Co pomůže na únavu a nízkou výkonnost?

0
před 4 roky Zuzana

Prosím o radu, co vám pomohlo při únavě? Poslední dobou jsem jak praštěná pytlem, pořád bych jen spala, jsem bez energie, chuti do života, nebaví mě už ani intimní chvilky s manželem. Žiju celkem zdravě, nekouřím, nepiju. Myslíte, že pomůžou nějaké potravinové doplňky?? Byla jsem na odběrech u dr. a vše v normě.

0
před 4 roky Petr

Pokud jste byla u lékaře a nic nezjistil, tak mě napadá jediné... deprese?

0
před 4 roky Klára

Na únavu je dobrá maca.

0
před 4 roky Zuzana

Co to je ta maca???

0
před 4 roky Klára

Maca je bylinka. Já se snažím vždy všechno řešit ideálně přírodní cestou pomocí bylinek a přírodních potravinových doplňků. Nejlepší je maca fresh, ta má nejvyšší kvalitu. Jinak je dobrá na snížení únavy, proti stresu a na libido. Zkus kdyžtak google, tam se dočteš o mace hodně 

0
před 4 roky Zuzana

Tak jsem to googlila a hodně mě to zaujalo. Kde to prosím tě kupuješ? A za jak dlouho jsi viděla účinky?? 

0
před 4 roky Klára

Kupuju to tady přes tento eshop http://www.intimninakupy.cz/zvyseni-libida-frigidita/maca-fresh-60kapsli/ Je to přímo ta maca fresh.
Jinak účinky už nevím, beru to už docela dlouho, ale tuším že tak do 14 dní jsem viděla efekt, přestala jsem být tak unavená, vrátila se mi chuť do života, chuť na sex a celkově se cítím už více v pohodě.

0
před 4 roky Zuzana

Díky za tip, objednala jsem si to, zítra mi přijde balíček :) Tak snad to pomůže :))))

0
před 4 roky Nela

a fakt to pomuze i na to libido jo?

0
před 4 roky Klára

Tak upřímně nemůžu tvrdit, že to pomůže každému. Ale já jsem zaznamenala pozitivní změnu :) A píšou to přímo na jejich stránkách, že je to na podporu touhy :) Ale znáš to, jednomu pomůže to, jinému zase tohle. 

0
před 4 roky Peťulka

Dětska, mám pro vás skvělou zprávu. Teď nedávno jsem úplně náhodou objevila takový skvělý přípravek, že se tady s ním prostě musím podělit! Též jsem byla strašně unavená. Též jsem vůbec na nic neměla náladu ani energii. Pak jsem to teda na popud přítele začala řešit a začala jsem hledat možné pomocníčky. Narazila jsem teda na Imunokomplex. Ten mi kupodivu fakt strašně moc pomohl. I když to primárně je na imunitu, tak to asi u mě souviselo a tudíž mi i tohle pomohlo.

0
před 4 roky Mrtík

No kromě nějakých přípravků, je ještě možná dobré zvážit změnu mýdel, preparátů a přípravků třeba na mytí nádobí nebo na mytí nádobí. =) My jsme totiž taky brali spoustu různých tabletek a doplňků stravy a nespočtu nějakých pilulek, ale žádná neměla prakticky větší význam. Tak jsme tedy změnili úplně způsob chování, žití, bydlení, myšlení a prostě jsme si místo klasický přípravků na nádobí začali kupovat ty ekologické, které se prodávají na eko drogerii.net a konečně jsme se cítili plní energie.

0
před 4 roky Zuzka

Zdravím přátelé. Zaujali jste mě... =) Chtěla bych se ještě více dozvědět o tom Imunokomplex. Je to vhodné i pro sportovce? Cvičím totiž každý den a nemůžu si dovolit, abych byla někdy nemocná, nebo jen nějaká nachlazená....

0
před 4 roky Danek

Já bral imunokomplex teď od konce září. Manželka byla nachlzená a já jsem to od ní nechytl, takže to asi zafungovalo, protože jinak mě nakazí vždy jak má nějakou virozu. Jinak už půl roku hodně cvičím a sportuji, tak si taky nemůžu dovolit nemoc, protože jsem už na dobré cestě v nabírání svalové hmoty a když bych teď nemoh cvičit, naštvalo by mě to :D

0
před 4 roky Renda

já tedy zastávám hlavně přírodní a alternativní věci a nedám dopustit na alékárnu Zelený anděl, tak třeba se tam zkusit pozeptat, třeba doporučí nějaké čaje bylinkové nebo homeopatika, funguje tam i poradenství.

0
před 4 roky Klára

Mně na dobití energie pomáhá týden na horách. Naposled jsme byli ve Špindlu (žádná lyžovačka, jen relax), bydleli jsme v penzionu Karolína (http://www.pensionkarolina.cz/) a byla to pohoda, jazz. Vrátila jsem se jak vyměněná... U mě tohle teda funguje vždycky. A řekla bych, že je to tím, že na týden nechám někoho, aby mě obsluhoval...

0
před 4 roky Karolína

jo jo někam vypadnout to určitě pomáhá, jiné prostředí. Možná bych se zeptala třeba v lékárně zelený anděl, kde mají přírodní věci, něco na povzbuzení, na lepší náladu, třeba nějaké bylinky, nebo nějaké kapičky, nebo třeba tvé tělo potřebuje pročistit, proto ta únava.

0
před 4 roky Olina

Doporučila bych se zaměřit na to co jím. Přípravků zázračných na únavu a dobití baterek je plno, ale spíš to chce začít se stravou. Vyhodit z jídelníčku nezdravé věci a začít hlavně pravidelně a zdravě jíst. Dobré je se obrátit na nějakého odborníka, aby vám sestavil jídelníček. Já to udělala a hned se mi udělalo lépe a mám energie na rozdávání. S jídelníčkem mi pomohla paní Lovečková z centra hubneme pro zdraví a ještě jsem si našla trenéra, který za mnou pravidelně dochází a cvičíme spolu jednoduché cviky na posilování a protažení. Cítím se o 100 procent lépe.

0
před 3 roky Jiřinka

Ahoj, to co tady všichni píšete je sice moc hezké, ale takle lidstvo dříve nejedlo, zkus zapřemýšlet jak asi jedli. Jedli sezonní ovoce, jedli maso, které si ulovili, jedli spoustu zeleniny, ryb a hodně pili. Potom se koupali ve studené řece a hráli si.( a jsme opět u toho- otužuj se potom tělo také hubne,hlavně si vytváříš imunitu, člověk dřív neměl mikiny, ani ústřední topení...). Tohle byl celý jejich den plný pohybu,když se utíkali schovat před nebezpečím. A ano ještě v nedávné době jedli lidé max 2x nebo 3x denne, ráno se nasnídali pak šli na pole kde pracovali až do večera a pak se nejedli. A ano jedli chléb neboť byl domácí a pak veškerou energii spálili na polích. Co tím chci říct: Přečti si knížku: Jídlo na prvním míste( whole30) nebo Primal Blueprint od Marka S. a pak novou knížku, která teď vyšla v CZ Svoboda v Jídle. Stravuj se jako naši předci. tzn: jíš 3- max 4 denně, ale 3 jídla denně stačí. Žaludek si taky musí odpočinout. Jez maso,ryby,vajička, hodně zeleniny a kousek ovoce. Nic jiného nejez,po dobu 30 dní. pak postupně zařazuj potraviny abys věděla která ti nedělá dobře a tý se budeš vyhýbat a dáš si jí jen když na ní budeš mít opravdu chuť- musíš si vždy říct: " Stojí mi to za to?"...budeš možná překvapené ale 3 jídla denně opravdu stačí, hlavně se tomu neříká snídaně ani oběd... ale první, druhé a třetí jídlo. Takže můžeš jíst ráno maso,kuřeíc stehno apod. První jídlo o 3 vajíčkách,kupě zeleniny a kousku ovoce tě zasytí a dá ti mnohem více energie až na 4 hodiny. Než nějaký sladká koláč z kterého se uvolňují rychlé sacharidy a putují hned do tuků. Doporučuji sledovat skupinu- Just Good, instagram veru_niee a tam i psát veškeré dotazy. Sama jsem whole30 jela to hubnutí jde sama a je to bonus, v tomto programu jde o to být svobodný a ne otrok jídla, rozhodovat sám za sebe. Hlavně se mi zlepšil spánek a energie, zažívání a mnoho dalších problémů, doporučuji pro ty kteří bojují se střevama. Ale užívat k tomu nějaké léky ale bez cukru. doporčuji: http://vegall.cz/clanek/zobrazit/specialni-baleni-immun44-v-lekarnach

0
0
před 3 roky Ingrid

Chcí vás pozvat na událost, která se koná teď pár dní v daných městech- vše na - http://vegall.czJmenuje se to turné plodnosti :)

0
před 3 roky Jana

http://www.priroda-zenam.cz

nemůži si dovolit nesdílet a musím s vámi souhlasit, zde jsem našla všechny potřebné infromace a řešení. Doporučují k tomu i přímo své přípravky, které můžete koupit i v lékarně :D

0
před 2 roky Kristýna

Posledních 14 mě drží nad vodou tady energy voda https://www.raw-voda.cz/produkty-raw-water/raw-energy-water. Zkoušela jsem i redbull, ale hrozně mi u něj vadí ta pachuť a hlavně po něm tak nevydržím.

0
před 2 roky Natka

Tak to já jsem si od Rosenpharmy oblíbila ten Brainer, co si rozpustím ve vodě, tu raw vodu vůbec neznám, ale asi ji taky vyzkouším

0
před 2 roky Simča

Jaké je u toho braineru složení ?

0
před 2 roky Natka

Jestli myslíš u toho braineru .. tak to najdeš tady https://www.rosenpharma.cz/produkty/potraviny/energie/thebrainer-granulat

0
před 2 roky Denisa

Rozhodně je lepší jak u těch klasických energy drinků :) a chuťově je taky moc dobrý

0
před 2 roky MilunaM

Já jsem zkusila přírodní metodu a ta je ze všeho nejlepší!! Zašla jsem do lékarny zeleny anděl,kde jsem jim vysypala svůj problém a oni mi namíchali směs bylin,dostala jsem nějaká homeopatika a cítím se tisickrát líp.

0
před 2 roky Anet

Taky jsem byla dost často unavená, bez energie a bez nálady. Pak mně bylo zjištěno, že moje tělo nedokáže samo zpracovat a přijímat kyselinu listovou. Proto mi MUDr.doporučil vitaminy www.femibion.cz/femibion-1-s-vitaminem-d3 které mají jako jediné už naštěpenou tu listovku a tělo ji dokáže bez problémů zpracovat. Beru vždycky jeden tak ob den.

0
před 2 roky Šimon

Zdarec co si dáváte proti únavě po cvičení?

0
před 2 roky Pavel

Čau já si po cvičení dávám BCAA a k tomu užívám doplněk stravy ORTHOMOL SPORT. Také jsem dřív býval hodně unavený.

0
před 2 roky Šimon

A kde se to dá koupit v lékárně nebo kde?

0
před 2 roky Pavel

Já si ho kupuji v lékárnách.

0
před 10 měsíci Enny

Ahoj, no ani mi nemluv. Úplně vím, o čem mluvíš. Já jsem byla taky hodně unavená, vyčerpaná. Bylo to hodně omezující. Ale nakonec jsem zkusila na doporučení simplebiotix a jsem šťasná. Konečně mám zase energii. Účinky jsem pocítila cca 3 týdny po té, co jsem ho začala užívat, takže super. Tak zkus ten.

0
před 10 měsíci Lebron

Taky jsem měl posledních pár měsíců problém s nízkou výkonností a únavou a nakonec mi pomohla výměna matrace. Na https://www.studiomatrace.cz/ jsem si koupil latexovou matraci a na té se spí opravdu skvěle.

0
před 9 měsíci Amca

No ja si objednavala nějake vitaminy z vitolife a objevila jsem ze maji i kofein v tobolkach a tak za tu cenu jsem to vzala,že to odzkousim a fakt mě to vic nakopava.

0
před 9 měsíci Simona

No, vidíš, tenhle doplněk jsem neznala. A zkusila jsem toho teda celou řadu a nic jako :( Ale tak zkusím ten https://www.simplebiotix.cz/. Třeba konečně najdu něco, co mi opravdu pomůže.

0
před 8 měsíci Rikka

určitě ho zkus. Jinak pak dej vědět, jak jsi byla s účinkem spokojená.

0
před 6 měsíci Petruška

Já teda měla s přehnanou únavou dřív také docela velké problémy. V mém případě byl ale na vině nedostatek železa. Začala jsem ho tedy doplňovat pomocí doplňku stravy od http://qineva.cz/ a musím říct, že to neskutečně pomohlo. Jestli tedy někdo máte problém s únavou, tak si zkuste zjistit, jestli náhodou také netrpíte nedostatkem železa v těle.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 3


Přidat příspěvek