na zásaditou stravu aspoň z 60%.Pitný režim,pohyb-okysličování,dýchání,vyhnout se zbytečným stresům-pokud to v dnešní době jde,nechat si proměřit tělo na výskyt parazitů a dalšími přístroji -ty škodlivé a přemnožené co způsobují nemoci v těle zlikvidovat atd.atd.Vše co upravuje v těle pH na zásadité je léčivé!!!!Často čte veřejnost jejich nadějné články o nových lécích na rakovinu,ale kam vždy zmizí???Já už toho přečetl spousty,ale nic se nějak nerealizuje a vše vyšumí!!!Zdraví si musí hlídat každý sám a vzít rozum do hrsti a potom se dají opravdu dělat doslova zázraky.Vyčistit tělo od jedů,chemie,kovů,parazitů-dodat potřebné přírodní vitamíny,minerály a stopové prvky,odkyselit a hle ono tělíčko se samo dává do pořádku!!!Všem přeji ať najdou tu správnou cestu k uzdravení.

1
před 7 lety Standa

Roman Kopačka: Ono to chce nejen zdravý rozum, ale i znalost základů chemie a biologie. Konspirační teorie jsou sice občas pravdivé, ale proto za ně hlavu na špalek pokládat nebudu.

Všechny formy MMS jsou primárně průmyslová okyslyčovadla, bělidla, dezinfekce. (On ani nikdo nezastírá, že si do tobolek dává bazénovou chemii, a pak to polyká.) A jsou to nebezpečné látky, které těžce zatěžují játra a ledviny.

Že působí proti virům, baktériím a parazitům, je také fakt. Ostatně právě proto se tyto chemikálie používají. (Blízkým chemickým příbuzným MMS je chlornan sodný, který znáte pod názvem Savo.)

Lze si docela dobře představit, že třeba taková střevní infekce to při podávání MMS zabalí; stejně dobře si lze představit, že to silně působí na plísně a kvasinky (a při vnějším použití nejsou rizika MMS tak velká).

Dokonce si lze představit, že MMS vyléčí malárii. Plasmodium je zhýčkaný prvok, a stačí nepatrné snížení obsahu kyslíku v krvi, a umírá. Pokud MMS poškodí 10% červených krvinek, člověk to bez problémů přežije, plasmodium nikoliv. (Přesně toto je důvod proč lidé trpící srpkovou anémií nemohou onemocnět malárií.)

Ale je třeba mít stále na paměti, že zacházíte s nebezpečnými látkami, které tělo velmi zatěžují, a které vám mohou přivodit těžké poškození (nejen) jater a ledvin, zvlášť při dlouhodobém uživání. Pár let si budete říkat, jak jste vyzráli na farmaceutické koncerny, a levně se léčíte. A pak se může stát, že budete rádi za drahé farmaceutické přípravky na cirhózu jater.

0
před 7 lety

no lepším příbuzným MMS je běžná domácí sůl NaCl. vhodná pro koupele proti plísni a na ochablé svaly. navíc NaCl má neutrální PH což se asi o MMS říci nedá.

0
před 7 lety

škoda že tu neukazujou otravy chemtrails to bych těch případů byli miliardy a nemluvě o očkovacích látkách a potlačení vlastních genů rtutí.
Proč se do potravin dává tolik rtuti to má být jako zdravá výživa ?
Proč vitamíny obsahujou tolik rtuti je to v dnešní době normální ?
Proč vakcíny maj tolik rtuti ?


0
před 6 lety Jana Holubová

Myslím si,že každý máme zdraví ve svých rukou.Já nikoho nepřesvědčuji,aby pil MMS.Já mám ty nejlepší zkušenosti s MMS a děkuji za něj. Jana

0
před 6 lety Lenka

dobrý den, hledám někoho se zkušenostmi s léčbou MMS při rakovině, nejlépe z Hradce Králové a okolí, díky 

0
před 6 lety Alena

Lenko, sehnala už jste někoho se zkušenostmi s MMS při rakovině? napište mi když tak sem: denny1011@seznam.cz

0
před 6 lety Vla.

Dobrý den Lenko,na jiné diskuzi jsem našla popis léčby kapkami MMS od jednoho pána a s úspěchem,okopíruji,snad vám to pomůže,sama jsem začala užívat včera a doufám,že se z rakoviny také vyléčím... 

Úspěch v léčbě rakoviny. (Batles, 2010)
Mám dobrou zprávu - osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto: 10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík). Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky). Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla). Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno. Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky. Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu) Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě! Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu i hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin) Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří. Včera byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a dnešní výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!! Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal tu jejich slavnou chemoterapii...... Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat. Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější.Všechny prostředky týkající se MMS a knihy si kupuji na www.czchem.czSnad moje zkušenost pomůže někomu dalšímu. Přeji všem báječné dny.

0
před 6 lety Lenka

Prosím Vás o radu. Jak je nejlepší užívat kapky (dávkování) a do čeho je míchat (džus, voda....). Koupila jsem si je, ale trochu se bojím.

0
před 6 lety Vla.

Lenko, pokud jste k objednávce nedostala knížku,kde je vše popsáno,... tak já začala na jedné kapce a za každou hodinu po jedné přidala, při kapkách 4 mi bylo trochu nevolno,tak jsem dávku o jednu snížila,to vše 10x denně, druhý den beru 4 kapky každou hodinu,také 10x denně.Postup ... kápnu do suché skleničky 4 kapky MMS + 4 kapky 50% kyseliny citronové,malinko krouživým pohybem sklenky zamíchám,počkám asi 20 vteřin a doliji převařenou studenou vodou na asi 1-2 dcl,vypít najednou,po 5 minutách by se měl roztok udělat čerstvý.Kupovaný džus se nedoporučuje,jen doma čerstvě vylisovaná ovocná šťáva. První dávku asi půl hodiny po snídani. Když tak mi napište váš email.V

0
před 6 lety Martina

Používám i kupovaný džus, 100% ananasový, jablečný nebo z červených hroznů, bez přidané kys.ascorbové (vit. C) a MMS funguje zcela bez problémů. A navíc se to dá i vypít chuťově.

0
před 6 lety Veronika

já tomu věřím,mám kamaráda,který s tím má též dobré zkušenosti,jen bych se chtěla zeptat,zda to nemá do budoucna nějaký vliv na zdraví.a jaký je rozdíl mezí mms 1 a mms2.díky 

0
před 6 lety Vašek

Proboha, tento web začíná být odpad. Idea dobrá, ale začínají tu přibývat lidi, kteří nemají vzdělání a navíc ani zdravý selský rozum. Víra je něco jiného než věda. Prosim admina, aby zvazil nějaký druh opatření.

0
před 6 lety Standa

+Veronika Chloritan sodný, hlavní složka MMS, je toxická chemická látka, která může způsobit akutní selhání ledvin v případě požití. U malého množství 1 gram lze očekávat, že způsobí nevolnost, zvracení, případně život ohrožující hemolýzu u osob, které jsou deficientní na glukózo-6-fosfát dehydrogenázy.

