Hubení myší/krys

0
před 3 roky René Kováč

Dobrý den, mohu mít prosít dotaz? Bydlíme v bytovce, není moc veliká, 3 patra, 4 byty na každém patře... V domě jsem takový domovník. Ráno u mě byl soused, že má tušení, že máme ve sklepě myši nebo krysy. Sám jsem se byl ve sklepě podívat a našel jsem tam bobky, takže bych řekl, že tam opravdu jsou. Jaké existují možnosti pro jejich likvidaci? Zatím nemám zkušenosti... Děkuji moc za každou radu a tip.

0
před 3 roky Zdeněk

Réné, tak tuto diskuzi bych rád sledovat... Momentálně řešíme dost podobný problém. Jsem zrovna ve fázi, kdy vybírám nejvhodnější přípavek na hubení... Budu rád, když sem někdo dá své zkušenosti...

0
před 3 roky barman76

Kočka, pes, výkaly od divokých zvířat (tygr, lev ze ZOO - to prý funguje na kuny, ale nevím nevím:-)) Jakýkoliv větší predátor. Nástrahy (zrovna krysy, ve Vašem případě spíš potkani, kteří krysy téměř vyhubili a vyhnali,  jsou dost chytré).

0
před 3 roky Endy

Dobrý den René a Zdeňku, my jsme měli dosti podobné problémy. No, nebojte, není třeba si do baráku dávat zvířecí výkaly :) Postačí tento přípravek - http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/ S tím máme nejlepší zkušenost! Ale pozor na použití. Je třeba jej perfektně dodržet, jinak by nemusel fugovat. Dá se dát do pastičky zaklapávací, i do klícky, 3-5cm. Před aplikací musí mít gel pokojovou teplotu, tzn. v noci nechat doma a jít ráno aplikovat.

0
před 3 roky Zdeněk

Endy, moc Vám děkuji za radu. Ten stoppest určitě zkusíme. Při pomyšlení na ty výkaly mi moc dobře teda není...

0
před 3 roky Venda

Zdeňku, určitě si ten stoppest gel kupte. Proti těm myším je to to nejlepší, co je na trhu k dostání! Já sama jsem dlouho tápala, zkusila snad vše a až ten gel splnil úkol :)

0
před 3 roky Květinka123

Já bych tama dala pasti a jed. Akorát nevím, zda na krysy to může dávat pouz deratizátor. Je potřeba umístit všude cedule, aby to nesežrala jiná zvířata...

0
před 3 roky Radek

Nn, není to tak. Jed nrálně může dávat kdokoli. Teda aspoň ty volně prodejné jedy. Třeba ten stoppest gel opravdu může použít každý.

0
před 3 roky Jarek

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo už se stoppest gelem pracoval? Zajímá mě postup... Prý pokud se nedodrží přesný postup, tak by to taky nemuse fungovat, je to tak? :(

0
před 3 roky Vilém

Jarku, ano. Je to tak... Pokud nedodržíte postup, gel by nemusel správně účinkovat. Zde popíšu, jak na to - Do zaklapávací pastičky i do klícky, 3-5cm gelu. Pokud gel používám správně, tak opravdu funguje. Před aplikací musí mít gel pokojovou teplotu, tzn. v noci nechat doma a jít ráno aplikovat. Pokud máte další dotazy, klidně se ptejte :)

0
před 3 roky Jarek

Viléme, moc Vám děkuji za odpověď a hlavně za návod. Ještě se však musím zeptat... Za jak dlouho začne gel účinkovat? Jde mi o to, zda mi krysy pochcípají ihned po pozření, nebo zda chvíli trvá, než gel začne účinkovat. Děkuji moc!

0
před 3 roky Vilém

Jarku, je to tak, jak píšete. Ten účinek není okamžitý, takže to chvíli potrvá.

0
před 3 roky Jarek

No, dobře... čili, když ten účinek není na hned, tak tomu mám rozumět tak, že mi ty krysy nepochcípají přímo ve sklepě, je to tak, že?

0
před 3 roky Vilém

Přesně tak, můžete být úplně v klidu... jako vyloučit se to nedá, ale rozhodně nečekejte kolonie mršin...

0
před 3 roky Jarek

Aha, tak to děkuji za info. Gel jsem použil teď o víkendu, tak jsem zvědav, jak zabere... Děkuji moc za všechno info!

0
před 3 roky Tamara

Jarko, tak co, jak jste s učinky stoppest gelu spokojený? Zabral podle vašich představ?

0
před 3 roky Jarek

Dobrý den Tamaro - ano, zabral, naprosto perfektní účinek, jsem nadšený :)

0
před 2 roky eva

Díky za doporučení gelu total profesional :) moc pomohl, už jich není na zahradě tolik, ale věřím, že zase na jaře budu muset použít tam kde se dá.

0
před 2 roky Mirka

Stoppest opravdu nekecal :D já si říkal jestli to funguje, maminka mi poradila nějaký kýble s vodou ale to nějak nefungovalo. za to ten gel je super.

0
před 2 roky petr

Kýble fungovaly, teď už to tolik nevalí, ale ted rat gel by měl fungovat v pohodě co jsem se díval na složení možná ho taky pořídím na jaro/léto, bereš to z toho stoppest.cz ?

0
před 2 roky Jarek

Ano..

0
před 2 roky Petr

Dobře díky. snad to bude fungovat. 

0
před 2 roky Mirek

Dívejte petře já s ním mam zkušenosti teď druhé léto a jsem moc spokojený. o 70% je všude míň tady těch otravných hlodavců..

0
před 2 roky Petra

Hubit je ty potvory třeba už na jaře.. se rozmnožují a není to pak hezký když vám běhají po chate..

0
před 2 roky Jan

tak jaro nejaro :D i tak furt dokola je hubit je treba, my na chate jsme treba jen pres leto takze my zaciname pred letem. ale pro ostatni komu to chodi po baraku ci ve sklepech to je 12 mesicu v roce

0
před 2 roky Michal

Myši lze hubit furt :D stejne tak potkany, ti si nedaji pokoj. my mame ve sklepe tech mrch plno. najdu vzdy nejaky zdechly kdyz aplikuju total gel profesional od stoppestu takze je to treba aplikovat jednou za cas :)

0
před 2 roky jan

Gel je super :) my mame o par mysi mene diky tomuto produktu, davam je ke kraji steny protoze se pry pohybuji u sten..

0
před 2 roky mirda

jo zlatý stoppest, kamarád mi tenhle eshop doporučil minulé léto a nemohu si ho vynachválit, cenově jsou na tom dobře a některý ty věci opravdu fungují, takže není o čem..

0
před 2 roky eliska

Hubit myšku či nějakou takovou potvůrku je běh na dlouhou trať..

0
před 2 roky irena

To ano, ale když člověk začně včas tak se nezačnou množit a je to o mnoho lepší

0
před 2 roky petr

u nas doma se osvědčil https://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/farm-4400g/ poté jsem vyhazoval snad 8 hlodavců, a je jasný, že tohle museli sežrat.

0
před 2 roky beda

zkus i toto :https://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/ farm je ok, ale tohle se jim nalepi na packy a pote oliznou a tim to sní a umrou.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek