Vadí někomu prosazovat zdravý životní styl? Asi ano ...

0
před 4 roky Petr

Našel jsem jeden článek, který očerňuje firmu, které se snaží razit zdravý životní styl. Nepsal bych to, kdybych v té firmě nepracoval a nevěděl, že to co je tam napsáno, je absolutní nesmysl.
Podle mě buď to píše konkurence nebo lidé, co "nefandí" zdravému životnímu stylu.
Už několik let pracují pro firmu Clear World, která se snaží nahradit chemické přípravky ekologickým čištěním (jak v domácnostech, tak ve větších organizacích, školách apod.). Působíme v poměrně revoluční oblasti, přesto nejsme jediní, kdo se snaží s ekologickým čištěním uspět. A evidentně je někomu trnem v oku, že se nám daří. Na internetu se totiž objevili recenze, které se snaží nás představit v co nejhorším světle.
Moje zkušenosti jsou přesně opačné
Na internetu se o Clear Worldu mj. píše, že jsou to podvodníci, vymývají hlavy a prodávají použité čističe, které vydávají za nové. No jo, zobecňování a přesvědčování veřejnosti, že jeden problém je stálým a dlouhodobým problémem firmy. Přitom kdo může vědět, kde je vlastně pravda, když zmíněnou recenzi vložil člověk anonymně pod smyšleným jménem.
Nevím, kdo tyto recenze píše, osobně jsem se s nespokojeným zákazníkem nikdy nesetkal. Dokonce se domnívám, že není důvod být nespokojený. Nejsem si vědom toho, že bych někomu vymýval mozek. Nic takového po nás nikdo nechce. Se zaměstnavatelem i kolegy vycházím dobře. Když jsem nastoupil, prošel jsem školením a v žádném se neradilo, abychom klienty do něčeho tlačili a vnucovali jim služby navíc.
Jak málo stačí k pošpinění dobrého jména
Skutečně mě nenapadá jiné vysvětlení, než že to dělá konkurence. Vystopovat to nijak nemůžeme. Na internet si každý napíše, co chce, vždyť ti lidé ani nejsou podepsaní svým jménem. Možná se jedná i o některé opravdové zákazníky, kteří s něčím nebyli zcela spokojení, a když viděli recenze na internetu, přidali se a ještě si trochu přisadili, aby firmě Clear World uškodili. Ale nechce se mi věřit, že by to všechno byla pravda.
Pro zákazníky je pak těžké vybrat si, čemu věřit. Přidávám svůj názor a třeba s ním někdo nebude souhlasit. Každopádně si myslím, že jedinou jistotou je zkouška na vlastní kůži. Pak si uděláte obrázek sami. Rejpaly upozorňuji, že nejde o reklamu pro společnost, ale moji vlastní zkušenost z pozice zaměstnance. Budu rád za vaše názory. Díky, Petr S.


0
před 4 roky Lukáš

já jsem rád, že někdo prosazuje zdravý životní...:)

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 11


Přidat příspěvek