Dovolena cvičeni

0
před 4 roky VlčekD

Ahoj, jezdíte někdo na dovolenou, kde si člověk dá trochu do těla a cvičí se tam? Chtěla bych to letos zkusit, ale mám trochu strach ze cvičení ve vedrech, abych se pak tomu raději nevyhybala :) Chtěla bych najít nějaký dobrý program (yoga, bosu, aerobic, tancování). Nějezdíte někdo takto, že byste mi poradili, kde je to dobré. Je mi jedno jestli letecky nebo busem, ale zase ne třeba Bali (určitě Evropa) :)

0
před 4 roky Dominika

Jezdíme každý rok takto, jsou to nejlepší dovolené a poznáš novou partu lidí. Já jezdím většinou Chorvatsko, to se mi osvědčilo zatím asi nejvíc, ale zalezi na kazdem. A většinou jsou i lepší nějaké kepmy a chaty, než penzion :))

0
před 4 roky a.sretrova

Ahojky, my jezdíme taky do Chorvatska a vloni jsme byli tady http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/medulin/villa-luka/ a naprostá spokojenost. Není to žádné skupinové cvičení, ale měli k apartmánům zdarma k dispozici saunu, bazén a hlavně fitko spojené s herničkou. Takže jsem mohla cvičit ráno s prckem a mít ho na očích, pak jsme si dali bazén a večer jsem tam byla sama s chůvičkou. Navíc pri procházkách podél pobřeží měli takové ty hřiště s posilovacími stroji. tak jsme se při procházkách stavovali tam. jinak byli jsme v září a naprostá spokojenost jak s počasím a teplotami, tak i s mořem =) Jde to i bez organizovaných zájezdů a ubytování jsme domlouvali přímo s majitelem bez zprostředkovatele, tudíž bez provizí někomu třetímu.

0
před 4 roky VlčekD

Páni, no tak to je super něco takového bych si představovala :)) a září by mi taky nevadilo :)) děkuju za rady

0
před 4 roky Elena

Jo my taky jezdime .. zkus se podívat na dovolena-cviceni.cz :) tam jsem kupovala ted minulej rok do Italie a bylo to božíí :) skvěla parta, nadhery apartman a uzasne moře

0
před 4 roky Kristýna

My jsme letos zvolili víkend v hotýlku bartoš - kde jsme po večer relaxovali s procházkami a túrami po beskydech :) Skvělá kombinace pro tělo i ducha

0
před 4 roky mrkvicka

Jééé hotel Bartoš tam jsme byli :) moc se nám tam líbilo, frenštát pod radhostem je roztomilé městečko :)

0
před 4 roky Nela456

Ahoj lidi, nevíte o nějaké agentuře, která by vědela zajistit dovolenou spojenou s cvičením  v Řecku do 20 000? :)

0
před 4 roky Klaudie222

Chtěla bych se zeptat jesti dělají zájezdy i do Maroka? Děkuji. :)

0
před 4 roky Dušan01

Dobrý den, když nejsme aktivní sportovci , myslíte že pro nás cvičení bude moc náročné?

0
před 4 roky Nataša22

Ahoj Dušane, zkus se podívat na stránku dovolena-cviceni.cz , najdeš tam v častých dotazech , odpovědi trénerů , že i sportovně "míň zdatným " upraví tréninkový plán a přizpůsobí se. :)

0
před 4 roky Petr32

Ahoj Nelo456, určitě ! Agentura CK Capro ti nabízí nejen to,  ale i mnohem víc! Běž se podívat ne jich stránku. :) www.dovolena-cviceni.cz. :)

0
před 4 roky Pavel99

Ahoj Klaudi , jasně ! S agenturou CK Capro se dostaneš téměř všude! Určitě vyzkoušej. :)

0
před 4 roky Pamela7

Jeee mockrát Vám děkuji za pozitivní ohlasy! S manželem máme objednanou dovolenou přes tuto agenturu do Maroka! Už se těšíme :)

0
před 3 roky Radim

Dobrý den, pokud mohu doporučit, tak určitě autem do Itálie. Po cestě budete mít hodně krásných zážitků a ještě toho uvidíte mnohem více než, když poletíte letadlem. Mohu doporučit vybrat si určitě nějaký apartmán u https://www.italyholiday.cz/, mají super ceny a hlavně velký výběr.

0
před 2 roky Tom

Kam jezdíte s miminem na dovolenou? po republice?

0
před 2 roky Michal

Hele já byl na školení v hotelu u Máchova jezera, je to tam suprové, letos tam beru rodinu, máme i malé děti, pro které jsem se díval, že je tam spousta možností k vyžití.

0
před 2 roky Tom

Takže pro děti je to tam ok? kde to přesně je? jak ten hotel vypadá?

0
před 2 roky Michal

Je to tam pro děti super, mají tam i nějaké atrakce pro děti, a hlavně i vnitřní bazén, kdyby nebylo teplo na venkovní, podívejte se https://www.hotelport.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 1


Přidat příspěvek