zkušenosti s kuchyní oresi

0
před 4 roky Jana

Ahojda lidi, řeším teď takové dilema… S manželem stavíme dům a máme trošku problém s tím, abychom si vybrali a dohodli kuchyň. Manžel mi chvíli tvrdí to a potom ono ( asi to známe všechny :D ) a tak bych se chtěla aspoň zeptat na zkušenosti, jaké kdo máte s Oresi, to je totiž u nás doma momentálně ožehavé téma a jelikož jsme kuchyň ještě nikdy nezařizovali, tak ani nevím co od toho čekat…. Mám tam jednu kuchyň favoritku, ale ráda bych slyšela nějaké zkušenosti nebo recenze na jejich kuchyně….:) A raději teď s těmi co vyrábí, na nějaké názory jsem totiž už na webu narazila, ale to bylo na nějaké staré kuchyně a né na ty co dělají teď, tak předem moc děkuji za všechny případné odpověd…:) Jana…

0
před 4 roky Týnka

od firmy nic nemám, ale s mužem bych doporučila tolik o tom nediskutovat..:D Je lepší jim rovnou ukázat co chceš a hotovo..:D

0
před 4 roky Ilona Novotná

souhlasím s Týnkou=D Nejlepší ukázat, vzít a je to=D Nebo se tam zajděte podívat spolu, třeba se vám něco zalíbí oboum=)

0
před 4 roky Jana

Holky, máte pravdu, že já se s ním o tom dohaduju..:D Ale on to prý bude platit, tak by chtěl taky mít nějaký slovo.

0
před 4 roky Anna R.

Ahojky Jani, já teda kuchyň od oresi mám už 3měsíce a zatím spokojenost, ale nechala jsem si udělat jen dolti a do paneláku, předpokládám, že když to máte do domečku, tak bude kuchyň asi maličko větší.Ale já jsem zatím se vším spokojená, hlavně co bych ti doporučila, tak nech si poradit se spotřebiči, maličko jsem si za to teda připlatila, ale jsem moc spokojená, že mi to tak vybavili.

0
před 4 roky Mirka Dlouhá

Já jsem spíš pro truhláře, nejlíp nějakého známého….. nezlob se, ale do žádného studia bych nešla.

0
před 4 roky Lenka

Mirko, nevím proč nejít do studia, naopak… bydlím ve větším městě a vidím sama, že sehnat někoho solidního na truhlařinu je pořádný problém, takže si myslím že kuchyňský studia jsou super a na oresi jsem v poslední době slyšela docela dobrý věci, ale sama od nich nic nemám…

0
před 4 roky Jana

Ahoj Mirko, jak píše Lenka, stavíme u většího města a raději si zajdu do studia, kde rovnou vidím jak +- bude moje kuchyň vypadat, než něco do truhláře, do toho bych vážně nešla, už vůbec ne v našem případě.

0
před 4 roky Klára Staňová

Ahojík Jani, souhlasím s Tebou s tím studiem, jen jestli chceš, tak já osobně mám zkušenosti s Oresi a mám kuchyň už rok a půl, kdybys chtěla ráda pošlu na email fotky:) Já jsem s nimi byla spokojená:)

0
před 4 roky Jana

Ahoj Klárko, to bys byla moc hodná... Mohla bych se Tě zeptat, jak dlouho jste na kuchyň čekali a jak dlouho to vlastně trvalo, než jste se rozhodli pro konkrétní kuchyň atp...

0
před 4 roky Klara Staňová

 jasně... tak my jsme hlavně předem věděli co od kuchyně chceme a jak má vypadat, naštěstí v tomhle s manželem máme stejný vkus, ale pak to šlo na pobočce docela dobře a rychle, jednou jsme jen poupravili jejich návrh, ale pak jsme vlastně po zaplacení zálohy za dva měsíce kuchyň doma měli a hlavně se s nimi dá na celkem dost věcech domluvit, jáj sem třeba byla ráda, že se zbyvili naší staré kuchyně, nevím totiž jak bychom stěhovali tu starou hrůzu a hlavně kam s ní, protože nikde okolo žádný sběrný dvůr nemáme...

0
před 4 roky Jana

s tím sběrným dvorem jsme my v pohodě, ale moc děkuju za zkušenosti..:) Kdyby byla hodná, poslala by jsi mi na ten email fotečky? Moc děkuji...:)

0
před 4 roky Jana

prosím pošli mi to na janulinka25@post.cz

0
před 4 roky Klára Staňová

Už jsem Ti je tam naposílalaJ

0
před 4 roky Radka

Holky, koukám, že se tu celkem debatuje o Oresi, osobně s nimi mám celkem také dobře zkušenosti... Nevím co od nich přesně očekáváte, u nás to bylo jasný, jen nová kuchyň, kterou jsem měla vlastně promyšlenou do detailu, takže za sebe spokojenost, ale jak se tady už psalo, nejlepší je se tam jít podívat, zkusit třeba i se k lince postavit atp..:) To mě hodně pomohlo při rozhodování.

0
před 4 roky Danča

Za sebe s oreskou zkušenosti mám  a je to v pohodě, kuchyně mají hezky, ale za ty topíkový se člověk musí připlatit, já jsem šla do té jejich nejlevnější řady… Sice tam asi nemám tolik vychytávek, protože na to by jsme prostě neměli, ale jinak nemám co bych dodala… Za tu cenu jsme dostali dobrou kuchyň…

0
před 4 roky Andreá Dobrná

Jani, my od Oresky kuchyń máme... Ale nevím jestli to pro Tebe bude nějaké aktuální, protože jí mýme přes 10 let a nevím jaké jsou poměry v Oresi dneska. Ale za nás byl přístup dobrý a cena taková střední-.. Koukala jsem na webovky co nabízí dneska a je to rozhodně rozdíl (hlavně teda v tom vzhledu kuchyní), ale já jsem za naší kuchyň ráda, není důvod něco měnit.

0
před 4 roky Kamila

Zdravím holky, ty kuchyně co jsou teď u oresi jsou fajn, takový moderní i v těch nižších řadách se podle mě dá dobře vybrat, jen je dobrý se kouknout u nich i na spotřebiče, protože co jsme u nich objednávali kuchyň tak jsem si všimla, že ceny mají dost podobný třeba těm co jsou i na heuréce, takže v paráda.

0
před 4 roky Miriam Fléglová

Všechny zdravím, já bych jen ráda přispěla tou troškou do mlýna a sdílela zkušenosti co jsem měla možnost s Oresi minulý rok podstoupit. Už jsme řešili kuchyň dlouho, takže když jsme rozhodli že novou kuchyň už opravdu akutně potřebujeme, měli jsme udělané i finanční rezervy, takže jsem si mohla vybírat jak jsem jen chtěla. Proto jsem u Oresi šla do té jejich maličko dražší řady, kde jsem si vybrala kuchyň ze světlého dřeva- další doplňky, jako úchytky, dřez, kohoutek, jsem pak vybírala s jejich designérkou. Za sebe jsem byla s touto částí spokojená, až dokud nám nepřijeli montovat kuchyň jsem neměla s ničím problém, po tom co u nás byla jejich montážní parta, jsem si řekla že příště si to obšancujeme jinak. Chlapi sice byli slušní, odvedli dobrou práci, ale jak bylo léto tak se asi spotili víc než bylo třeba a já po nich potom mohla celý den jen luftovat. Sice to všechno udělali dobře, ale za ten smrádek mi to nestálo.

0
před 3 roky Bali

Nechala jsem si udělat návrh, kde mi rovnou řekli i cenu, takže jsem věděla do čeho jdu. Doporučuju jít na pobočku a taky si nechat udělat návrh kuchyně, dobře vám tam poradí, hlavně si budete moct říct co přesně chcete. U nás montáž probíhala v pořádku, akorát jsme potřebovali posunout termín, ale nebyl to žádný problém.