0
před 6 lety Lenka

Užívala jsem i v těhotenství, od doby, co vím o MMS děti nezameškaly jediný den ve škole a školce, před tím minimálně půl zimy promarodily. Destilovaná voda se používá jen na roztok kyseliny citronové, pak se může MMS pít normálně s pitnou vodou nebo vymačkaná šťáva z jablek(ananasu).

0
před 6 lety milan

Je to účiná věc,používám ji už tři roky denně jsem stím v kontaktu,a všichni lidé kolem mne takové nesmysly co lidé nakecaj a vůbec o tom nic neví jsou k smíchu,nic lepšího v lékárně nenajdete

0
před 6 lety Eva

Ahoj,
snažím se pít roztok MMS ve vodě, ale i ta jedna kapka je hnusná. V té vodě to jde cítit hodně, nemůžu to pozřít. Vím, že lze ředit v džusu, ale většina z nich obsahuje vitamin C a proto se nesmí používat. Znáte tedy na našem trhu nějaký džus, kde nepoužívají jako antioxidant Vit C??

0
před 6 lety Jana

doporučuji tuto skupinu  https://www.facebook.com/groups/382886911808866/   najdete vše o CDS2 - čistá varianta MMS to používejte jen na koupání. Měsíc i více jsem vše pročítala a již užívám, neznám žádné problémy(bolest žaludku, zvracení nebo průjem). Na chřipková onemocnění zabírá docela rychle..

0
před 6 lety Jarda

Zdravím, chtěl bych taky přispět do diskuze tím, že mi to neublížilo. Bral jsem to každou hodinu 3 kapky Chloritanu a 3 kapky aktivátoru od 9:00 do 16:00 po dobu jednoho týdne. A jednou za dva dny jsem si udělal koupel. Mírně se mi zlepšil čich. Přestali mě bolet klouby a zlepšila se mi i stolice. A uzavřela se mi dásna, mám paradentózu. Bral jsem to hlavně kvůli své přítelkyni, abych ji ubezpečil, že to není nebezpečné. Bohužel jsem ji to už nestihl dát . Utratili jsme přes 50tis za výmysly, Varumin, ovosan a podobné které jsou neuvěřitelně drahé a nijak nepomohli spíš svou podstatou mě zbrzdili vyzkoušet toto a navíc mě pak chyběli peníze na koupi cestovního oxygenerátoru do auta. Je mi líto lidí, kteří procházejí tím čím jsme si prošli my. Myslím si, že to stojí za test. Jarda

0
před 6 lety Ilona

Ahoj,mam 4letou zkušenost s mms a nedám na to dopustit.jen ve zkratce - můj zdravý syn je po zásahu lékařů tezce postiženy a neustale se zhoršoval. Každy rok jsme byli 2-3x v nemocnici se zápalem plic a u doktoru víc než doma. Od té doby co mam mms jsme nebyli u doktora nikdo z rodiny .Jen je potřeba přijít na správně dávkování a užívání. Synovi stačí k udržení ,,zdravi"každy den večer koupel s mms.Je to jednoduché,levné a nemusím trávit svůj drahoceny čas v cekarnach lékařů s hrůzou co zase...

0
před 6 lety HAluz

Jéé to jsem netušil že zde diskutujete o MMS. Předem chci poděkovat raskeniusi za recept na kvásek ze kterého se mi opravdu podařilo upéct pár kousků za které bych se nemusel stydět. :)  No už tehdá mě potěšilo že nejsem sám co pomůže když může. .) Takže i sem přidám. Jsem totiž bývalý skeptik, hodně moc zatvrzelý ! Dobře mi šla fyzika :D Ale pozor i přírodopis, Tak moc že jsem měl jako málo kdo na vízo do 8. třídy 1. No ale k věci.. MMS užívám tuším cca 3. rokem.. A narovinu řeknu, nebýt něj tak dnes už nežiji, neměl jsem sice raka, ani aids, ale živ. stylem bych se doslova zabil nebo bych spáchal sebevraždu z neúnosných depresí. Ovšem MMS mi zachránilo život..nejen to.. taky vrátilo chuť a radost, dalo mému životu podklad a smysl hlavně.  MMS užívám čím dál méně dodnes. Nejhorší a největší problémy jsem zlikvidoval MMS. Občasné potíže a prevenci řeším. Raw food, je to pro mě přesně to co potřebuji abych zůstal zdravý.  Pro odpůrce mms prosim vás podívejte se na celou tu situaci okolo MMS zvýšky.. Jsou zde na reportáže s lidmi popisující své až zázračné zkušenosti.. Ti lidé jsou hmotní a realní když za něma osobně dojedete rádi vám to, řek bych i odpřísáhnou. Tudíž nelze popřít že neexistují. :D dále nelze popřít ani to že by lhali.. Není jich totiž deset, ale těch lidí jsou řek bych už desítky milionů po celém světě, mluvím o těch co maj zkušenost.. a sdělily jí na internetu.. ti co ji napsal popisují stejně jako ti co ji namluvili i ti co o ní natočili video stále a ten samý scénář pořád dokola... Mezitím najdete cca 10% informací, které popírají veškeré pozitivní účinky a varují před konzumací. Doktoři dostanou 1/2mega pokuty a odeberání licence byť se jen zmíní před  paceintem o MMS.  Tady lze zcela jasně vidět okamžitou snahu diskreditovat MMS. Častý argumentem popíračů je že to je super byznys.. nebudu to dál rozvádět abych ten byznys nekazil ale nebojte se NENÍ . Kdo má trochu rozumu a málo peněz sežene si přípravek jinde.. Kdo peníze má, tak ten ať platí. Věřím tomu že jdou na dobrou věc.. Öproti platbě za léky.. Placením za léky si platíte nemoc :). Jdeme dále.. MMS jsem se ze samého okouzlení a radost několikrát předávkoval.. 8kapek 4x za den i přes varovné signály dva dny před jsem ignoroval průjem.. no ale to co nastalo potom bylo po otravě kofeinem to nejhorší co sem kdy zažil. Ze všech otvorů na těle mi tryštil bordel.. I z těch otvorů do kterých bych to neřek.. průjem, oči, uši, nos, moč, zvracení, pocení, to vše v jeden čas. + se dotoho přidali křeče do noh. Po půl hodině to přestalo a já ze záchoda vylez vyzáblý na kost a naprosto HIN jen se odpotácel do lůžka a doufal že se zítra probudím.. spal jsem jak nikdy, probudil se ráno a ihned jsem si řek co se to děje.. Lidi já vám řeknu že jsem se probudil ¨ve stavu a náladě, jako před 15 lety /( to mi bylo něco přes 20 tehdy : ) Bylo mi krásně doslova, lehko. Byl jsem plný energie protože jsem se po asi 12ti letech dobře vyspal.. Dále mě šokovaly smysly.. Já cítěl obědy sousedů okolo mě... vrátil se mi čich, a vyčistil zrak měl jsem ho jakoby matný aniž bych to tušil barvy a jas se zesílily. To proč jsem napsal jako před 15 ti lety to proto že jsem pocítěl co ten pocit z dětství kdy jste byli pořád plní energie a stou chutí do iživota.. prostě cítěl jsem to dětské štěstí.. MYslelo mi to jasně.. ikdyž jsem se probudil a byl jak smrtka :D bylo mi nejkrásněji od dětství a tento stav postupně opět měl snahu navracet se do starých kolejí jelikož můj živ. styl potřeboval ještě hooodně doladit.. MMS mě tímto definitivně zbavilo strachu z nemocí. NEbojím se jich.. NAvíc vědci nedávno prohlásili že je náhoda kdo bude mít raka nebo a kdo ne :D takže noo stres mám li ho dostat dostanu.. Ale život mě dokazuje opak.. dokázal mi to že mám žít z nějakého důvodu.. možná z toho že zde mám ze svého života účet kterému smrtí neuteču.. zkrátka měl bych to moc jednoduché. Asi rok, jsem mms používal téměř každý den buď vnitřně nebo postřikem na ksicht, nebo koupele, téměř do každé koupele si přidávám MMS.  Tak to by bylo o MMS.. Zde jsem měl ale vždy problémy že přicházel průjem. Tak jsem vyzkoušel MMS 2 a to bylo pro mě teda vhodnější cítěl jsem že to vemě něco opravilo co jsem měl téměř odmala.. Po ránu někdy jo někdy ne taková hnusná divná bolest v břichu až nevolnost vjímečně to pocítím kdYž dlouho nejím připadá mi to jakoby žaludek žral sám sebe, nebo druhá možnost byl to žaludeční vřed.. Nevím už mě to netrápí.. Jo ještě jsem to i inahaloval zde je účinek takový drsnější trochu a rychlejší, myslím že perfektní na dýchací choroby a choroby dutin.. Potom mám asi deset dalších lidí z okolí kteří to jen chválily. NA zuby mě to zabralo vždy i v případech co mi hlava dodnes nebere.. Když máte prasklého půl zubu je pochopitel né že to bolí, díky nervu který je obnažen.. když je prasklý z důvodu kazu tak jsem vůbec nevěřil že může zastavit a odstranit bolest... vážení do cca 3min bolest jakéhokoli důvodu odstraněna..  Prostě mms není placebo, není o víře.. Je jedno jestli tomu věříte nebo né já vím že funguje a to nikdo nevěřící nezmění :), Ukončím to tím že jsem vyzkoušel ještě i cds a potvrzuji večkerá pozitiva co se dočtete.. a taky cds doporučuji. Není tak agresivní jako MMS ale taky nemusí být tak účinné. Zakončím to svou přísahou na osoby kterých si nejvíce v životě cením. Na své rodiče přísahám že vše co jsem zde napsal je dle vlastní skutečné zkušenosti, bez jakékoli nekalosti nebo skryté snahy. Možná někdo bude mít za podezřelé proč si dávám tu práci proč to tu píšu.. Protože tímto splácím svůj dluh.. .Jsem povinen ...  i přesvědčen o něcem velmi špatném když bych neudělal maximum pro pomoc druhým. Protože i Jimm Humble přišel s touto zázračnou novinkou zcela zadarmo. .a v tolika letech pod takovým rizikem.. Toto je člověk který je pro mě největším člověkem na planetě.. Obdivuju jej , jeho odvahu, jeho sílu i jeho vytrvalost.. Každý sbabělec co říká já nic nezměním, nebo já jsem rád že jsem rád a nebudu riskovat.. By si měl z něho vzít příklad.  Mělo by být takovéto chování samozřejmostí ale vidím že je ojedinělou vyjímkou.. Občas se vždy ukáže nějaká osoba která do světa pustí zakázanou věc.. a většinou za to zaplatí smrtí.. Mějte se a hurá do zdraví ! :)

