Elektronická cigareta recenze

0
před 4 roky Terezz

Ahoj. Je tu z vás někdo, kdo kouří elektronickou cigaretu? Sama bych chtěla začít, nechci čekat na nový rok a na nová předsevzetí, ale chtěla bych začít teď. Nevím, jak postupovat, takže jestli má někdo doporučení, kde koupit cigaretu a jakou značku? A jaké jste měli začátky vy, je to těžké si odvyknout? Předem děkuji!

0
před 4 roky Kristina

Taky o ní přemejšlím, ma jí kamarádka a docela se mi zalíbila. Jen nevim o jakou si mám napsat Ježíškovi.

0
před 4 roky Lenka K.

Já přestala kouřit bez pomoci, taky se to dá. O e.cigaretách nevím nic, ale třeba někomu můžou pomoci.. Držím palce.

0
před 4 roky Marie Stoklasová

Ahojky. Já už elektronický cigarety kouřím docela dlouho. Nepatřím teda mezi nějaký odborníky, ale měla jsem tři značky a nějaký malý srovnání mám. Aktuálně kouřím vapour 2. Co se týče chutí, tak to mi přišlo všude stejné, akorát tady je pro mě jeden velký rozdíl, že funguje bez mačkaní tlačítka. Záleží pak na člověku, co komu víc vyhovuje, ale já jsem s ní spokojená. Jinak elektronická cigareta je dobrá volba, tak snad vám pomůže při odvykání.

0
před 4 roky Kukyl

Já přestal sám, ale vydržel jsem to asi týden. Teď taky přemýšlím nad elektronickou i jak má být zákaz kouření tak mi to přijde dobrý nápad.

0
před 4 roky kimado

Já jí kouřím a mě teda vyhovuje. Zkoušel jí bratr, tomu zas nechutnala, ale podle mě dělal jen fóry.:D Já takhle přestal kouřit klasický..

0
před 4 roky Čenda

Přemýšlím nad ní taky, blíží se mi narozky a do toho zákaz kouření, tak by se mohla hodit. Ale nic o nich nevím, neznám.. ani neznám nikoho, kdo jí kouří.

0
před 4 roky Hrubiáš

Ahoj. Moje zkušenost není osobní, ale od manžela. Teď jí dostal ode mě myslím že k Vánocům 2015 a od tý doby jí nedal z pusy/ruky. Koupil si ještě jednu, ale jinak je spokojený. Prý mu chutná snad i víc, než normální a já jsem taky ráda, protože i přes zákaz kouření doma to z něj stejně šlo cítit. Tady tuhle má povolenou kouřit v pár pokojích:D Za mě a myslím, že i za něj jí můžeme doporučit:)

0
před 4 roky Marie Stoklasová

Myslím, že na ten zákaz se budou hodit:) Snad nebude problém ani s nimi.

0
před 4 roky Honza

Já už na elektronické cigarety přešel a dost si to zatím chválím, hlavně kamarádi mi říkají že když už jsem nepřestal tak jim alespoň nekouřím pod nos :-). Osobně bych doporučil nějakou elektroniku od Joyetech. Docela slušný výběr i pro začátečníky mají.

0
před 4 roky Alda

Já jsem jenom příležitostný kuřák a kdybych chtěl, tak toho nechám, ale je fakt, že na začátku éry elektronických cigaret jsem byl proti nim, říkal jsem, že zas vymýšlí blbosti a klasický řeči kolem. Za těch pár let mám pár lidí kolem sebe, co jí kouří a jsou s ní fakt spokojený a hlavně jsou spokojený sami se sebou, že přestali být otroky klasických cigaret a mají jen tu elektronickou, která není tak zdraví závadná, jak jsem si na začátku myslel. Takže nakonec jim dávám plus, ač s nimi nemám osobní zkušenost.

0
před 4 roky Baddas

No já s tím mám zkušenost docela pozitivní. Mám jí tak 4 roky a nestrádám. Ze začátku jsem si dokonce pomáhal náplastěma, ale bylo to kvůli nízkýmu nikotinu. Doporučuju nechat dávky vyšší na začátku a nejlepší je si zajít do prodejny, kde poradí fakt se vším, jak s výběrem, tak nějakýma věcma, co se do začátku hodí.

0
před 4 roky Veru

Myslím si, že elektronická cigareta je dobrá věc. Jestli pomůže někomu přestat a nebo se alespoň zbavit obyčejných, tak to je super. Ještě navíc, když je to mnohonásobně zdravější. Já jsem nekuřák, ale tyhle věci mě zajímají a manžel přemýšlí o přestupu na elektronickou cigaretu. I

0
před 4 roky Ronald

Moje zkušenost je docela dobrá, nepřestal jsem teda zcela kouřit, ale nemám potřebu si zapálit. Ušetřil jsem nějakou korunu, mám nějakou základní, střídám si dvě tabákový příchutě. Velká výhoda je, že nemusíte pak někde řešit, jestli tam prodavají vaší oblíbenou značku cigaret. Kouřil jsem davidof a občas jsem měl problém je sehnat a jezdil jsem si pro ně na benzinu a tady hlídám akorát nabitou baterku, kterou si dneska můžu dobít kdekoliv.. Za mě doporučuji;)

0
před 4 roky Erik78

Za mě je to hloupost. Nevím, ale já na tyhle náhražky nevěřím. Když člověk chce, tak to dokáže sám nebo měl by, ale musí se jen chtít a mít pevnou vůli.

0
před 4 roky Makky

Já jsem příležitostný kuřák, takže si většinou cigárko dávám, když jsem někde venku na skleničce atak. Cigaretu jsem si vybírala podle toho, abych měla možnost většího výběru příchutí a pak samozřejmě jsem nechtěla nějakej kulomet u pusy, ale elegantní ouzkou, takže to se mi hnedka výběr ztenčil, ale našla jsem na netu vapour2 a tu mi teda chválily i kámošky, jak pěkně vypadá, takže s tou jsem fakt spokojená.

0
před 4 roky Zuzi

Dali jsme si s manželem pod stromeček elektronickou cigaretu a mohu říct, že oba dva už 2 měsíce nekouříme klasická cigára. Cigareta to sice není, ale žádný absťák se nekoná, kouříme podstatně méně a zatím si opravdu nemohu stěžovat. Jako odvykačka je to asi nejlepší. Když máte např. stres, vytáhnete elektronický dudlík a je vystaráno.V peněžence je to taky velmi znát, oba jsme byli celkem letití a středně silní kuřáci. Doporučuji.

0
před 4 roky Andrea

Ahoj Makky, měla bych na tebe dotaz ohledně nabíjení, moc se mi líbí tyhle tenké dámské cigarety na způsob té tvojí vapour 2, ale furt jsem nepřišla na to, jak se nabíjí, to se do nich dává malá tužkovka? .. nebo jak je to řešené? díky

0
před 4 roky Karla

Zuzi my si jí s přítelem taky nadělili :-) jelikož jsme se furt prali o jednu, tak jsme si každej vybrali svojí, já samozřejmě holčičí fialovou a on černou a už se teďka nehádáme kdo jí bude mít u sebe :-)

0
před 4 roky Makky

Ahoj, vůbec žádný tužkovky nebo něco takovýho, mám k ní klasickou nabíječku, co k ní byla, ale nejčastěji jí nabíjím přes noťas. Byla k ní nabíječka i s USBčkem, takže ji šoupnu do noťasu, který mi stejnak furt běží a za pár hodek je nabitá. A když už je nabitá, tak to poznám podle svíticích kontrolek :-) což mi přijde efektní i při kouření, jak to svítí :-)

0
před 4 roky Andrea

Tak to je dobrý, takže v podstatě se to nabíjí stejně jako mobil. To já bych s píš využila tu klasickou nabíječku, notebook nevedu, mám tablet. :-) ..a to jako že máš tu cigaretu při kouření nonstop rozsvícenou? nebo jak? To moc nechápu.

0
před 4 roky Marie Stoklasová

Já bych být tebou zkusila přestat uplně i bez elektronickych cigaret. Jsou v nich stejně škodlivé latky, ale je pravda, ze spousta známých do nich šla a jsou spokojeni.

0
před 4 roky Elinna

Já jsem zas nedávno četla článek, že je nějaká nová studie, ve které přišli na to, že elektronická cigareta zdraví neškodí a že je vlastně zdravá :-) ..očekávám však, že třeba za rok, zas přijde jiná studie, ve které to všechno vyvrátí :D tak já nevím..

0
před 4 roky Veronika

Nakupuji na http://www.zemecigaret.cz/. Mám od nich i cigaretu a jsem spokojená.

0
před 4 roky Makky

Nn svítí akorát když potáhneš a podle toho jak je nabitá, tak se ti rozsvítí počet diodek, takže takový informační pro tebe, aby sis nechtěla zakouřit a najednou si zjistila, že jí máš bez šťávy :D ..vypadá to na tom hezky :-)

0
před 4 roky Mallen

Ráda bych taky přidala mojí zkušenost s elektronickou cigaretou. :) Trvalo mi docela dlouho abych řekla pravdu než jsem zvládla odložit normální cigarety. Musela jsem si koupit docela silný náplně, který mě pak ale škrábali v krku…Pak jsem si přečetla nějaký článek o tom, že to může být tím, že to špatně vapuju a je fakt, že jsem pak přestala tahat přímo do plic, a bylo to dobrý :) Ted poslední 3 měsíce, mám stejnou jak Makky od vapour2 a nemůžu si zatím na nic vůbec stěžovat. Mám i ted docela silnou, ale neškrábe a musím říct, že ve srovnání s těmi předchozími je i výkonnost silnější.

0
před 7 měsíci Tonda

Prosím jak silné si kupujete náplně je 12 mg už dost?

0
před 7 měsíci Jirka

Tak to vyzkoušejte a uvidíte, záleží jak silný kuřák jste před tím byl, podle toho by jste to měl kupovat. Já osobně si kupuji 10 mg, a to je docela na pohodu, ono také záleží jak kvalitní máte stroj, a jak zahřívá.

0
před 7 měsíci Tonda

Ještě nemám žádný, teprve jsem ve fázi výběru, dokázal by mi někdo poradit i s výběrem?

0
před 7 měsíci Jirka

Já si vybral úžasný dotykový se skvělým desginem, podívejte se https://www.vapemania.cz/cs/smok-morph-219w-tc-sada-s-tf-tank-cerno-cervena

0
před 7 měsíci Adam

Ty brďo tak to je dobrý dělo ! :O Takovou jsem teda ještě neviděl .. ta vypadá fakt krutě .. jakou sis do toho koupil náplň ? mícháš si je sám nebo si kupuješ ty hotové ?

0
před 7 měsíci Jirka

Já si to všechno míchám sám. Ale to záleží na každém, co komu vyhovuje.

0
před 7 měsíci Erik

No, jako já jsem si je taky chtěl míchat sám, ale zjistil jsem, že je výhodnější příchutě kupovat. Beru je právě od https://www.vapemania.cz, kde mají senzační ceny. Čili už se míchat ani nechce...

0
před 7 měsíci Pavlína

Eriku, mají na tom vapemania.cz i přímo cigarety nebo je to shop jen na příchutě? A pokud ano, kupoval někdo z vás cigaretu na tomto shopu?

0
před 7 měsíci Erik

Mají přímo i cigarety a objednával sem bráchovi, ta by mi měla dojít zítra .. tak ti napíšu

0
před 7 měsíci Aleš

Jak dlouho se u nich čeká na balíček ? Kolik tě stála doprava ?

0
před 6 měsíci Erik

No záleží kdy uděláš objednávku. Já sem objednávku dělal ve středu a v pátek dopoledne jsem balík měl no, což je teď před Vánocema fakt rychlost.

0
před 6 měsíci petr

v tomhle je vapemania super, rychlý dodání a hlavně mají teď parádní ceny, takže si dělám s bratrem velký zásoby :D 

0
před 6 měsíci Sandra

Taky jsem se dívala, že to mají za super ceny takže jsem si objednala novou a k tomu hoodně příchutí, protože jsem teď kouřila delší dobu jenom jednu tak chci vyzkoušet i něco jiného :)

0
před 6 měsíci Petra

To děláš dobře, já měla dlouhou dobu jednu příchuť a zhnusila se mi :D teď to střídám a jsem spokojená..

0
před 6 měsíci karla

kdyz vam to chutna tak proc ne, je to lepsi jak normalni koureni..

0
před 6 měsíci Alice

Určitě je to lepší, jak normální kouření. Sám jsem z cigaret přešel na vapování a opravdu mi to vyhovuje. Jako už bych se k normálním cigaretám nevrátil.

0
před 6 měsíci Nella

A kde si kupuješ náplně a komponenty k hardware?

0
před 6 měsíci Alice

Taky tady na těch stránkách stejně jako náplně www.vapemania.cz

0
před 6 měsíci Denisa

Tady z toho eshopu jsem objednávala chlapovi nějaké komponenty k tomu co má a díky bohu jsem se trefila a nebudu muset nic měnit, nicméně měl obrovskou radost a ty příchutě co jsem mu vybrala mu taky sedly :)

0
před 6 měsíci Denisa

Můžu vědět jak jste se naučili míchat ty příchutě ? Je k tomu nějaký manuál když si to objednám ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 10


Přidat příspěvek