Přibrala jsem po antikoncepci

0
před 4 roky Katka

Tento dotaz je hlavně pro ženy... Před půl rokem jsem začala užívat HA a postupně jsme nabrala 5-6 kilo. Do té doby jsem s váhou problém neměla a ani jsem nijak nezměnila jídelníček, stravuji se zdravě a sportuji. Hodně mě to trápí, mám hrozně velké břicho a nezapnu už ani kalhoty. Řešila jste některá stejný problém?

0
před 4 roky Petra

Vyzkoušej jinou antikoncepci, tato ti asi nesedí.

0
před 4 roky Eliška

Antikoncepce zavodňuje, takže budeš nejspíš zavodněná. Kup si něco na odvodnění, mělo by to pomoct.

0
před 4 roky Katka

Hmm, je to možné. Ono to ani nevypadá jako tuk na tom bříšku. Možná fakt voda... Máš konkrétní zkušenost s nějakými tabletkami?

0
před 4 roky Eliška

Mám dobrou zkušenost s H2Out.

0
před 4 roky Mirka

Holky, tak dneska mám taky celý den na talíři to zavodnění, pročítám o tom různé diskuze a snažím se najít nejlepší řpípravek...ten doplněk stravy H2out vypadá zajímavě

0
před 4 roky Eliška

Určitě to vyzkoušej, není to drahé, takže za zkoušku nic nedáš :-)

0
před 4 roky Mirka

Jojo..o penízky mi nejde, jen bych nechtěla brát nějaké svinstvo, které by mi naopak ještě uškodilo..jsem taková nedůvěřivá ..

0
před 4 roky Eliška

No to se nemusíš bát, neobsahuje to žádné chemie...podívej se http://www.odvodneni-organismu.cz/..mají tam přímo napsané složení ;-)

0
před 4 roky Mirka

Jojo, děkuji..už jsem se na to dívala..jdu to tedy asi prubnout ...uvidííím ještě si něco pročtu o tom ..

0
před 4 roky Eliška

Jasan, jasan, důvěřuj, ale prověřuj...chápu! :-) ale za sebe tedy doporučuji, fajně jsme po užívání splaskla a antinu beru z vesela dále :-)

0
před 4 roky Urínek

Zdravím a co když antikoncepci vysadím a stejně pořád jsem nafouknutá jako balón a už 6 měsíců jsem neměla ani jeden prášek? Co to znamená a dá s tím nějak bojovat?

0
před 4 roky Jarmilka

Tak zkuste H2Out - to vás odvodní, a to i tu vodu, která by jinak z vašeho těla nikdy neodešla i když už antinu neberete a vodu byste už tedy zadržovat neměla. Za mě fakt nejlepší. Navíc je to na bázi bylinek, takže je to naprosto bezpečné a prakticky stejné, jako byste pila nějaké bylinkové čaje. H2Out je ale mnohem příjemnější. :-P

0
před 4 roky Urínek

Tak to vyzkouším. Vypadá to fakt hodně dobře. =) To by nemuselo být vůbec špatné. :-) A jaké je nejvýhodnější balení? To úplně největší? A vypotřebuje se to vůbec?

0
před 4 roky Urínek

jj určitě to největší. Navíc ještě třeba s nějakým tím dalším přípravkem. To pak dohromady je v nejlepší a nejvýhodnější cenové hladině než kdybyste si to kupovala zvlášť. Ale zase záleží na tom, jak dlouho to budeš brát.

0
před 4 roky Jája

A holky, pokud vysadím antinu, tak už bych pak měla splasknout sama od sebe, ne? Nebude potřeba pak brát nějaké prášky, ne?

0
před 4 roky Urínek

No ono někdy to tak funguje, ale pokud jsi předtím brala antikoncepci hodně dlouho, tak u tebe může voda vydržet třeba i pak. Pak ale stačí třeba měsíc brát H2OUt a fakt se toho jednou provždy zbavíš a shodíš třeba i 12 kg... =) Je to fakt hodně účinné. Člověk by to ale samozřejmě neměl přehánět. :-P

0
před 4 roky Kamila

Jako holky ani se nedivte, pokud jste přibraly po antině. To je hrozné svinstvo. Já jsem to teda taky brala a ty stavy, co jsem měla, to už bych nikdy nechtěla zažít. Fakt to byl velkolepý hnus. Dneska už jsem mnohem šťastnější a antinu fakt neberu. Jo ale s tou vodou jsem to pak taky měla složitější. A pokud vám někdo radí H2Out, tak vám radí nejlépe jak jen to jde. Žádné čaje ani nic jiného vám fakt nepomůže....

0
před 4 roky Jája

No já se ani moc nedivím, jen mě překvapuje, že jsem pořád nafouknutá i když už jsem antinu vysadila. Asi budu muset vyzkoušet to H2Out, abych trochu splaskla. :-D

0
před 4 roky Terka

Jájo, asi to bude jediná možnost. Taky jsem vysadila prášky, ale pořád jsem byla nafouknutá a nic nepomáhalo. :-/ Ono to je v tělu celkem zažrané, takže to chce buď dlouhodobou detoxikaci, nebo jak píšete brát H2out, aby se tělo pořádně zbavilo vody. Pak už to ale bude v pohodě. Takže ono třeba stačí brát to H2Out třeba dva měsíce a pak už budete mít klid. Kdyby se to náhodou zase vrátilo, můžete zase H2Out začít brát (to ničemu vadit nebude)... =)

0
před 4 roky Helen Meckur

Všechny vás srdečně zdravím, V Rusku vědci přišli s kódovanou vodou. Do čisté vody se zadá kód zdravého orgánu. Mají to patentované. 450 certifikací Bude se otevírat celá Evropa.V Soči se oficiálně otvírá v listopadu,objednávky jsou k dispozici do 10 dnů.Po otevření bude sklad v české republice,kde je možnost mít objednávku do tří dnů. Na výběr Oči, kůže, vlasy, játra, srdce,cévy,imunita,mozek,kosti,svaly,zuby,slinivka,žlučník,ledviny,nadledvinky,ženské orgány,pánské orgány, přes 30 produktů včetně onkologie.Další budou postupně přidávány. Pro informaci: Vědci našli způsob, jak přenést do očištěné vody paměť mladých zdravých buněk lidské tkáně, i vlastností a struktury vodních, léčivých a rostlinných tkání. Působení vody a převod vlastností s názvem "Health Matrix" (tedy přítomnost slova v názvech Matrix). Tato voda v kontaktu s lidskou tkání, donutí živé buňky vnímat životní prostředí, jako mladou a zdravou tkáň, tak ,aby se přizpůsobily těmto podmínkám - chovat se jako buňky zdravé tkáně. Tím se zvyšuje buněčná imunita a regenerační schopnosti tkání. Zajímavost pro Vás- spokojená klientela, finanční dostupnost všem,opravdu účinné. Pondělí - 18.00 web prezentace speaker Pavel Drechsler link http://www.gvolive.com/conference,powermatrix Úterý - 18.00 webinář o produktech speaker Jana Moravcova link http://www.gvolive.com/conference,powermatrix Čtvrtek - 18.00 web prezentace speaker Petra Hamackova link http://www.gvolive.com/conference,powermatrix Registrace je zdarma http://lk.powermatrix.ru/do.control/link/nebeskacesta#reguser Mohu vás také přidat do Facebookové skupiny registrovaných,,.a do skype skupiny také. S pozdravem Helen Meckur tel.:773742489,skype-helen.meckur

0
před 4 roky Pavel

vše vypadá báječně, do doby než za produkt zaplatíte. koupíte si 4 produkty naráz a čekáte měsíc, dva, tři . mezitím sledujete webináře protože chcete vědět kde to vázne. jediné co se dozvíte je že nic nechápete, nejde přece o produkt jde o to přivést co největší počet platících zákazníků.

0
před 3 roky Tati

zeptala bych se svého gynekologa 

0
před 3 roky Ingrid

Chcí vás pozvat na událost, která se koná teď pár dní v daných městech- vše na - http://vegall.czJmenuje se to turné plodnosti :)

0
0
před 3 roky Emma

žádnou antikoncepci :) být čistá a držet se zásady, já čtu tento web- http://www.priroda-zenam.cz

0
před 3 roky eva

přibral asi každý z nás jsou to hormony jako každé jiné. takže zásah do těla. 

0
před 3 roky Jitka

to je nejhorsí , proto jsem ji vysadila.

0
0
před 3 roky Petra

http://vegall.cz
 ano ja také souhlasim :)

0
0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat příspěvek