0
před 6 lety HAluz

Ještě dodám další věc, pozor na mms si musí dávat lidé co jsou už ve velmi špatném stavu protože jsem díky předávkováni přišel na jedno... Ať mms zatěžuje co chce jak chce.. Tak člověk vydrží neuvěřitelné když je zdravý je velmi složité ho nemocí zabít.. trvá to strašně dlouho než se imunita odrovná a tělo oslabí a nemoc zabije.. Dokonce i nožem pamatuji si jak v dokumentu popisovali doktoři mladíka s 8 bodnýma ranama v hrudníku někokolik probodnutí plic a jak se doslova zázračně v  nemocnici stabilizoval do stavu že by na druhý DEN !!! Mohl jít domů, ale pro jistotu nešel .. Přežil to a tak rychle se zotavil protože byl mladý a zdravý. Ale ano.. po zkušenostech s nekonečností lidské hloupostí musím i já pro klid duše dodat... Nejdřív používat mozek !!! Potom MMS !!! Nikdy né naopak mů že se stát průser... Př. Uživatelky z fora zdravi-az. Kde si stěžovala na bolest zubů a teď se držte, ta dotyčná si namíchala 15 a 15 a počkala 30s  a pak dotoho narvala kartáček a stím si čistila zuby.. mě normálně se zježily vlasy na hlavě. Já toto přesně považoval za něco co by přece člověk nemohl dobrovolně udělat :D:D no mohl a když může toto může třeba i vsypat kilo kyseliny do litru chloritanu a divit si že se ztoho valí žluto zelený dým a že vyletěl do vzduchu jak si utoho dal cigárko :D

0
před 6 lety jimy

Soused měl cca 50 dní kašel (2x antibiotika), po podání tří dávek mms, byl za dva dny bez kašle !!! 

0
před 6 lety iveta

Ja odtedy co mi MMS za 7 dni pomohlo znicit chlamydie-pneumonie neberiem nic iné len MSM a CDS na vsetky choroby od nadchy,chrípky a inych hoci aj malickosti.
Cca 2 roky som uzivala na chlamydie tazke antibiotika dvoj,troj až štvor kombinacie a nepomohlo to iba ich na kratko utlmilo a kaslala som i 2 mesiace v kuse a silne zapaly pluc som mala s vysokymi teplotami a nakoniec aj zrasty.
Antibiotika mi totalne znicili imunitu,ze som sa z nich dlho,dlho spamatavala a znicili mi tak i cely traviaci system,ze som nemohla vobec jest a mala som velke tazkosti s travenim a nasledky mam z nich este aj dodnes.
Vdaka humblovi jeho vynalezcový za ten zazracny objav co dokaze vseliake choroby vyliecit za kratku dobu.

0
před 6 lety Ludmila

Prosím mám dotaz.Mám chloritan sodný koupený před 2 roky.Používám jej,ale nevím jakou má záruční dobu,nebo jestli se u chemikálie vůbec doba použitelnosti řeší.Děkuji za radu.

0
před 6 lety Petr

Petr

Jsem teprve začátečník,nikdy jsem doktory nepotřeboval i když je mi 69 roků. Objednal jsem si knihu J.Humbla.Až teprve teď na mně přišla řada.Potřeboval bych poradit, lid.řečeno jak se zbavit Růže.Můj obv.lékař mně udělal stěry a mám prý v sobě virus Pseudomona Aeruginosa a Klebsiela pneumoniae.V knize jsem se o tom nedočetl.Děkuji předem za radu.Přeji stálé zdraví.
  

