Opravna počítačů

0
před 2 roky Tom

Prosím nemáte náhodou někdo zkušenost s kvalitní opravnou počítačů? Potřeboval bych rozchodit 4 roky starý pc, nejde mi zapnout, a docela mne to štve, protože to nebyl vůbec levný počítač…

0
před 2 roky Jirka

Jakože zmáčknete tlačítko, a on ani nenaběhne? Nerozsvítí se? Nebo nenaběhne windows?

0
před 2 roky Tom

Přesně tak, zmáčknu to, a nic se neděje, prostě to vůbec nefunguje…

0
před 2 roky Jirka

Měl jsem to takhle taky, 3 roky staré pc, a stalo se mi to samé, objednal jsem si svoz zdarma do opravny www.pocitacovapohotovost.cz, a za 3 dny jsem měl počítač opravený, byla to jen nějaká blbost, za pár stovek…

0
před 2 roky Martin

Nekupoval jste si náhodou někdo macbook z bazaru? Myslíte si, že je to dobrý nápad?

0
před 2 roky Karel

Pokud si ho koupíte z obchodu, kde na něj dostanete záruku, a víte, že je macbook prověřený a otestovaný, tak si myslím, že to není úplně špatný nápad.

0
před 2 roky Martin

Se zárukou? To někdo prodává se zárukou? S jak dlouho zárukou?

0
před 2 roky Karel

Koupil jsem si macbook s roční zárukou z obchodu https://www.macbookarna.cz/, počítač byl prověřen, jestli je ve 100 % stavu.

0
před 10 měsíci Kuba

Zdravím prosím nedokázal by mi tu někdo poradit, kde bych si mohl najít externí projekty na It?

0
před 10 měsíci Daniel

Přesně něco takového jsem také hledal, narazil jsem při tom na společnost, kde jsem se zaregistroval, a oni Vám pak dohazují práci z IT přímo na míru https://www.cooljobs.eu/cz/login/1005.html, už jsem se díky nim účastnil několika zajímavých projektů.

0
před 10 měsíci Kuba

Hodně dohazují spolupráci? a to jste vždy musel brát pak? je to nějaké placené členství?

0
před 10 měsíci Daniel

Docela dost, za to co jsem u nich, tak už jsem měl několik super nabídek, a pohovorů. Je to celé zdarma, mrkněte na ten odkaz ;-)

0
před 7 měsíci Lebron

To já si veškerou elektroniku už opravuji sám, většinou si plošné spoje objednám z https://www.lamirel.cz/ , a ty pak upravuji dle požadavků daného spotřebiče. Mám za sebou úspěšnou opravu mého počítače a dokonce i televize.

0
před 7 měsíci Tomáš

Dobrý den, jsem zástupce majitele větší Pražské firmy, a chtěl bych se zeptat, kde mám hledat kvalitní lidi na pozice programátorů? v poslední době už jsem jich tam měl 5 a 5 jsem jich musel vyhodit....

0
před 7 měsíci Patrik

Hodně jsem si s tímto problémem lámal hlavu, a nakonec jsem to vyřešil přes agenturu, která pod sebe nabírá IT odborníky, a dosazuje je pak podle jejich zkušeností přímo na místo, které potřebujete obsadit.

0
před 7 měsíci Tomáš

Jak to prosím přesně probíhalo? bylo to hodně časově náročné? přes kterou agenturu jste to řešil prosím?

0
před 7 měsíci Patik

Ano mám účet registrovaný přes agenturu https://www.coolpeople.cz/start, podívejte se tam. Zadáte si u nich poptávku na místo, které potřebujete obsadit, a oni Vám pak dosadí kompetentního člověka přímo na místo.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 8


Přidat příspěvek