Svět zdraví

0
před 4 roky Alča

Znáte? Hubnete s nimi někdo?

0
před 4 roky Věra

Já hubnu s "hubneme pro zdraví", kontakt a informace najdeš na www.hubnuti-ostrava.cz.

0
před 4 roky Sandra

Já chodila do Světa zdraví na konzultace půl roku a moc mi pomohly!

0
před 4 roky Soňik

Sandro, kam jsi chodila a na kolik tě to vyšlo? Zhubla jsi¨?

0
před 4 roky Sandra

Ahoj, na půl roku mě to vyšlo cca na 7 tisíc, vyplatilo se ti. Zhubla jsem 15 kg, začala zdravě jíst a cvičit a můj život nabral nový směr. Chodila jsem do Tábora.

0
před 4 roky Soňik

Aha, tak to je fajn, asi tam taky zajdu aspon na měření.

0
před 4 roky Pavla

neznám a myslím, že hubnout se s tím moc nedá...:) :D ale to je moje osobní averze vůdči všem těmto věcem.

0
před 4 roky Makronka

No, já jsem díky nim změnila celý život :) Po několika neśpěšných pokusech s hubnutím jsem se na ně obrátila a fakt mi pomohly...to je zase moje zkušenost :)

0
před 3 roky Linda

Na jaké odborníky ses obrátila? Kdo ti radil, pomáhal, podporoval?

0
před 3 roky Karla

I mně Ve Světě zdraví opravdu pomohli v těžkých chvílích, kdy jsem potřebovala zhubnout nejen nadbytečná kila, ale už se mi začaly objevovat i zdravotní potíže s nimi spojené. Zvládla jsem to jen díky nim!

0
před 3 roky Jiřinka

Ahoj, to co tady všichni píšete je sice moc hezké, ale takle lidstvo dříve nejedlo, zkus zapřemýšlet jak asi jedli. Jedli sezonní ovoce, jedli maso, které si ulovili, jedli spoustu zeleniny, ryb a hodně pili. Potom se koupali ve studené řece a hráli si.( a jsme opět u toho- otužuj se potom tělo také hubne,hlavně si vytváříš imunitu, člověk dřív neměl mikiny, ani ústřední topení...). Tohle byl celý jejich den plný pohybu,když se utíkali schovat před nebezpečím. A ano ještě v nedávné době jedli lidé max 2x nebo 3x denne, ráno se nasnídali pak šli na pole kde pracovali až do večera a pak se nejedli. A ano jedli chléb neboť byl domácí a pak veškerou energii spálili na polích. Co tím chci říct: Přečti si knížku: Jídlo na prvním míste( whole30) nebo Primal Blueprint od Marka S. a pak novou knížku, která teď vyšla v CZ Svoboda v Jídle. Stravuj se jako naši předci. tzn: jíš 3- max 4 denně, ale 3 jídla denně stačí. Žaludek si taky musí odpočinout. Jez maso,ryby,vajička, hodně zeleniny a kousek ovoce. Nic jiného nejez,po dobu 30 dní. pak postupně zařazuj potraviny abys věděla která ti nedělá dobře a tý se budeš vyhýbat a dáš si jí jen když na ní budeš mít opravdu chuť- musíš si vždy říct: " Stojí mi to za to?"...budeš možná překvapené ale 3 jídla denně opravdu stačí, hlavně se tomu neříká snídaně ani oběd... ale první, druhé a třetí jídlo. Takže můžeš jíst ráno maso,kuřeíc stehno apod. První jídlo o 3 vajíčkách,kupě zeleniny a kousku ovoce tě zasytí a dá ti mnohem více energie až na 4 hodiny. Než nějaký sladká koláč z kterého se uvolňují rychlé sacharidy a putují hned do tuků. Doporučuji sledovat skupinu- Just Good, instagram veru_niee a tam i psát veškeré dotazy. Sama jsem whole30 jela to hubnutí jde sama a je to bonus, v tomto programu jde o to být svobodný a ne otrok jídla, rozhodovat sám za sebe. Hlavně se mi zlepšil spánek a energie, zažívání a mnoho dalších problémů, doporučuji pro ty kteří bojují se střevama. Ale užívat k tomu nějaké léky ale bez cukru. doporčuji: http://vegall.cz/clanek/zobrazit/specialni-baleni-immun44-v-lekarnach

0
před 3 roky Linda

Je, tak tuhle zprávu jsme si snad už všichni přečetli snad ve všech diskuzích, ne? :/ Uvědom te si Jiřinko, že my už nežijeme v době kamenné!

0
před 3 roky Terezie

No, jistě! Tohle je trochu mimo... Myslím, že nikomu z nás už nebude stačit jedno jídlo za týden... Prostě jediná správná cesta je zdravý životní styl :)

0
před 3 roky Radka

No, musím teda říct, že moje hubnoucí cesta byla teda dost pestrá... Od diety, přes hladovky a pod... Nic nefungovalo! Až jsem se odvážila zajít do centra Světa zdraví a můj život se úpln změnil... :) Určitě doporučuji zajít, stojí to za to! Výsledek e fakt parádní!

0
před 3 roky Jiřinka

Jedno jídlo za týden jsem ani nepsala :D přečtěte si více o primmal a whole 30...a SVOBODU v jídle a uvidíte. Ano musela jsem ji napsat všude protože nesmyslný prachy který vkládáte do svet zdaaví, naturhaus nebo jiný kraviny. takže otevřete oči. zhubnout umí každej ale udržet už ne . stači vyřadit to co naše tělo nepotřebuje, mnohdy si myslíte že jo, ale to že na to máte chut vy neznamená že je to dobrý pro vaše tělo. Zkuste přemýšlet co třeba dáte tělu tím velkým množstvím cukru, nápojů a sr*ček :D ? nic.. stačí vám přírodní zdroje, žádné polotovary. Jen maso, vajíčka, ryby a kousek ovoce, jen ráno a vždy s jídlem... Hlavně my bychom se měla ridit telem. ne chutema...telo si nerika o cukr a sladkosti ale to tělo a vás nevyvážený jídelnicek. 

0
0
před 3 roky Žanda

Na jejich www.svet-zdravi.cz jsem se dočetla, že mohou k nim docházet i děti. Má někdo zkušenost?

0
před 3 roky jana

nikam nechodte, jen z vás sajou peníze.

0
před 3 roky Martina

Já doporčuji jíst tak jak si tělo řekne. Každý jsme jiný.
http://vegall.cz

0
před 3 roky Gitule

Já osobně zkušenost děti a svět zdraví nemám, ale kolegyně dochází s dcerou společně. Chválí si jejich přístup.

0
před 3 roky Emma

Buďte ráda, sosají jen z vás peníze. Můžete jíst normální dostupné potraviny, je jasné že je lepší kvalitní maso, ovoce a zelenina. Ale nepotřebujete nějaké speciální mouky ani vločky. více článků o stravování najdete zde- http://www.priroda-zenam.cz

0
před 3 roky Laurina

Svět zdraví znám, v loňském roce jsem k nim docházela. Zhubla jsem pár kilo. Důležité pro mě bylo to, že jsem se naučila jak se mám správně stravovat.

0
před 3 roky Erika

Laurino, co znamená "pár kilo"? A jak jsem i to udržela? A jak pak probíhá další spolupráce o zhubnutí?

0
před 3 roky Emma

Laura: a kolik z vás vytáhly??

0
před 3 roky Laurina

Docházela jsem k nim 10 měsíců, zhubla jsem 9kg. Zlepšil se mě celkově zdravotní stav, hlavně mě přestaly bolet kolena.

0
před 3 roky Emma

Laurino: a kolik z vás vytáhly:??

0
před 3 roky Simula

Já si objednala v jejich poradně základní diagnostiku organismu.Stojí 200 Kč, což není tak moc. Pak se rozhodnu co dál...

0
před 3 roky Jarmula

Co vám při té diagnostice organismu zjistili? Má to pak vliv na další doocházení do světa zdraví?

0
před 3 roky Verča

Nooo, tak přesně tohle by zajímalo i mě. Velmi zajímavá a přínostá otázka :)

0
před 3 roky Štěpule

N jejich wwww.svet-zdravi.cz je toho popsáno dost, kdo má zájem tak se pro ně rozhodne, no a kdo ne tak ne. Je to každého věc s kým chce hubnout.

0
před 3 roky Monika

Myslim,že když se jednou přihlásíte tak vás pak budou obírat, kdyz jsem chodila do naturhousu,tak mi cpali nějakou vlákninu apod. Dokud jsem si to nekoupila tak nic dál nebylo. A přitom to bylo obyjčený ale za to pěkně předražený. Zhubnout člověk dokáže i bez nějakých dopl%nku nebo sr*cek. Stačí pořádný kvalitní potraviny, hlavně bilkoviny a tuky, nejlepší je nizkosacharidova strava :) jen na ty chutě stačí nějaký přírodní doplňek stravy třeba Immun 44 kapsle či sirup

0
0
před 3 roky Barbora

Pomohli vám na celulitidu? Co by jste doporučovali, abych se jí zbavila.

0
před 3 roky Miluška

hodně pít a pohyb :) přečti si články- http://www.priroda-zenam.cz

0
před 3 roky Sarka

Celulitida je docela problém, kámoška mě poradila ať při cvičení používám na to speciální legíny.

0
před 3 roky Barbora

Jaké legíny se na to používají?

0
před 3 roky Sarka

Od nej legíny anticelulitidní, mají vroubky a masírováním pokožky celulitida zmizí.

0
před 3 roky Hana

Ahoj trpím silnou nadváhou a ráda bych vyhledala tým odborníků aby mi s tím pomohli.Nevím kam zajít.Je toho na trhu hodně a tak bych ráda něco na doporučení.

0
před 3 roky Petra

Já mám velmi dobré zkušenosti se svet-zdraví.cz já jsem tam docházela sama a kamarádka tam docházela s dcerou a také si to chválila.

0
před 3 roky Adam

Díky nim se mi podařilo krásně shodit přebytečná kila.

0
před 3 roky Eda

Také  mohu doporučit.

0
0
0
0
před 2 roky Zuzka

Tak jsem se odhodlala a taky se zapsala u světa zdraví. Hrozně mě namotivovaly ty vaše příběhy a pokroky tak jsem zvědavá, jak se to povede mně.

0
před 2 roky Fanča

O světě zdraví jsem slyšela, na jejich www.svet-zdravi.czdoporučují si nechat u nich udělat základní diagnostiku organismu.

0
před 2 roky Vendaa

O té diagnostice uvažuji. Pak se uvidí.

0
před 2 roky Marky

Doporučení udělat si ve světě zdraví  diagnostiku organismu je výborné, pak se lépe stanovuje hubnoucí plán.

0
před 2 roky Alena

já se světem zdraví absolvovala program, kdy mi udělali jídelníček a docházela jsem pravidelně na konzultace, podařilo se mi díky tomu zhubnout přes 10kg

0
před 2 roky Dita

Ano, toto jsem se dočetla na www.svet-zdravi.cz, udělají vám diagnostiku organismu a na jejím základě vám udělají hubnoucí plán.

0
před 2 roky Lilinka

Takto mě poradili přímo na pobočce světa zdraví u nás ve městě.

0
před 2 roky Hanka

Jo super práce s nima,mohu taky doporučit

0
před 2 roky Pavla

Dobrý den, má někdo dlouhodobější zkušenost se světem zdraví? Zkoušel někdo přímo ten jejich hubnoucí program?

0
před 2 roky Helga

Moje sestra s nimi zhubla a je spokojená. Pročtěte si důkladně www.svet-zdravi.cz a tam se hodně dozvíte.

0
před 2 roky Kajka

Ahoj Pavli, moje máma se světem zdraví hubla a zhubla 15 kg!

0
před 2 roky Pavla

Teda a nevíš, na kolik ji to vyšlo? Měla ten dlouhodobější plán?

0
před 2 roky Kajka

No přesně to nevím, nebylo to zrovna málo, ale zase to stálo za to, přece jen 15 kg je hafo, zvlášť, když máš kvůli váze i zdravotní problémy. Zkoušela hubnout sama, různé diety, ale bohužel bez účinků, až se světem zdraví se jí to povedlo.

0
před 2 roky Míša

Helgo a kolik a za jak dlouho zhubla?

0
před 2 roky Pavla

Jasně...mohla by ses jí zeptat, jestli by tu poradnu doporučila ostatním?

0
před 2 roky Helga

Sestra do světa zdraví docházela skoro rok, zhubla deset kilogramů.

0
před 2 roky Broňa

Dostala jsem poukaz do světa zdraví. Zašla jsem k nim na úvodní konzultaci, hned jsem si domluvila, že budu k nim docházet.

0
před 2 roky Soňa

Znám ho jenom z doslechu, ale nemám odvahu se jít někomu svěřovat se svými problémy s váhou.

0
před 2 roky Ajina

Zkuste si Soňo projít www.svet-zdravi.cz a tam najdete spoustu příběhů a určitě si dodáte odvahu.

0
před 2 roky Soňa

Dala jsem na vaši radu a opravdu je tam spoustu lidí, kteří s nimi zhubli a ještě o tom napsali.

0
před 2 roky Ajina

No a vy to Soňo taky zkusíte? Určitě neprohloupíte.

0
před 2 roky Soňa

Zkusím se objednat na diagnostiku organismu a pak uvidím, jak se rozhodnu.

0
před 2 roky Dagmar

Je dobré takto začít, protože výživová poradkyně může podle toho nastavit hubnoucí plán a sestavit vyvážený jídelníček.

0
před 2 roky Zita

Já nevím, jejich ceny jsou docela vysoké. Kamarádka co u nich zhubla zase nabrala zpátky.

0
před 2 roky Zdenda

Asi vaše kamarádka Zito nemá pevnou vůli o to více se měla snažit, když do sebe nainvestovala.

0
před 2 roky Ivča

Pokud někdo chce zhubnout, určitě si to musí srovnat v hlavě. Jenom docházet k výživovému poradci nestačí. Největší podíl musíte mít vy.

0
před 2 roky Monika

Mě stačilo si pročíst www.svet-zdravi.cz, spoustu příběhu jak se komu podařilo upravit váhu a zkusila jsem to s nimi.

0
před 2 roky Milky

No, nevím jestli by mě stačilo si číst, ale každopádně o světě zdraví jsem toho slyšela hodně a většinou pozitivně. Tak kdo s nimi chce hubnou, hurá do toho.

0
před 2 roky Zuzina

A vy sama uvažujete k nim zajít a hubnout s nimi?

0
před 2 roky Milky

Určitě si nechám ve Světě zdraví udělat diagnostiku organismu a pak se uvidí.

0
před 2 roky Zuzina

Děláte dobře, já už s nimi hubnu, mám skvělou výživovou poradkyni. Zatím se mě to líbí a jsem spokojená.

0
před 2 roky Milky

Na www.svet-zdravi.cz jsem objevila, že mají akci na analýzu těla s rozborem krve.

0
před 11 měsíci Alina

Svět zdraví jsem poznala díky diskuzím a recenzím. Hubnu s nimi už šest měsíců. Zatím jsem spokojená.

0
před 11 měsíci Melánie

A kolik chcete nebo potřebujete Alino zhubnout?  Jámám taky nadváhu a rozhoduji se jestli to mám zkusit sama nebo s odborníky.

0
před 11 měsíci Alina

No potřebuji dostat dole dvacet kilogramů, prý je to reálné tak za 14 měsíců,

0
před 11 měsíci Melánie

Jsem na tom podobně, mám nadváhu přes dvacet kilogramů. Ale sama to nezvládnu, takže jsou jedinou možností odborníci z www.svet-zdravi.cz.

0
před 10 měsíci Síma

Jenom jsem o nich slyšela, neznám je, ale určitě si k nim zajdu na diagnostiku organismu. Nějaké kilo bych taky potřebovala dát dole.

0
před 10 měsíci Dášena

Za mě Svět zdraví co se týká hubnutí s jejich odborníky patří mezi špičku. Poradili, podrželi, poradkyně byla velmi příjemná. Vše bylo sice na mě, ale s takovou pomocí to šlo výborně.

0
před 10 měsíci Síma

No a kolik jste zhubla a za jak dlouho? Každému to trvá jinak.

0
před 10 měsíci Dášena

No mě to trvalo docela dlouho. Zhubla jsem patnáct kilogramů za rok a půl. Ze začátku to šlo, ale pak se mě váha zastavila a hubla jsem pomalu.

0
před 10 měsíci Karla

Svět zdraví osobně neznám, pouze z doslechu od kolegyně, hubla s nimi. Byla moc spokojená, doporučuje mě, abych k nim zašla na konzultaci.

0
před 10 měsíci Emka

Pokud chcete opravdu hubnout, tak je to dobrá volba.

0
před 10 měsíci Karel

Rozhodl jsem se a už jsem se objednal na diagnostiku organismu, s hubnutím to myslím vážně.

0
před 10 měsíci Emka

Na www.svet-zdravi.cz doporučují nechat si udělat diagnostiku organismu, taky jste tak postupovali?

0
před 10 měsíci Emka

Já ano, chtěla jsem vědět, jak na tom jsem, a pokud to doporučují ví proč.

0
před 10 měsíci Verča

Svět zdraví znám jenom z doslechu, a začíná se mě čím dál víc líbit.

0
před 9 měsíci Ariana

Já je neznala, začala jsem se o ně zajímat, mám za sebou úvodní konzultaci a půjdu s nimi do hubnutí.

0
před 9 měsíci Verča

Kolik by jste chtěla zhubnout? Nebo je vám to jedno.

0
před 9 měsíci Ariana

Chtěla bych zhubnout aspoň deset kilogramů. Udělám proto všechno co mě poradí ve Světě zdraví.

0
před 9 měsíci Verča

Nakonec jsem se do Světa zdraví objednala na konzultaci a diagnostiku organismu. Musím už konečně se svou nadváhou něco udělat.

0
před 9 měsíci Irma

Zhubla jsem s nimi dvanáct kilogramů, váhu si držím i díky receptům, které čerpám z www.svet-zdravi.cz.

0
před 9 měsíci Zdena

Ty jejich recepty jsou zdravé, přesto chutné. Taky podle nich ráda vařím.

0
před 9 měsíci Mirka

A znáte Zdeno Svět zdraví i ze zkušeností, jakože jste s nimi třeba hubla?

0
před 8 měsíci Zdena

Znám, nedávno jsem s nimi hubla.

0
před 8 měsíci Helča

A o kolik jste váhu snížila? A hlavně držíte si ji?

0
před 8 měsíci Zdena

Za devět měsíců se mě podařilo zhubnout deset kilogramů. Váhu si držím i díky skvělým receptům, které mají na www.svet-zdravi.cz.

0
před 8 měsíci Helča

To je hodně inspirativní, držím palce, ať si váhu udržíte.

0
před 7 měsíci Bony

Ten Svět zdraví je hodně diskutovaný a kladně. Moc mě to zaujalo. Mám taky problém s váhou.

0
před 7 měsíci Emka

No a chcete taky hubnout se Světem zdraví?

0
před 7 měsíci Bony

Rozhodla jsem se, že ano. Po přečtení příběhů jejich klientů jsem se definitivně rozhodla. Jsou moc inspirativní.

0
před 7 měsíci Emka

Pro začátek si nechám udělat diagnostiku organismu, ať zjistím jak na tom jsem a pak se rozhodnu.

0
před 7 měsíci Helga

To je dobré rozhodnutí, na základě jejich výsledků se pak dobře sestavuje výživové poradkyni hubnoucí plán.

0
před 7 měsíci Mína

Oni to dokonce přímo doporučují na jejich www.svet-zdravi.cz.

0
před 7 měsíci Hanka

Holky, jak to teď před svátkama zvládáte ? Mě to láká zhřešit moc, moc ... vůbec nevím jak to zvládnu bez toho aniž bych nepřibrala :(

0
před 7 měsíci Silvie

Já pořád jedu podle těch jejich receptů a cukroví dělám taky podle nich, to si dopřeju .. k Vánocům to prostě patří .. hold zařadím více pohybu :) tady jsou recepty tak se mrkni https://www.svet-zdravi.cz/recepty/vanocni-recepty

0
před 7 měsíci Ninka

podle těch receptů jsem pekla loni a bomba ! nikdy jsem si nemyslela, že i v dietě si budu moct dopřát :)

0
před 7 měsíci Mia

Jakou dobu s nimi tak spolupracujete ?

0
před 6 měsíci Aliona

Určitě vše o pevné vůli, pokud už se vám podařilo zhubnout, tak je potřeba si váhu udržet, a dá se to zvládnout i přes vánoce. Dnes je dost receptů a hlavně možností mlsat zdravě. A ve Světě zdraví to ví, takže jejich recepty jsou zdravé a také chutné.

0
před 6 měsíci Silvie

Já jsem byla u Světa zdraví přes rok :)

0
před 6 měsíci Mia

A kolik jste Silvie zhubla?

0
před 6 měsíci Silvie

Dala jsem dole dvanáct kilogramů. Teď se je snažím udržet.

0
před 6 měsíci Elen

Jéé dívala jsem se, že změnili webovky je to možné ? https://www.nutriadapt.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 1


Přidat příspěvek