Byty Praha

0
před 12 měsíci Jirka

Dobrý den, prosím neprodával jste někdo v Praze byt? máte někdo zkušenosti se spolehlivou realitní kanceláří?

0
před 12 měsíci Karel

Já mám zkušenosti s opravdu spolehlivou realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která před prodejem nemovitosti vyplácí zálohu. Já jsem si ji teda vyplatit nenechal, ale i tak se dům prodal za 3 týdny.

0
před 12 měsíci Jirka

A co jste pro to musel udělat? stálo to hodně času? když jste prodával s realitní kanceláří?

0
před 12 měsíci Karel

Ne ne, já jsem zavolala na telefonní číslo 800 503 305, kde jsem si domluvil schůzku s realitním makléřem, pak už jsem se nemusel starat téměř o nic, jen sem tam nějaká komunikace, jak to zrovna vypadá, a pak mi zavolal, že má kupce.

0
před 12 měsíci Monika

nejlepší co podle mě jde v dnešní době udělat, vyplňte formulář na nějakém webu, že chcete ocenit nemovitost zdarma ozvou se vám rk, vy si je ozkoušíte najdete reference o konkrétním makléři a pro toho se rozhodnete ... není to o rk ale o makléřích ...

0
před 8 měsíci Ferda

Já v Praze byt prodával před pár lety, ale nakonec jsem se rozhodl jít cestou bez realitky. V té době mi to přišlo jako lepší řešení, dnes už bych to ale asi udělal jinak. Ten byt jsem prodával proto, že už byl v dost špatném stavu a opravovat ho by se mi prostě asi nevyplatilo. Místo něj jsem si na https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu našel pronájem bytu, který je v mnohem lepší lokalitě a hlavně za dobré peníze.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 10


Přidat příspěvek