Zkušenosti s hot yogou ?

0
před 5 lety Miška88

čau , zdravím.. máte nějaké zkušenosti s hot yogou? v čem konkrétně to člověku pomůže ? jak to funguje ? kamarádka o tom pořád vykládá a já bych chtěla znám názor a pohled ostatních :) děkuji

0
před 5 lety Tantrarej

Je to něco úžasného.! Já chodím na to už 15 dní a cítím se nádherně! je to takové rychlejší cvičení ale samozřejmě jako každé cvičení ti to nic nepomůže když své tělo budeš zatěžovat nezdravým jídlem, kouřením, alkoholem, prostě všechno souvisí se vším
Mě pomohla hlavně v psychice a dodala mě sebevědomí. Je to nádherný pocit, když domů odcházíte nabití energií .Určitě to zkuste , třeba se vám to zalíbí jako mě a pak budete pravidelnou návštěvnicí. 

0
před 5 lety Miška88

A kde na to chodíte? jakého máte instruktora? je schopný? jak sváma zachází ? vychází vám vstříc ?

0
před 5 lety Tantrarej

instruktora mám parádního! nemůžu si stěžovat, strašně jsem se bála,že budu působit jako kopyto ale jsou tam moc milí 
http://www.hotyoga42.cz/ mrkněte , nevím jestli bydlíte někde poblíž, ale do toho centra jsem se zamilovala 

0
před 5 lety mišuška002

jako to je něco jako normální yoga ? tak to si můžu zapnout na netu a cvičit doma ne ? nevyjde to nastejně? není to mrhání penízků ?

0
před 5 lety Tantrarej

podle mě je to daleko lepší ve skupině .. člověk se víc motivuje a je to daleko profesionálnější než doma si křivit tělo před videem . Takhle aspon víte, že cvičíte dobře  a neubližujete si .. 

0
před 5 lety chococake

Taky se přidávám a souhlasím, cvičení ve společnosti s trenérem vás posune na novou hranici. taky chodím do hot yogy42, třeba se někdy potkáme :))))

0
před 5 lety Tantrarej

Chodíte každý den ? máte ten jejich zvýhodněný program ?  kdyžtak na mě mrkněte , můžeme si popovídat a předat zkušenosti. Jsem taková malá hubeňounká blondýnka v modrém. Budu  se těšit :)

0
před 5 lety toulka

Hotyoga42 je asi nejspolehlivější v Praze, jsem spokojená, jinde to nemám chuť zkoušet ↑ takže souhlas

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 12


Přidat příspěvek