Body express

0
před 3 roky Hudita

Ahoj všem :) Ráda bych znala vaše názory na cvičení body express :)

0
před 3 roky Elenka

Ahoj Hudito... Já na toto cvičení chodím (http://bodyexpress.cz/) a jsem naprosto nadšená. Chodím v Brně do M Paláce. Cvičení je na 20 minut, což mi vyhovuje a navíc se cvičí jen jednou týdně :)

0
před 2 roky Laura

Já teda s tímhle zkušenost nemám a asi by mě to ani nebavilo. Chodím do Přerova na kruháč a fakt mě to baví.

0
před 2 roky Bella

Lauro, a kam prosím tě chodíš? Přerov mám kousek a taky jsem o tomhle cvičení uvažovala.

0
před 2 roky Laura

Koukni www.contours.cz mám to tam moc ráda. Hlavně je to cvičení jen pro holky a to mi vyhovuje.

0
před 12 měsíci Jully

Holky, jsem moc ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi... Chtěla jsem se zeptat, jak je to s tím cvičením http://bodyexpress.cz/? A teda hlavne, jak je to s tím, že je to na 20 minut? Postačí to? Kor když se chodí jen jednou týdně? jde mi o to, aby to cvičení k něčemu bylo...

0
před 11 měsíci Táňa

Tak jo holky, už jsem na http://www.bodyexpress.cz/ začala chodit. A už nikdy nebudu říkat, že za 20 minut se ani nestihneš zapotit... Je to skvělý. Úplně cítím, jak mi každý sval v těle pracuje. Těším se na první výsledky :)

0
před 10 měsíci Judita

Nazdárek všm, já jsem úplně zamilovala toto cvičení http://www.bodyexpress.cz/ Je to jen na 20 minut, takže to nezabere skoro žádný čas :) Což je pro nás racující fakt hodně důležitý. Jinak musím říct, že na cvičení jsem začala chodit primárně proto, že jsem potřebovala srovnat záda a odbourat bolest. A ano, s tímto cvičením se mi to povedlo :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 4


Přidat příspěvek