Uklid domacnosti

0
před 3 roky Jana

Zdravim, premyslime o domaci hospodyni, mate nekdo zkusenosti? Docela se mi zamlouva tato nabidka. Jde o to, ze jsme celkem casto doma a proto bychom potrebovali, abychom se mohli podle nasi potreby. Mate nekdo zkusenosti s tou firmou? Diky moc, Jana

0
před 3 roky Klára

Jak doma čistíte spáry v koupelně?

0
před 3 roky Eva

Já pomocí parního čističe, je to nejjednodušší cesta ke krásně čisté koupelně

0
před 3 roky Klára

A jaký parní čistič na to používáte prosím? kde jste ho koupila?

0
0
před 2 roky Perlička

Kvalitní čistící prostředky a za dobrou cenu naleznete zde: https://www.apexsystems.cz/katalog/cistici-pripravky-pro-prodejny-kancelare-skoly-8/ . Naše firma od nich objednává dlouhodobě a jsme spokojeni.

0
před 7 měsíci Petr

Jestli můžu mít jeden tip, tak pokud doma potřebujete udělat velký úklid, tak si zadejte poptávku na tento poptávkový portál: http://www.trhpoptavek.cz/ Já to přesně takto udělal dva týdny zpět a ozvala se mi jedna paní, která mi doma uklidila tak, že jsem to tam málem vůbec nepoznal. Super je i to, že za to nechtěla moc peněz. :)

0
před 7 měsíci Anička0258

Mně s úklidem nikdo nepomáhá, ale hodila by se mi nějaká šikovná síla na mytí oken. Ať se snažím jakkoliv, tak mám na oknech vždy šmouhy. Už jsem vyzkoušela snad všechno, ale nikdy nejsou okna dokonale čistá. Máme velká plastová okna z https://www.jis.cz/plastova-okna/ , takže je mytí samo o sobě dost velká dřina.

0
před 2 měsíci Míla

Já si třeba doma taky uklízím sama. Zrovna teď plánuji velký jarní úklid. Vidím to tak, že začnu se svým šatníkem. To totiž bude nejtěžší. Určitě tam bude plno věcí, které už nenosím a nosit nebudu. Většinou takové věci ale nevyhazuju. Třeba tento second hand https://www.onlinesekac.cz/ takové věci vykupuje, takže se na tom dá i nějaká koruna vydělat.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 10


Přidat příspěvek