Posilka

0
před 12 měsíci Andrej

Pěkný den, mám dotaz. Doma bych si rád zřídil takovou malou posilovnu. Moc místa nemám, je to menší garáž, takový spíš jedno parkovací místo. Co myslíte, že by nemělo chybět?

0
před 12 měsíci Jirka

Čau, jako hodně záleží na tom, co chceš cvičit. Pokud máš málo místa, doporučuju koplexní stroj, takový all in. Super je tenhle stroj https://www.fitham.cz/trinfit-bench-fx5. Když k tomu dokoupíš i ten Činkový set PREMIUM kovový 80 kg a později třeba rotoped (na zimu - v létě můžeš chodit běhat), tak myslím, že budeš spokojenej.

0
před 11 měsíci Rikka

Čau, mkrni sem https://www.fitham.cz a nech se inspirovat. Osobně si myslím, že by tam měla být posilovací lavice, něco na kardio. Prostě abys tam našla kombinaci aerobního a anaerobního cvičení.

0
před 11 měsíci Veru

Čauky, tahle lavice je skvělá. Ale za mě teda rozhodně nestačí. Koupila bych k tomu určitě rotoped nbo běhací pás. Ať to máte komplexní. Jinak doporučuju https://www.fitham.cz. Výbornej shop!

0
před 11 měsíci Mikine258

popravde možno by stačil bench press, nejake kettlebelly, činky, resistance bandy, samozrejme švihadlo a poriadná žinienka na začiatok. Ostatné si môžeš neskôr dokúpiť podľa toho, čo ťa bude viac baviť či kardio alebo weight lifting.

0
před 11 měsíci market.brousilova@

myslím že stačí karimatka, pár činek, švihadlo a tak. Alespoň pro holky. Pro kluky asi toho bude potřeba víc.

0
před 10 měsíci Lucka

Super, moc děkuju. Koukala jsem se na ten https://www.fitham.cz a líbí se mi posilovací lavice. Ty máš doma od nich co? Co ti vyhovuje? A co by v domácí posilce nemělo chybět?

0
před 10 měsíci Erika

Paráda, moc díky za info a doporučení. Právě nad behacím pásem přemýšlím. Ty sis ho koupila na fitham? Jaký sis vybrala a jak jsi s ním spokojená?

0
před 8 měsíci Roman

Ahoj začal jsem chodit do posilovny a potřeboval bych poradit co si mám koupit na nárůst svalové hmoty.

0
před 8 měsíci Libor

Si zajdi někam do obchodu s doplńky do posilovny a něco si tam určitě vybereš.

0
před 8 měsíci Roman

Já tomu právě vůbec nerozumím a také nechci v takovém obchodě utratit plno peněz.

0
před 8 měsíci Libor

Tak to tě chápu.Vyzkoušej www.maxulen.cz  Je to super doplněk na zvýšení testosterounu.Já ho už beru nějakou dobru a pěkně mi rostou svaly.

0
před 8 měsíci Roman

Děkuji, zkusil jsem si ho objenat a teď čekám až mi dojde, jsem zvědav!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 6


Přidat příspěvek