0
před 3 roky Vendy

Já mám kuchyň od oresi už nějaký pátek, ale než jsem se pro ni rozhodla prošla jsem hodně studií. Podle mě je to nejlepší, alespoň zjistíte co přesně chcete a co vám nejvíce vyhovuje. Já chtěla na malý prostor vměstnat úplně všechno, a nejhezčí návrh mi udělali právě u oresi, bylo to sice trochu dražší, ale kuchyň má všechno co má mít a ještě je praktická.

0
před 3 roky Lucka

Od oresi mám kuchyň asi 4 roky a jsem s ní spokojená. Minulý rok jsem musela vyreklamovat jedny dvířka, ale stačil telefonát a firma nám asi do týdne přivezla nové. Je dobré že je u nich ta záruka na 7 let. 

0
před 3 roky Eliška

Hele já mám kuchyni od oresi už nějaký pátek, koupila jsem si řadu livanza v dřevě, není to žádná designová hitovka, ale zas alespoň tak rychle nezestárne. Nejvíc spokojená jsem asi s vychytávkami, které nabízí, určitě si to skočte na pobočku omrknout, ať víte do čeho jdete. 

0
před 3 roky Míša

Pro mě byl nejlepší ten návrh, chtěla jsem hned vědět do čeho jdu a hlavně jak to bude vypadat, záleželo mi hodně na vzhledu. Mám teď pěknou světlou rohovou kuchyň se kterou jsem fakt spokojená. :)

0
před 3 roky Bára F.

Pro mě bylo dobrý že když jsem si kuchyň zařizovala já tak měli u oresi asi zrovna nějakou akci a ten návrh byl zdarma, takže jsem toho trošku využila a s tou návrhářkou tam seděla asi 2 hodiny :D

0
před 3 roky Radka

Než jsem si kuchyni koupila, prolezla jsem hodně stránek na internetu o tom, co se teď v kuchyni nosí a až pak si teprve kuchyň vybírala a nejvíc mi vyhovovala ta kuchyň od oresi, nějaká z té řady baformat nebo jak se to jmenovalo, při tom návrhu jsem byla dost načepýřená, protože mi přišlo že ta paní vůbec nevěděla co chci, ale nakonec to dopadlo dobře, hlavně že mám velkou ledničku a myčku, u nás se hodně jí a po těch letech co jsem musela nádobí mejt v ruce je to jako nebe a dudy.

0
před 3 roky Nela

Ahoj Radko, můžu se zeptat jaké spotřebiče od oresi máte? chtěla bych totiž taky nějakou pořádně velkou ledničku. Já teď u nich plánuju kuchyň, budu jí mít teda až na jaře, ale chci se připravit na všechno, a nad spotřebičema furt váhám.

0
před 3 roky Radka

Ahoj Nelo, hele já mám spotřebiče od elektroluxu, měla jsem je už v té staré kuchyni tak jsem je jen vyměnila za novější, a taky jsem to zrovna chytla dobře že mi na ně oresi dalo nějakou malou slevu, ale nic moc velkýho to nebylo, lepší ale než nic. Jestli chceš ale velkou ledničku tak nevim jestli nějakou takovou maj, já mám takovou tu klasiku.

0
před 3 roky Laura

Dobrý den, zajímalo by mě jestli tu má někdo kuchyň v bílé barvě, viděla jsem celo bílou kuchyň v jednou pořadu a moc se mi to líbilo, dost nad ní uvažuju kvůli tomu že celý byt máme dost do světlých barev, ale bojím se aby údržba kuchyně nebyl masakr.

0
před 3 roky Daisy

Já kuchyni v bílém dekoru mám, a nic hrozného to není, co ale doporučím je k té bílé dát tmavou pracovní desku, přece jenom na ní je nepořádku nejvíc a na té tmavé se to víc ztratí, a i to vypadá dobře, já jí mám udělanou z tmavého dřeva od oresi. Uklízím jednou jí pořádně jednou týdně, na ty bílé plochy stačí vzít vlhčený ubrousek aby otisky zmizeli, jinak nic.

0
před 2 roky Jitka

mám kuchyň od oresi a jsem s ní spokojená, až co se týče vzhledu, dělali jsme ji asi před 10 lety a od té doby se změnil celkový vzhled bytu, tak se chci zeptat, myslíte že by mi u nich mohli změnit jenom dekor skříněk? Ráda bych aby nám kuchyni zase ladila do interiéru

0
před 2 roky Jiřina

jo jde to, nebo alespoň mě v tom vyhověli, protože když jsme se přestěhovali do domu, tak tam byla kuchyně od nich ale v barvě dřeva který se nám tam vůbec nehodilo, a změnili nám to podle mojí představy a nebyl s tím žádný problém, a teď to vypadá mnohem líp

0
před 2 roky Lucka

Pro mě Oresi udělalo kuchyň na míru, a zatím co s ní mám zkušenosti tak je dobrá. Mám řadu Livanza, u které mi nejvíc ze všech vyhovovala cena. Jsem ráda že u nich teda popřípadě jde měnit dekor kuchyně, zatím sice nemám potřebu ale člověk nikdy neví, takže díky na info.

0
před 2 roky Ema

My jsme šli do Bauformatu, vzhledově se mi líbila nejvíc a i materiály vypadali kvalitně. Mám jí teď asi rok cca a furt dobrý.

0
před 2 roky Markéta

Nepřijde mi, že by oresi mělo zas tak kvalitní kuchyně a ty návrhy mi taktéž nepřišly nějak zajímavé. Taky budeme dělat novou kuchyň takže jsem ve fázi výběru, ale upřímně jsem zatím nenarazila na nic, co by mě nějak zaujalo

0
před 2 roky Karol

Jak takové kuchyně vychází cenově ? Jak dlouho vůbec trvá než vám kuchyň udělají ?

0
před 2 roky Jitka

poslední dobou nečtu moc dobré recenze. není lepší nějakí menší společnost, která dělá kvalitnější kuchyně? ideálně kuchyně na mori a podle vašich představ

0
před 2 roky Iveta

Já kupovala od Oresi, a i když se zatím žádná vada neobjevila, bohudík, tak vím že kdyby něco tak mám záruku na 7 let a myslím si že za 7 let tahle firma snad ještě fungovat bude, u malých firem člověk bohužel nikdy neví.

0
před 7 měsíci Marlen

Mám s Oresi teďka docela dobrou zkušenost.

0
před 6 měsíci žaneta

Na rekonstrukci našé kuchyně jsme si nedávno sjednali úvěr přes https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ Taky zvažujeme řešení od Oresi, takže bychom byly moc rádi za vaše osobní zkušenosti.

0
před 6 měsíci Lenka

Za mě jsou moc příjemný lidi na pobočce v Kolíně, hodně mi poradili s tím jak kuchyni uspořádat do né zrovna velkýho prostoru. Si zkuste nejdřív tam zajít jen tak, nezávazně vám udělají návrh a uvidíte co vám nabídnou, já to takhle udělala asi u tří firem.

0
před 5 měsíci Marie

I na pakráci byli lidi v pohodě, sice jsme museli nějakou chvíli čekat než jsme se dostali k návrhu protože pořídit si kuchyň s námi se rozhodlo více lidí zrovna v ten den, ale naštěstí my už měli jasno jakou jí chcem takže potom už to šlo ráz na ráz. Kuchyni máme tři týdny a je hodně dobrá.

0
před 4 měsíci Jarka V.

Jako kdybych chtěla určitě bych nějaký problémeček našla, ale výsledek je úplně nádhernej. Kuchyň nám doma stojí už přes 3 roky a nikdo by to neřekl, je pořád moc hezká (když jí vypucuju) a fakt nám do toho prostoru zapadla jak prdel na hrnec 

0
před 3 měsíci Adriana

Vybírala jsem skrz hodně jemný síto, než jsem si vybrala kuchyň u oresi, taky jsem si byla vědoma, že je potřeba zdělit přesně to co chci, takže jsem na to hodně dbala, abych moc nepřistupovala na žádný kompromis, ale pro moje zděšení jsem zjistila, že fakt paní umí, takže jsme byli během chvíle hotovy, přesně mě pochopila a do ani né dvou měsíců jsem měla doma kuchyň přesně takovou jakou jsem si představovala. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek