Detox po nemoci

0
před 2 měsíci RenattOkoum.

Ahoj všem, prodělala jsem nedávno mononukleózu a pořád se nedokáži dostat zpět do normálního režimu. Začala jsem tak přemýšlet o nějaké dietě, detoxu atp, abych tělu nějak vnitřně pomohla… myslíte, že by něco takového mělo smysl, popřípadě jaké máte konkrétní zkušenosti?

0
před 2 měsíci Silvie Silvoska

Smysl by to dle mého rozhodně mělo, přeci jen dostala vaše játra pravděpodobně dost zabrat, takže nějaká regenerace by určitě neublížila, naopak…

0
před 2 měsíci Kvetomilka

Byla jsem v dost obdobné situaci a jednoznačně doporučuju doplněk Ostropestřec forte - na detoxikaci ideálka a s odstupem času mohu říct, že jsem se opravdu dlouho necítila lépe. Kdyžtak můžeš mrknout :-) https://www.benu.cz/swiss-naturevia-ostropestrec-forte-cps-60

0
před 2 měsíci Kerolajn

Také se přidávám s bylinkami… můžete začít např. u čajů a pro větší účinek pak zkusit i přímo koncentrovanější doplňky, jak je doporučováno v příspěvku před. Tam je to pak co se obsahu účinné látky týče o trošku něčem jiném.

0
před 2 měsíci StanislavaD

Já jednou zkoušela šťávový detox a bohužel mi to moc nesedlo… každopádně pro někoho, komu nevadí romělněné vše k snědku, by to mohlo být určo zajímavý.

0
před 5 týdny Nina

jak dlouho se to má brát, aby se tělo a játra vyčistily?

0
před 5 dny Alenka

Velice dobré věci na detox si  kupuji na naturevia

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 7


Přidat příspěvek