Zubař Praha

0
před 6 lety janica.pesova

Zdravím všechny, 

hledám opravdu dobrého zubaře v Praze, potřebuji se k někomu přihlásit a taky bych chtěla zajít na bělení zubů a zkusit dentální hygienu. Byl jste na bělení někdo? :)

3
před 6 lety radim

Opravdu dobrý zubař vám poví, že bílé zuby jsou kravina...

0
před 6 lety

Tatk to nemůžu souhlasit. Já jsem bělení zubů absolvovala a teda taky jsem koukala, ale zuby byly fakt znatelně bělejší. JAsně že nebudou úplně býlí, to nejsou nikdy, ale určitě to doporučuju, je to hodně znát.
Janico zkus se podívat na www.alfadent.cz
snad nevadí uvedení odkazu, tam jsem moc spokojená :) Je to Praha 5 :)
A o bělení se tam také dočteš.

0
před 6 lety janica.pesova

Tak s tím počítám, že nebudou bílý jako papír :-)
Chtěla bych to zkusit prostě.
mike.karo: Díky moc za doporučení, zkusím si o nich něco najít, případně tam zkusím zavolat. 
Díky

0
před 6 lety

Není zač. Já tam chodím i k zubaři normálně, vše je tam pod jednou střechou, což je super. Hlavně jsou šetrní, nebolí to. Jako fakt komfort a za dobrou cenu. A myslím, že u prvního výkonu dostaneš 500 kč zpět.

0
před 6 lety janica.pesova

To by bylo super, Protože zubaře jsem se vždycky bála. Tak to já si rači zaplatím, když zákroky budou vpořádku a šetrné s co nejmenší bolestí :))
doufám, že mě žádný nečeká, dlouho jsem zubaře nenavštívila :/
Zkusím se tam zastavit, jestli mě vemou, díky.

0
před 6 lety

No nemáš zač, snad jsem ti aspon trochu pomohla :) 
Tak se měj zatím pěkně, ahoj .

0
před 6 lety janica.pesova

Tak jsem tam byla a jsem teda natšená, z toho jejich přístupu, na bělení zubu jsme se domluvili, budu to mít rozdělené do několika návštev, tak jsem zvědavá :)

0
před 6 lety Markéta

a na jakém způsobu bělen jste se dohodli a za kolik?

0
před 6 lety janica.pesova

Mělajsem ordinační bělení a stálo mě to necelé 4 tisíce. Zítra tam jdu naposled a výsledek je super už ted :-) Tak jsem velmi, velmi spokojená.

0
před 6 lety Tichotka

Taky chodím do Alfadentu, nikdy už bych jinam nešla. Jsem tam moc spokojená. Ale s bělením teda zkušenosti nemám.

0
před 6 lety

janico tak to jsem moc ráda, že jsi spokojená! :) 
No vidíš, i jiní to tam chválí. Já myslím, že rozhodně oprávněně. Taky bych neměnila.

0
před 6 lety wewerka

Bylo mi řečeno, že pasty s fluorem (ve složení psáno většinou latinsky, ale jinak fluorid sodný tuším) má vliv na to, že máme pak sice čisté, ale zažloutlé zuby... a potvrdilo se mi to i na sobě. Dokud jsem si zuby čistila jen vodou - krásně bílé, a po půl roce s blbou pastou - žluté jak Brno .. takže pokud možno brát pasty bez fluoru .. jsou ale dražší.

0
před 6 lety jita

s bělením zkušenosti nemám, pořád se toho bojím (a nevím pořádně proč :-)) prostě pocit blbej) ale už pár let chodím na dentální hygienu na Žižkov do centra zubní péče usmile.cz, vždy dvakrát ročně a je to dobré - případnej kaz se vždycky odhalí dřív, než se dokáže pořádně rozjet. Chce to fakt velmi pečlivou dentální hygienistku, která ty zuby pořádně proklepne, než je "přečistí", a když se jí něco nezdá, dá rovnou avízo doktorovi. 

0
před 6 lety jita

wewerka: to je zvláštní s tou pastou s fluorem, to sem nikdy nepozorovala. Ja jsem kvuli fluoru blbla spíš kvuli detem, ze jsem si precetla, jak je to spatny, tak jsem kupovala (no a jeste furt kupuju) pasty, ktery ho neobsahujou, ale zrovna nedavno jsem to probirala prave se svym zubarem (mam jineho nez maji deti) a vysvetloval mi, ze je to blbost,ze ten fluor tam tu funkci ma, jen u dětí ho chce míň ...no ale pravda že to je o té čistotě a ne asi barvě zubů

0
před 6 lety Silva

Ahoj. Já můžu doporučit ordinaci na Žižkově, U smile. Přijímají i děti a nabízí jak zubní péči, tak zubní hygienu i to bělení zubů. Jako těžký kávičkář, jsem tam absolvovala právě bělení zubů a jsem moc spokojená. Žádný umělý svítící efekt, ale hezké a přirozeně světlé zoubky. Víc o bělení zubů a nabídce načtete v článku http://usmile.cz/zubni-pece/beleni-zubu/

0
před 5 lety Markéta

Zdravím, Prahu už jsem tak nějak zavrhla a přihlásila se do Liberce na kliniku RB dent - www.rbdent.cz! fakt dokonalost! osobně můžu doporučit.

0
před 5 lety justyna
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

Zdravím, vím že to nepatří k danému tématu, ale potřebuji poradit. Jsem sama se synem a nevyšla jsem tento měsíc s penězi. Nemáte některá z Vás zkušenosti s půjčkou www.penizeprolididneska.cz/a/br3 ? Známá půjčku zkoušela a byla velmi spokojená. Peníze jí přišli na účet hned a dokonce prý neplatila žádné úroky. Má někdo z Vás s nimi ještě nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv informace

0
před 4 roky Alena94

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nevíte o zubaři v Praze (kdekoliv), kde není problém s dlouhým čekáním. U své zubařky často čekám i 2 hodiny a celý den mám pak rozházený. Děkuji za odpověď.

0
před 4 roky alena.prchlikova@

Kateřina Krúpová, Olšanská ulice, bezvadná zubařka, jezdím za ní 60 km, jsem moc spokojená.

0
před 4 roky petr.kaja

Zdravíčko :) V Karlíně na Sokolovské-dentmedico je velká klinika kde se vůbec nečeká (výborna recepe i s detskym koutkem) a ještě tam zaparkuješ zadarmo i v podzemních garážích.

0
před 4 roky Alena

Ahojte, já doporučuji na Vinohradech studio Dentistico. Přijímají stále nové pacienty a jsou opravdu profesionální. Je tam i dentální hygiena. Zkuste kouknout. www.dentistico.cz

0
před 4 roky johanaf

Ahoj, já mohu jednoznačně doporučit Schill Dental Clinic na Praze 2. Chodím k panu Pospíšilovi a vše naprosto v pořádku.

0
před 3 roky Andy

Já v praze chodím do astelly a jsem spokojené. Kontakty kdyžtak na www.astella.cz

0
před 3 roky Anička

Ja v praze chodim k https://www.dsmile.cz/ a jsem se vším spokojená. Mohu jenom doporučit.

0
před 2 roky Ivanka

Jo, najít dobrého zubaře může být v dnešní době celkem oříšek. Jestli mohu doporučit, tak já chodím sem: zubní ordinace Praha U těch jsem se zatím setkala s tím nejlepším přístupem.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 12


Přidat příspěvek