Seznámení přes internet

0
před 2 roky Jana

Ahoj, jaké jsou vaše zkušenosti se seznamováním přes internet?

0
před 2 roky sharunka03

Já jen ty nejlepší, už mám manžela 3 roky a předtím asi 3 chození a pořád nám to klape :-)

0
před 2 roky Jana

A myslíte si, že je to bezpečné? mám si dávat na něco pozor?

0
před 2 roky sharunka03

Tak to víte, nikdo vám nic nezaručí a co je dnes bezpečné nebo není? Dneska není bezpečné ani,když vyjdete ven před barák,co když Vás srazí auto? :-) Tak hlavně, chtít po tom dotyčném vybraném s kterým se chcete sejít,aby Vám ukázal fotku,jak vypadá,prostě si popovídat a až se budete na to cítit,tak si dejte schůzku a můžete ho třeba otestovat nějak,jestli Vás netahá za nos a hlavně, prohlédnout si ho,jestli je to on a uvidíte pak sama,jestli si padnete do oka nebo ne. Je to někdy běh na dlouhou trať,ale čím dřív začnete, tím dřív se doberete k pozitivnímu výsledku. Kamrádka taky,pořád nemá chlapa myslela si,jak ji někde někdo osloví,nevím no,tak začala chtě nechtě taky přes internet lovit,no s pár se sešla,prý že nic moc,ale asi teď momentálně v tom nepokračuje,takže nevím,kdy ona nějakého bude mít. Je to na každém,jak se do toho moc vloží nebo ne? A tátův kolega,taky si našel partnerku přes internet a to mu už bylo snad něco po čtyřicítce, vzali se a mají spolu děti :-) Tak přeji hodně štěstí ;-)

0
před 2 roky Katka

Já mohu doporučit seznamku http://www.evropska-seznamka.cz/ našla jsem si tam manžela z Rakouska, je velice milý a pozorný.

0
před 2 roky sharunka03

Já měla dvě, jedna byla seznamka.cz a seznamit.cz a už nevím z které vyšel můj nyní manžel :-D

0
před 2 roky Petra

Jojo, mně se také mého manžela povedlo najít právě přes seznamku. Mám pocit, že to bylo edarling, ale nejsem si teď jistá. Takže to vážně funguje... Jestli můžu mít jedno doporučení, tak pokud nevíte jakou seznamku vybrat, tak mrkněte na https://www.lovino.cz/ tam mají srovnání různých českých seznamek. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 12


Přidat příspěvek