0
před 6 lety saša

růže - pokud se jedná o viry, což třeba zeptat se některého výrobce, zda by Vám nevyrobil koloidní stříbro (antibiotikum) o takové velikosti částic - tzn. částice menší než vir, aby to viry účinně zabilo? Jinak potkala jsem kdysi paní, která růži v počátečním stádiu vyléčila potíráním konopím - jen už si nepamatuji, zda to byl výluh nebo vývar apod. hezký den

0
před 6 lety Lime

Před dvěma lety jsem utrpěl diagnozu rakovina prostaty. Náhoda mi přinesla do e-mailu info o MMS. Přestože zůstalo několik ???, uvěřil jsem Humbleovi v jeho potenciál. V prosinci 2012 jsem zahájil léčbu. Nejsem příliš pečlivý a měl jsem problémy s dodržováním dávkování i nevolnostmi.Použil jsem i vnější aplikaci MMS s DMSO, kde se jako potenciální problém objevila alergie na přípravek. Kontrola PSA (indikátor možného výskytu rakoviny prostaty) po cca 1 měs. aplikaci dala podlimitní hodnotu. Lékař (primař urologie) vyslovil závěr, že MMS nelikviduje nádor, ale indikátor onemocnění PSA. Asi 20 kapek aktivovaného MMS jsem dával do koupele. Vedlo to k neuvěřitelně rychlému odhojování  drobných poranění kůže. V dalších letech jsem pomocí MMS řešil všechny problémy, chřipky, horečnatá onemocnění s výjimkou exému na noze, kde jsem asi používal příliš vysokou koncentraci. MMS beru pouze když mám pocit, že jde do tuhého, nebo potřebuji velmi rychlé zotavení, tedy čas od času. Ač nejstarší člen rodiny jsem současně nejméně nemocný. Setkal jsem se se dvěma stejně postiženými, jimž ani fanaticky přesné dávkování a užívání MMS nepřineslo snížení hodnot PSA, přestože měli jeho hodnotu 2x a 4x vyšší než já, ale biopsie prostaty u nich (na rozdíl ode mne) byla negativní. Nevím, zda jsem zdráv, protože mne ošetřující lékař jako nespolupracujícího (operace, ozařování) vyřadil z evidence ale průvodní příznaky zbytnělé prostaty odezněly. Píši to sem proto, že jsem přesvědčen o pozitivním účinku MMS v neuvěřitelně širokém spektru nemocí a je mi líto každého, kdo to odmítne nebo se o tom nedozví. Od prvního příjmu roztoku MMS jsem vypil již desítky litrů a nepozoruji žádné negativní následky, které bych mu mohl přisoudit. Nabídl jsem MMS sousedce s pozitivním nálezem rakoviny, která odmítla chemoterapii, když viděla její důsledky a pacienty i po ní umírat. Nejsem detailně zasvěcen do jejího onemocnění, ale následná vyšetření na rakovinové markery jsou negativní. U ní MMS - na rozdíl ode mne  letos vyléčilo rozsáhlý exém na dolní končetině. Vyzkoušel jsem prakticky vše, co Humble nabízí a jediný negativní poznatek je, že to není žádná chuťovka. Na druhou stranu to není ani návykové.  Měsíc po první etapě léčby prostaty jsem absolvoval předoperační vyšetření  kvůli kloubní náhradě. Kromě nízké srážlivosti krve byly ostatní parametry v normě a na hodnotách o 45 let mladšího člověka, není to moje hodnocení, ale hodnocení obvodního lékaře. Jsem založením spíše skeptik i když optimista, ale rozumím hodnocení diskutujícího HAluze a i pro mne je Jim Humble kandidátem na Nobelovu cenu. MMS se nebojte, ale řádně si přečtěte návod a doporučení. 

0
před 6 lety Michal

Pán Humble veľmi dobre ryžuje na zúfalých a naivných ľuďoch a predáva im bielidlo a žieraviny na pitie. Za mňa má palec hore, prehovoriť ľudí na takúto kravinu chce fakt charizmu a podnikateľského ducha.
Čo sa týka tých zaručených úspechov, že MMS lieči rakovinu, autizmus, schizofréniu, AIDS, chrípku a bodné rany...takí liečitelia tu už boli. Jeden sa nechal pichať osami, ďalší zas jedol hmyz, jedna pani si znižovala deficit vápnika pojedaním omietky. Nechcem nikoho prehovárať, ale aspoň nenúťte tú chémiu piť vaše deti. Radšej obmedzte éčka a hýbte sa :)

0
před 6 lety Moon

Dobrý den, 
je mi 20 let a v roce 2012 mi diagnostikovali akutní leukemii, po 5ti blocích chemoterapie jsem se vyléčila a žila štastně, bohužel až do dnešního dne. Lékaři mi sdělili, že leukemie se mi vrátila a je na 25ti%. Odmítla jsem léčbu chemoterapií a rozhodla se pro léčbu pomocí MMS, chci se zeptat na váš názor, je tady někdo kdo si vyléčil rakovinu pomocí MMS ? Za Všechny odpovědi či názory budu ráda. S pozdravem M.

0
před 6 lety Standa

Moon: MMS ze své podstaty také zabíjí nejdříve rychle rostoucí rakovinné buňky (je silný oxidant). Otázka je, zda tě v dávkách, které bys potřebovala, nezabije dříve, než rakovina sama.

Jde ti o život! Tak si nejméně třikrát ověř, co se chystáš udělat. A pamatuj si, že ti, kteří se alternativní medicínou nevyléčili, o své předčasné smrti do fór nikdy nepíší. Jako mrtví totiž nemohou.

0
před 5 lety Lucka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s tímto internetovým obchodem - http://likochem.cz/Chemikalie/Chloritan-sodny/Chloritan-sodny-24-5-500-g.html. Ráda bych si tam zakoupila chlornan sodný a kyselinu chlorovodíkovou. Produkty jsou levnější než v jiných obchodech, tak jsem na vážkách. 

Děkuji za radu. 

0
před 5 lety Lucka

Mám na mysli chloritan sodný samozřejmě, přepsala jsem se. 

0
před 5 lety zuzana

MMS, CDS a podobné hlúposti sú chemické zlúčeniny chlóru, ktoré vám rozleptajú a poškodia vnútorné orgány.Je to totálny nezmysel, nič podobné tomuto vás nevylieči. Ľudia preberte sa...

0
před 5 lety Aki.Lee

Zdravím. Přečetl jsem, povzdychal i pobavil. Mám vlastní zkušenosti s MMS a CDS, pouze pozitivní, a neuvěřitelně pozitivní, poněvadž jsem 2 roky!!! nejdříve kolem nich všechno studoval a sledoval vývoj a dění kolem nich. Mám podobnou zkušenost jako uživatel HAluz, s těmi pozitivními výsledky, pouze jsem nebyl až tak moc jako on zaneřáděn. Postupný odchod mnoha letitých zdravotních problémů a neschopnost běžně onemocnět!!! je pro mě dostatečné zadostiučinění a malý zázrak, žádná jiná léčiva ani podpůrné látky neberu. Tak jak uvádí Jim, jeho spolupracovníci a spousta zkušených, pro ty, kdo jste otevření, nejdříve prostudujte příslušné informace a stránky a řiďte se jimi. Budete skutečně překvapeni výsledky. Nepřestávejte důvěřovat klasickým lékařům, protože i mezi nimi se najdou dobré duše, které chtějí pomoci ostatním nezávisle na prospěchu. Velmi obezřetně ale kontrolujte jejich způsoby, protože i sebelepší lékař i sebelepší alternativec pochopitelně nemusí použít správné prostředky a nástroje. A ani způsoby. Mějte svoji vlastní hlavu, vy se znáte nejlépe, buďte pro sebe tím nejlepším doktorem na světě. Bez vlastních a rozšířených informací a zkušeností jste/jsme skutečně jen pouhé ovce/ovčani. Na rozdíl od většiny lidí propagujících pouze určitou medicínu jsem totiž přišel na to, že je potřeba, aby tyto mnohdy znepřátelené tábory - západní/východní klasická/alternativní atd. medicína - spolupracovaly, aby došlo k fúzi. A pro ty spousty ostatních, co sem napsali takové ničím nepodložené bludy jako kolegyně nade mnou - vývoj (myšlenková evoluce) každého člověka chce čas a málokoho může postrčit někdo jiný, vždy je to na každém z nás, jestli se odhodlá otevřít novému a dát tomu čas na prostudování, nebo dokonce i na vyzkoušení. Řeknu vám pouze jedinou zajímavou věc: ty vaše/naše tzv. nebezpečné chemické látky (MMS) se už přes sto let!!!!! přidávají do vody, aby se zbavila všemožných bakterií, virů, plísní atd., do pitné vody!!, kterou denodenně vy i já pijeme ať už v jakékoliv formě; to znamená v čističkách vod, na plovárnách, v bazénech, ve vodních nádržích atd. Nepište nesmysly a nezaměňujte chemické látky, na tyto znalosti stačí chemie ze základní školy, možná ze střední. Děkuji za diskuzi a přeji všem! pevné zdraví.

0
před 5 lety MITU

Zdravím, můžete mi prosím někdo poradit? Mám nemocného psa s kožní chorobou,chtěla bych aplikovat postřik MMS, nebo možná i k pití,prý je to lepší obojí na ráz,pes je 7 měsíční a váží 5 Kg. NEvím jak vypočítat přesné dávkování ,abych mu neublížila.Děkuji

0
před 5 lety Aki.Lee

Se zvířaty bohužel zkušenosti nemám. Hledejte prosím tady:
www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36
přeji úspěch s vyléčením.

0
před 5 lety Xanadu

http://www.sukl.cz/farmaceuticky-prumysl/informace-o-vyskytu-nelegalniho-pripravku-4
http://www.mzcr.cz/dokumenty/varovani-pred-konzumaci-vyrobkumaster-mineral-solutionchloride-dioxide-solut_10219_865_1.html
http://www.mzcr.cz/dokumenty/varovani-pred-konzumaci-doplnku-stravy-miracle-mineral-supplement_4367_865_1.html
http://www.zdravotnickydenik.cz/2015/05/zblbnout-pacienty-je-snadne-proto-se-lecitelum-dari-tvrdi-lovci-sarlatanu/
http://technet.idnes.cz/co-je-mms-lek-ucinky-miracle-mineral-solution-master-mineral-solution-cds-1rd-/veda.aspx?c=A150630_004408_veda_pka

0
před 5 lety Xanadu

http://www.tvnoviny.sk/domace/1800971_pat-rokov-pil-zazracny-liek-mms-z-internetu-minuly-tyzden-zomrel

Päť rokov pil zázračný liek MMS z internetu, minulý týždeň zomrelRodina je presvedčená, že za smrť ich príbuzného môže takzvaný zázračný minerálny roztok...

0
před 5 lety Standa

Xanadu: Na celé věci je smutné, že ani jedna strana sporu o MMS nepoužívá rozum.

Fanatičtí propagátoři považují MMS bezmála za všelék. Zlehčují vedlejší účinky. Vymýšlejí pohádky o jeho účinku v těle. A přestože Jim Humble na přípravku již vydělal dost peněz, ani jej nanapadne, aby své závěry doložil vědeckou studií. A mlží o tom, jak by taková studie byla nákladná.

Odpůrci zase naprosto nesmyslně straší účinky koncentrovaného chloritanu. A opět zcela bez jakýchkoliv vědeckých argumentů MMS okamžitě zavrhují. A opět nemají v ruce jedinou studii, která by podporovala jejich tvrzení.

0
před 5 lety Helena

Moc děkuji HALuzovi za příspěvek a plně souhlasīm.MMS je skvělý přípravek !Zdraví Helena

0
před 5 lety Pavel SP

Vedlejší účinky MMS jsou zanedbatelné, oproti jedné cigaretě, či antibiotika. Navíc do 2hodin se MMS v těle přemení na sůl a odchází s těla. Nic v těle nezůstává. Jim Humble dal přípravek zdarma!!! Těží jen s knížek. Nevíte nic o životě Jima Hubleho a jen kecáte. 7milionů lidí ročně umírá na rakovinu. A léčí je takové lidi jak zde píší. J.Humble nezemřel jediný pacient včas léčen. Nezemřel jediný pacient na MMS. MMS používá dnes 10milionů lidí. Proškolte se o MMS řádně, pak uděláte jiné závěry.Proč to vše píši. Studuji MMS,MMS2,CDS,CDS2,CDH už rok. Neužíval jsem ho. Jen studoval. Až přišel problém silné bušení srdce, aritmie a vysoký tlak na hranici únosnosti, začal jsem MMS používat. Jelikož jsem o něm hodně věděl, dávkování bylo správné, do 24hodin jsem byl bez potíží. Až vám bude nejhůř a šáhnete po MMS, bude to pro vás něco neuvěřitelného.

0
před 5 lety Standa

Pavel SP: Jak jsem psal výše, vedlejší účinky nejsou zanedbatelné. MMS v těle vyvolává silný oxidační stres. Zabíjí T-lymfocyty a CD4 buňky, tedy poškozuje naši imunitu. (To ovšem může na druhou stranu vysvětlovat, proč MMS pomáhá lidem s HIV/AIDS: buňky CD4 jsou vstupní bránou HIV v těle.)

Pokud má někdo smůlu, a v těle nedostatek enzymu glukózo-6-fosfát dehydrogenázy, může ho MMS v běžných dávkách dokonce zabít!

Skutečnost, že se v těle beze zbytku rozloží na neškodné látky, nic nehovoří o jeho bezpečnosti. Nakonec, i slavný jed travičů, cyankáli, se v malých dávkách v těle bezezbytku rozloží. Akorát, že posmrtně.

A to, že nikdo na MMS nezemřel, je lež.

0
před 5 lety David

Dobry den. Uzivame s kamaradem mms i cds jiz dlouhou dobu. Mame za sebou uspesne vyleceni zanetu zadnich noh u psa-v kombinaci s dmso. Take vycelecena kycel se zanetem za 2 dny-taktez v kombinaci s dmso. Po dobu co pouzivame mms a cds, nezname chripky a podobne bezne nemoci. Celkove se clovek citi lepe. Take se podarilo zastavit hnisajici ranu z modriny od kopnuti kone-sprejem.
Kdyz se dodrzuji postupy a naslouchani signalum tela, tak je naprosto bezpecne  viz. www.czmms.info.
Preji hezky den.

0
před 5 lety Katka

Dobrý den, užíval někdo MMS i v těhotenství ? Jaké dávkování? Diky

0
před 5 lety Pepík

Užívat buňky leptající látku v těhotenství? To už je příliš.

0
před 5 lety Eva

Katko,hrabe Ti?Teď mě umírá kamarádka co pila CDC2.Léčila si rok rakovinu tímhla svinstvem a nešla k lékaři.Protože uvěřila těmhle kecům.Teď je prolezlá skz na skz metastázema v játrech,prsu a plicích a kostí.Lékaři nechápali,když ji viděli v jakém stavu dorazila.Tak si užijte poleptané sliznice.Vyjde vás to levnějš ,když budete pít vodu z bazénu.Poleptáte se a pak se Vám na tom samém místě utvoří zánět.Tělo je velmi křehké vy tady berete věci,které jsou zkoušeny na kupujících a berete je od lidí bez vzdělání s jedíným zájmem vydělat na lidské hlouposti.Prodejce těhle sraček bude teď v USA souzen.

0
před 5 lety Ila

Ahojte,my cela rodina užíváme mms uz asi 5 let a jsme zdravi nepoleptani,neotraveni a nevim co jeste.Zkracene -je mi přes 50let, mam 3 dospělé děti a 1 vnouče.Nejmladsi syn je zásluhou moderní medicíny tezce postiženy a dokud jsem neznala mms tak jsme trávili většinu roku po doktorech a v nemocnicích.od doby co jsem se naučila používat mms jsme nebyli ani u lékaře ani v nemocnici.davame to i kralikum, kozam, psům a kocourovi a vždy to pomohlo. Použila to i moje těhotná dcera a i malinka vnučka ( pouze kapani do oči-jinak je jak ripa zdravá)Nedám na to dopustit a dekuji za to.Kazdy máme na vyber.ja si vybrala zodpovědnost za své zdravi a svobodu-nechodím po doktorech,nečekáme v cekarnach a nenicim si zdravi vedlejšími účinky léku.Cesta k tomu nebyla jednoducha ale stala za to.Je jen na vás kudy půjdete.Hodne štěstí.

0
před 5 lety Jožka

Zdravím všechny co šíří zkušenost nikoli jen dojmy. Užívali jsme se ženou mms na chřipku ataké pár týdnů k odzkoušení. Přesto zatím nemáme odvahu použít ho, bez praktickéhodůkazu, v rodině na vážné postižení, které by mělo být pomocí mms vyléčitelné. Proto prosímo osobní zkušenost člověka, kterému tato látka pomohla od nějakého vážného problému - bylbych velmi vděčný za krátké setkání. Ozvěte se prosím na   vpepa1@volny.cz   Ověřenouzkušenost bych pak rád předával i ostatním v podobné situaci. S díky za naději   Jožka

0
před 5 lety Andi

Zdravím je tady někdo z Českým \Budějovic kdo používá mms? Prosím ozvete se na andistetkova@seznam.cz

0
před 5 lety jarnel

 Dobrý den, 
chtěl bych poprosit o radu: Mám Crohnovu nemoc. Je to velmi nepříjemné autoimunitní onemocnění, které se u mne projevuje tak, že trpím častými průjmy ( mám zánět na konci tenkého střeva ). Rozhodl jsem se, že bych mohl zkusit léčbu pomocí CDS. A také jsem tak učinil. Použil jsem postup, který je uveden na oficiálních stránkách o MMS, kde se píše, že na Crohnovu nemoc se používá Protokol 1000 a klystýry. Protokol 1000 ( 3 kapky/8 dávek denně ) jsem skutečně užíval po dobu jednoho měsíce s tím, že jsem neužíval MMS, ale účinější CDS, tzn. užíval jsem koncentraci 50 ppm a upíjel jsem každou hodinu 1 dl naředěného roztoku CDS 8 krát denně. Klystýry jsem však neabsolvoval, jelikož nemám možnost nechat si je aplikovat. Domníval jsem se, že bude dostačující ten protokol 1000, který jsem poctivě dodržoval. Problém je bohužel v tom, že tento postup s protokolem 1000 mi skoro vůbec nepomohl, nepozoruji na sobě žádné výraznější zlepšení, průjmy stále přetrvávají. Je mi jasné, že CDS asi nedokáže zcela vyléčit Crohnovu nemoc, ale doufal jsem alespoň v určité zlepšení. To se bohužel nedostavilo. Z tohoto důvodu bych vás chtěl požádat o radu či nějaké informace. Nepostupoval jsem nějak chybně? Nevadí ten fakt, že jsem užíval CDS a nikoliv MMS? CDS je prý účinější, takže asi by to vadit nemělo, spíše naopak. A co ty klystýry? Jsou při léčbě této nemoci tak moc důležité? Může být problém v tom, že jsem je neabsolvoval? A mohla by mít negativní vliv i skutečnost, že jsem nezačínal brát CDS vždy ve stejnou dobu v jednotlivých dnech ( myšleno tak, že jeden den jsem si vzal první dávku dopoledne a jiný den třeba až odpoledne )? Ale vždy jsem užil všech 8 dávek po jednotl. hodinách. Dočetl jsem se, že při užívání MMS/CDS není vhodné pít kávu. Přiznám se, že jsem si ji občas neodpustil ( ale opravdu jen malo a nepravidelně ). Může být i toto tím důvodem neúspěchu? Předem se omlouvám za délku mého dotazu a za množství uvedených otázek, ale opravdu si nevím rady a jsem z toho zoufalý. Budu vděčný za jakékoliv rady a informace. Předem děkuji. J.H.

0
před 5 lety mokasak

MMS - nemůžeme-li odtsranit usazeniny v záchodové míse, pak je rozpouští bezproblému právě zmíněné MMS.

0
před 5 lety Tony

MMS-  předražená,bazénová chemie. Neblbněte a do těla si ji neaplikujte!!!

0
před 5 lety justyna

Zdravím, vím že to nepatří k danému tématu, ale potřebuji poradit. Jsem sama se synem a nevyšla jsem tento měsíc s penězi. Nemáte některá z Vás zkušenosti s půjčkou www.penizeprolididneska.cz/a/br3 ? Známá půjčku zkoušela a byla velmi spokojená. Peníze jí přišli na účet hned a dokonce prý neplatila žádné úroky. Má někdo z Vás s nimi ještě nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv informace

0
před 4 roky Michal

Chemikálie pro čištění vody. Crohnova nemoc je zlo, ale nevím, zda to chlordioxid vyřeší. Ten ve střevech zabije všechny bakterie. Jenže i ty dobré, které potřebujete. Nezaujatě je to popsáno zde http://euroclean.cz/clanky/o-mms-cds-kapkach-nezaujate/

0
před 4 roky Věra

MMS je pro mě zázrak.Léčím sebe i celou rodinu,vyléčila jsem na smrt nemocnou kočičku.Jediné co v sobě udržela bylo právě MMS.Už jsem uvažovala o euthanazii a po MMS se doslova zázračně začala uzdravovat.Dávala jsem podle oka 1 aktivovanou kapku s kys.citronovou ředěnou cca 1,5 dc vody.Asi 5 X denně 3 ml.Něco vyplivala,takže opravdu podle oka.Už jsem neměla co ztratit,stejně by umřela.A světe div se,ona se úplně uzdravila.Dala jsem to ve větší koncentraci do ucha,kde měla zánět a rozdrápané ucho a po jedné aplikaci jsem po 4 hodinách nepoznala,které ucho to bylo.Léčím tím všechna moje zvířata,čivavka která pořád chrchlala se uzdravila také.Dávám to i kamarádům pro zvířata i pro ně samotné a vždycky s kladným výsledkem.Proto těm,kteří pochybují vzkazuji,nebojte se toho,je to opravdu léčebné a neškodné.Kočka ,která jak je známo je velice citlivá na chemikálie by nemohla přežít,kdyby to bylo sebeméně toxické!Jen mám strach,že pokud se tím začnou lidé i zvířata léčit,farmaceutická lobby zasáhne a přípravek se přestane vyrábět.Jinak je dostupný všude.Stačí si vyhledat Chloritan sodný 24,5 %.

0
před 4 roky Michal

Přítelkyně toto užila a kromě příšerného průjmu to naštěstí přežila bez následků. 

0
před 4 roky Iva

Zajímavé je, že 99,9% lidí, kteří píší, že je to nesmysl a strašně to tělu ublíží nemají osobní zkušenost a 99,9% lidí, kteří osobní zkušenost mají, jsou nadšeni.. Nepřijde mi pravděpodobné, že by všichni, kteří mají špatnou zkušenost byli líní to sem napsat... a nebo že by všichni se špatnou zkušeností ji měli až tak špatnou, že by byli mrtví? ... ne, tomu nevěřím :-) Já zatím vyzkoušeno nemám, ale silně o tom uvažuji. Moc ráda bych se setkala s někým, kdo má zkušenosti (jakékoliv - dobré i špatné - beru vše :-)) a chtěl by si jen tak o tom popovídat a podělit se o zážitky. Ideálně Praha a okolí nebo Karlovarsko. Můj email: iva.nemcova@seznam.cz

0
před 4 roky Zdenka

Kamarádka měla neustále problémy s krkem - angínou, atd. Pila to 5 dní.. už má 4 měsíce klid odevšeho a nebyla ani jednou nemocná..takže asi na tom něco být musí - kdybych to neviděla, neuvěřím, ale je to tak :) jdu do toho taky .. a řeči stylu - marketing a podobně, nevěřím tomu.. nesmysl.. kdyby to byl marketing a tak se to prodávalo a léčilo...padly by pojišťovny, lékaři a vše, za co utrácíme peníze :)

0
před 4 roky Věra

Ivo a Zdenko opravdu se není čeho bát.Já to podávám a míchám kolegyním a známým pro ně i pro jejich zvířata.Mám to na sobě vyzkoušené a vyléčila jsem si i má zvířata,kočky i psy.Znám případy kdy to lidem doporučují i lékaři,když už si neví rady.Dokonce jsem si namazala na kůži neředěné vodou MMS a ani kůže nezčervenala.Tak pokud se pije ředěné vodou,na 1 kapičku dávám asi 1 dcl,tak to nemůže absolutně být nějaká žiravina,jak se nám to snaží prezentovat v médiích.Ale tím že to v médiích proběhlo,tak jsem se vlastně k informaci dostala.Takže jsem jim vlastně velice vděčná:-)):-))

0
před 4 roky Petra

Moje kamaradka uzivala mms skoro dva roky.Byla presvedcena ze je to vselek.Vybavila lekem celou rodinu,ale zadne zazraky se nekonali.Ze zacatku si pochvalovala jak tim zahnala zacinajici chripku,po case ji nasli nezhoubne nadory na stitne zlaze.A jeji mamince rakovinu prsu,i pres to ze uzivali vselek.Oboum pomohla operace a doleceni,zadne mms.

0
před 4 roky Martina

Zdravím. Prosím pomohlo někomu MMS při borelióze?Děkuji.email:xandrlovam@seznam.cz

0
před 4 roky Koňaříková

Lze zde někoho kontaktovat, kdo poradí jak léčit rakovinu lymfat uzlin, plic, stručně velmi rozšířenou v těle u 86 letého tatínka, je po chemo a je to horší. Děkuji email konarikova.helena@seznam.cz

0
před 4 roky anna

Přečtěte si něco o parvoviru B19, trpí na něj zvírřata, vč. psů, je přenosný na lidi, způsobuje pátou nemoc, potraty, ošklivé nàsledky u asi čtvrtiny nemoných třeba i po letech, nelze vyléčit, očkování se nedělá, pomůže desinfekce /u psů/.
O tom je mms.

0
před 4 roky Ludmila

Prosím, muže se chloritan sodný ředit s čerstvou citronovou štávou?......vznikne MMS,.........prosím pomohlo by to na srdeční arytmii a na astma?....

0
před 4 roky Roman

Ahoj...může se ozvat někdo z Ostravy kdo ma zkušenost s užíváním CDS2 ? Děkuji gregor.ostrava@centrum.cz

0
před 4 roky Daniel

Dobrý den, koupil jsem si před pár dny kapky MMS , ale byla mi zjištěna nemoc, na kterou mám specialní léky a tak jsem spotřeboval 2 kapky, cena 380kč... úplně nové.. kdyby měl někdo zájem nechám to za 200kč tel. 604 325 277. email: Danielmareklfc8@gmail.com.

0
před 4 roky Sarka

Dobry den, je tu prosim někdo z okoli Veselí nad Lužnicí se zkušenostmi MMS? Věcičky na MMS mám objednané a chystam se na vyzkoušení. Rada bych si popovídala s lidmi, kteří už maji zkušenosti. Pište prosim na sarka01@seznam.cz.
Děkuji

0
před 4 roky Luděk

No já jsem vypil deci MMS na ex a narostla mi noha, amputovaná pod kolenem před pěti lety.
Lidi, jste normální?

0
před 3 roky petemete

Je všeobecnou a osvědčenou pravdou, že Jedy jsou přeci JEDOVATÉ a to platí o bylinách všeobecně. Je ale také již staletími a dnes i vědecky doložené, že jedy mohou a také jsou v malých dávkách organizmům prospěšné. Přečetl jsem si vědeckou studii o testování Chloroxidu - Kysličníku Chloričitém v Belgii a Spojených státech, kde testovali jeho účinky na 8000 lidech a nenalezli pražádné vedlejší, ani toxické účinky. Poté bylo povoleno jeho používání k očistě pitných vod a to před bezmála 100 lety.Světe div se, jak jsme omezení.Tento prostředek je součástí prostředku proti ústním aftům MIMINEK, v zubních pastách, v zubních bělících pastách, v ošetřování potravin atd. No a nyní něco o fyzice a chemii. Molekula tohoto chemického prvku obsahuje JEDEN elektron. Kyselé - negativní viry, bakterie a plísně potřebují k životu dva elektrony. Chloroxyd je zvláštní tím, že potká li se na své cestě s touto kyselou potvoru, odebere jí jeden z elektronů a rozpadá se. Tudíž se neukládá v organizmu a je odplaven. Nojo, ale ono to postihne také tu kyselou potvoru, které bez odebraného elektronu nelze žíti, odumírá také a je taktéž odplavena. Jsme tedy u podstaty věci. Chloroxyd nenapadá užitečné, zásadité potvůrky v organizmech, oproti antibiotikům, která vymlátí nejen co nepotřebujeme, nýbrž VŠE, protože je sám zásaditý a chutnají mu šťovíci. To bylo a stále je úúúžasným vědeckým poznáním posledních let, ale nemůže se to přirozeně líbiti Farmaceutickým šmejdům, kteří lidi neléčí, pouze jim vybírají peněženky. No, toto je positivní moderní realistická povídka, kterou bychom měli brát velice vážně. ahoooooj

0
před 3 roky Tomáš

Zdravím máte prosím nějaké pozitivní skusenosti s MMS na padoucnici?

0
před 3 roky Martin

Když jsem poprvé slyšel o MMS, řekl jsem si, že je to zase jeden z mnoha fíglů bezohledných vychytralců, jak z důvěřivých a mnohdy i zoufalých lidí vytáhnout peníze. Jelikož jsem se více jak 20 let, spíše takových 25 let, potýkal s bradavicemi, řekl jsem si, že nemám co ztratit. Začalo to jednou bradavicí na ukazováčku ruky, když mi bylo asi 8 let. Následovalo první velice bolestivé „vypalování“ tekutým dusíkem. Výsledek? Ani ne do půl roka byla zpět a co víc, „přivedla“ si i kamarády (to bylo zřejmě způsobeno tím, že jsem si po těle po prvním vypalování virus HPV roznášel). Následovaly roky a roky marných pokusů o odstraňování. Dusík, vypalování laserem, přípravky na domácí „odstraňování“, elektrokauter atd… Tyto metody jsem neustále opakoval po mnoho let ve víře, že mě některá z nich bradavic zbaví. Peníze létaly vzduchem, resp. z okna po desetitisících, přičemž nezmizela ani jediná, třeba i ta nejmenší bradavice. Naopak, ještě před rokem jsem měl na každém prstu rukou min. jednu bradavici! Začal jsem se tedy zajímat o celostní medicínu a o řešení příčin, nikoli efektů. Před necelým rokem jsem tedy začal aplikovat MMS1, první měsíc jsem jen pil (2-3 kampy MMS do 1dcl vody každou hodinu po dobu 5-10 hodin), další měsíc jsem kombinoval 2 x týdně koupel + pití (2 kapky MMS v 1dcl vody po dobu 5 hodin). Nyní už jen preventivně jednu koupel týdně. No a věřte nebo ne, nemám ani jednu bradavici. Já mohu doporučit a po takřka roce užívání nepozoruji žádné vedlejší účinky, ba naopak.

0
před 3 roky oli

ano funguje

0
před 3 roky oli

Rikali mi ze jsem blazen vetsinou

0
před 3 roky oli

Napsala jsem dlouhy clanek koukam je tu pouze prvni veta Pomohlo to na bouli v prsu krvacejici znaminko chripka je pryc behem jednoho dne Popsala jsem to ovsem je tu pouze prvni veticka No chce li nekdo napsat olinakovarova@seznam.cz diky

0
před 3 roky kinzii

zdravim vsechny,mam zkusenosti s MMS a je to super dostal sem horecky ,boleni zaludku,boleni hlavy atd.a dal sem si trikrat dene MMS a super pocit,kdyz to tak vezmu tak ve vsem je chemie,prasky jidlo vse.A ted se citim bezvadne.

0
před 3 roky Agata

Zdravi vsechny. Cetla sem mnoho svedectvi o mms. U meho otce zjistili rakovinu zaludku. Pred tydnem. Muze te mi poradit. Kdo zvas vi o nekom. Kdo to vyzkousel. Nevime jestli ma podstoupit chemoterapii. Jemu 68.mms mame. Prosim vas napiste mi. Agata predem dekuji

0
před 2 roky miroslava vyšínova

Ahoj ,všichni ,kdo máte pozitivní skušenosti s mms.Ja jsem užívala cds2 ,NEBO chceteli mms2 a díky ní jsem tady a již 3 rok bez rakoviny. Máme ji neustále po ruce,nevím co je rýma ,chřipka ,nebo angína.Neberu žádné léky,ani chemicky vyrobené minerály či vytamíny. vše hledam vřírodě. A to považte,že jsem 10 let  prodělala spoustu operací, chemo  i ozařky,apak mi nakonec už nevěděli nijak pomoc, tak mě poslali domu.Tak jsem si pomohla sama .NA oxid chloričitý nedam dopustit.V mírných dáv kách neublíží.jsem Tady ajsem fit. mira

0
před 11 měsíci Radek

Dobrý den, prosím někoho, kdo má zkušenost s mms v boji s rakovinou o rady. Mam rakovinu po 3 a mám malou šanci přežít.  Dekuji za každou radu, můj e-mail je radek.slechta@post.cz

0
před 9 měsíci Josef Zapletal ZLÍN

3 kapky MMS a 3 kapky activatoru (kyselina citronová) do malého plasikového kelímku .Za 20 veteran to reaguje a ze žloutne.To se naleje do prázdné kapsle(velikost 00 co se používá na léčiva) a uzavre druhou částí kapsle.To se spolkne a zapije vodou.To se provede každou hodinu ,8 x  za den To se dèlá 6-10 dní !!!! Na rakovinu 3-6 tydnú.
Za 4 dny mè zmizel exem na rukach ,ktery jsem mel cely život a už nemám !!!Současne jsem mèl plíseñ tlustého streva a v játrech a asi v celém tèle ??? Za 10 dní bylo vsechno pryč !!!!!!!!!
Pomoz si sám a Pán Búh Ti POMOŽE.Často krát jsou doktori jenom vzdèlani idioti !!!!!!!
Já doktory nemám 30 let  a od té doby jsem jsem zdráv .!!!!Josef Zapletal    ZLÍN

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek